Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Yukee Chen ve Joseph Zeng Beraberler Mi?

2AM, Hayranlarına Teşekkür Ederek 12. Yıldönümlerini Kutladı

Cheetah "bnt" Dergisine Röportaj Verdi

Wang Yi Bo'nun "Let's Sacalaca!" Şovuna Katılımının Fragmanı Yayınlandı

Sezon 1 22. Bölüm Yi Mu, Bai Hao Yu'nun aklını başına getirmeye çalışır.
Çin Dizileri - Pretty Li Hui Zhen - 22. Bölüm
Yi Mu, Bai Hao Yu'nun aklını başına getirmeye çalışır.

DİZİ HAKKINDA

Li Hui Zhen (Dilraba Dilmurat)küçükken güzel kelimesinin vücut bulmuş haliydi fakat git gide azalan aile servetinin getirdiği zorluklarla yavaş yavaş güzelliğini de kaybeder. Çocukluk arkadaşı Bai Hao Xuan(Peter Sheng), küçükken sıradan bir çocuktu ama büyüdükçe hayat ona kibarlık, yakışıklılık ve hoş bir görünüm kazandırdı. Yıllar sonra küçükken hayran olduğu kızla karşılaşır ama onu tanıyamaz. Bai Hao Xuan’ın karşısına çirkin hali ile çıkmaya utanan Li Hui Zhen, güzel olan yakın arkadaşı Xia Qiao’dan(Li Xi Rui) onun yerine geçmesini ve Bai Hao ile konuşmasını ister. Tabii bu da büyük bir soruna gebedir. Çünkü Bai Hao’un kendisinin yeni patronu olduğunu öğrenen Li Hui ne yapacağını bilemez. Üstelik Bai Hao Xuan ile Li Hui Zhen zamanla yakınlaşmaya başlarlar. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi Li Hui Zhen'in müdürü Lin Yi Mu( Zhang Bin Bin) da ona âşık olur. Li Hui Zhen, önemsediği erkeğe bir zamanlar güzel olan, o kız olduğunu söyleyebilecek mi? Yoksa, sonsuza kadar sadece bir zamanlar güzel olduğunu düşünerek yaşamaya devam mı edecek? Dizi, Kore dizisi olan “She Was Pretty” dizisinden uyarlanmıştır.

Yayın Yılı
2017
Kanal
Hunan TV
Bölüm Sayısı
40
Kategori
Romantik

OYUNCULAR

Dilraba Dilmurat
Dilraba Dilmurat
Rol: Li Hui Zhen
Peter Sheng
Peter Sheng
Rol: Bai Hao Yu
Li Xi Rui
Li Xi Rui
Rol: Xia Qiao
Zhang Bin Bin
Zhang Bin Bin
Rol: Lin Yi Mu

YORUMLAR

 • Avatar

  seoulki

   

  sitenizi begenerek takip ediyorum ve dizileri severek izliyorum ama dailymont seceneğinden baska hıc bır şekilde diğer linkleri ne pc de ne tablette nede telefnumda açamıyorum (Admin Notu: Değer izleyici, DM seçeneği bahsi geçen site birçok videoyu sildiği için maalesef pek sık kullanılmamaktadır. Velhasıl isteğiniz üzerine her bölüme DM eklesek bile ki çok zor sonuçta onca öncelikli dizi var, gene çoğunu izleyemezsiniz.)

 • Avatar

  juniel794

   

  Birşey sorabilirmiyim..Bu dizinin 36 bölüm olduğuna emin misiniz..Ben 40 bölüm olarak gördümde..Emekleriniz için teşekkür ederim.. (Admin Notu: Dizi 40 bölüm, düzelttik.)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com