Menü
Sezon 1 4. Bölüm Gun, Pim'in hayatını kurtarır
Tayland Dizileri - Game Maya - 4. Bölüm
Gun, Pim'in hayatını kurtarır

DİZİ HAKKINDA

Gun, koruma olarak bir ekipte görev yapmaktadır. Nişanlısı Radee ise ülkenin en büyük kimya şirketlerinden birinde çalışmaktadır. Bu büyük şirketin mirasçısı Kawin Akarawong ve manevi babası şirkette yasa dışı işler çevirmektedir. Gun'un nişanlısı Radee düğününe saatler kala bir trafik kazası geçirir ve ölür. Ölümünün ardından Kawin'i suçlayan bir mesaj bırakır. Pim ise ülkenin en büyük starlarından biridir ve Kawin'le nişanlıdır. Gun olaylarla bir bağlantısı olduğunu düşünerek Pim'e yaklaşır ve Pim'in koruması olarak göreve başlar. Bu şekilde içlerine sızıp intikamını almaya çalışacaktır ancak yavaş yavaş kendini Pim'e kaptırır.

Yönetmen: Chanon Somrit

Yayın Yılı
2017
Kanal
OneHD
Bölüm Sayısı
17
Kategori
Aksiyon, Dram, Romantik

OYUNCULAR

Push Puttichai Kasetsin
Push Puttichai Kasetsin
Rol: Gun
Jui Warattaya Nilkuha
Jui Warattaya Nilkuha
Rol: Pimdao

YORUMLAR

 • Avatar

  Seojong

   

  Çok teşekkürler Lumos eline emeğine sağlık iyi ki varsın TayvanDrama

 • Avatar

  Lydia Anderson

   

  Bu cocuk Taylandin Ji Chang wook u sanirim

 • Avatar

  songül saniye bağsız

   

  kız bildiğin saf. normalde ünlüler göz açık olur ama bu bildiğin saf. belki kendine göre haklı. çünkü etrafındaki kişiler Nam hariç iyi insanlar. gerçi o Prim'de bir garip ama bakalım ilerde ne olacak. Gun o kadar ona anlatıyor o hiç anlamıyor. aşk insanın gözünü bu kadar mı kör eder bea.. Dear'de tam yerini buldu. bayan kötümüz.. :/ çeviri için teşekkürler :)

 • Avatar

  Hatice

   

  Ne zaman Yen'i bölüm veriliyor ben anlamadım ? (Admin Notu: Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz.)

 • Avatar

  Prenses

   

  Dizi hangi günler yayınlanıyor? (Admin Notu: Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz.)

 • Avatar

  JCW SSH

   

  bu Tayland dizilerinin konuları da hep aynı mutlaka geçmişte biri ailesine kötülük yapan yada sevdiği insanlara zarar veren insanlardan intikam alan ve intikam aldığı ailenin kızına aşık olan bir adam olur onun için bazen sadece oyuncuları sevdiğim izliyorum gerçekten bu diziyi de Push için izliyorum kızı da pek yakıştıramadım

 • Avatar

  Aleyna

   

  Admin bir ricada bulunucam acaba rapidi eklermisin çünkü öbürlerinde seyredemiyorum (Admin Notu: Link eklenmiştir. Keyifli seyirler.)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com