Menü
Sezon 1 12. Bölüm Yan Xie Cheng, Ye Huan Ying'e duygularını belli eder
Çin Dizileri - Best Lover - 12. Bölüm
Yan Xie Cheng, Ye Huan Ying'e duygularını belli eder

DİZİ HAKKINDA

Best Lover, birbirinden nefret eden ama karışıklar ve olumsuz olaylar sonucu sahte evlilik yapmaya mecbur kalan iki ünlü yıldızın hayatını anlatmaktadır. Ye Huan Ying (Lee Da-hae) istediği her şeye sahip olan kibirli bir ünlüdür. Başarısına, popülerliğine ve çekiciliğine rağmen geçmişte yaşadığı acılardan dolayı kimseye tam anlamıyla güvenip kalbini açamıyordur. Zayıflıklarını örtmek için her zaman olduğundan da güçlü gözükmeye çalışıyordur. Yan Xie Cheng ( Zhou Mi) ise fakir bir aileden gelen çok çalışıp ünlü bir yıldız olan popüler bir aktördür. O da geçmişte yaşadığı ilk aşk tecrübesinden ve yıllar önce şımarık Huan Ying'le yaşadığı bir olaydan sonra en iyisi olabilmek için çok çalışmıştır. İkisi de geçmişte tanışmış ama nefretle görüşmemek üzere ayrılmışlardır. Kaderse onları sahte evlilik ile bir araya getirip, acılarını, mutluluklarını ve hüzünlerini paylaşarak daha da yakınlaşmalarına sebep olmuştur. Acaba bu sahte evlilik gerçek aşkın ne olduğunu bilmeyen bu iki inatçı insana mutluluğun ve birisine güvenmenin ne demek olduğunu öğretebilecek mi?

Yayın Yılı
2016
Kanal
Youku
Bölüm Sayısı
16
Kategori
Romantik

OYUNCULAR

Lee Da Hae
Lee Da Hae
Rol: Ye Huan Ying
Zhou Mi
Zhou Mi
Rol: Yan Xie Cheng

YORUMLAR

 • Avatar

  MENNESSA

   

  yorumlara katılıyorumne ar aşık oldu anlamadım bende ama sonu iyidi sonun da artık bunların aşkını görelim yaa dizi bitcek diger iki ugursuzları görmez istemiyoruz bide o resim cekimi yerinde bizim kız dehşet güzeldi o yeşil elbise bi insan bu kadar mı güzel olur yaa kadına bayılıyodum şimdi daha da artı sevgim =)

 • Avatar

  Jiyong Tory

   

  Dizide o kadar çok şerefsiz var ki hangisini sayacağımı şaşırdım arkadaş!!

 • Avatar

  Ngaoasoke

   

  16 bölüm olmasından ötürü herhalde kim kime hangi ara aşık oldu anlayamadım, duygu geçişleri çok hızlı. Başrol oğlan, terkedilmesine rağmen ilk aşkına niye bu kadar düşkün? Dizide en tutarlı karakter Ye Huan bence .

 • Avatar

  berfurr

   

  çeviri isteklerımızı nereye ayzıyoruz arkadaşlar (Admin Notu: ana sayfada solda "menü" yazan yer var. Oraya basarsanız menü açılır. En alttan 2. "Çeviri istekleri"dir. Oraya yazabilirsiniz. )

 • Avatar

  berfurr

   

  yorum yapan arkadaşla birebir aynı fıkırdeyım.adam dığer ıkı kadınlada gayet rahat biriyle buluşuyor bırnı diziye sokuyor oynaması şartıyla mısafır oyuncu oluyor ama geçen bolum hareketlerıne dikkat et dıye kıza dıyordu.hep ılgıosız davranıp sonrada opmesıde mantıksız geldı.valla kadın 10 senedır değişmıor nasıl bi gene sahıpse kıskanılacak birseş.başrol erkeğı sevemedım hiç allahtan kısa dizi 4 bçlümcük kaldı

 • Avatar

  Betül

   

  Hala şu diziyi neden izlediğimi sorguluyorum. Dizinin adı Best Lover ama biz başrolleri izlemek yerine dönen oyunlar, Xie Cheng'in ilk aşkı ve ona aşık olan stilistin Ye Huanı egale etme çabasını izliyorum. Göstersenize azıcık şu tatlış çifti. Birlikte vakit bile geçiremeden nasıl seviyorlar birbirlerini. Şu adamın ilk aşkı da kafede elini tutayım diyor adam izin veriyor. Ya halka açık ortamdasın sen ünlüsün mübarek nedir bu rahatlık. Sonra bir şey oldu mu karısına diyor davranışlarına dikkat et diye. Herkesin derdi Ye Huan Ying olmuş. Diziyi neden izlediğimi sorgularken buluyorum cvabını Lee Da Hae için. Yoksa izlenilecek dizi değil. Ne güzel kadınsın sen maşallah ya. Kafayı yedim sanırım. Neyse eline sağlık Lee Da Hae'nin güzelliğini bizlere izlettirenlerin :)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com