Menü
Sezon 1 37. Bölüm Yu Jian'ın kaderi bir anda değişir...
Çin Dizileri - Rush to the Dead Summer - 37. Bölüm
Yu Jian'ın kaderi bir anda değişir...

DİZİ HAKKINDA

Li Xia görüp görebileceğiniz en tatlı ve çekici kızlardan biridir. Karşısına nasıl zorluklar çıkarsa çıksın olumlu düşünmeyi bırakmaz ve ne pahasına olursa olsun sevdiklerimizin yanında yer almamız gerektiğine inanır. Li Xia fakir bir aileden gelmesine rağmen sıkı çalışarak önemli bir liseden burs kazanır. Burada Fu Xia Si ve Lu Zhi Ang ile tanışır. Fu Xia Si yetenekli bir sanatçıdır ve okulda efsane olarak tanınır. Ama Fu Xia Si’nin yapamadığı tek şey duygularını Li Xia’ya göstermektir. Lu Zhi Ang da iflah olmaz bir iyimserdir. Yüzündeki gülümsemeyi görünce içindeki acıyı anlayamazsınız. Arkadaşlarına son derece bağlıdır ve Li Xia ile Fu Xia Si’yi hep korur. Üçü ayrılmaz bir grup olurlar ve aralarındaki bağ kopmaz gibi görünür. Ama mezun olunca hayatın gerçekleri karşılarına çıkar. Her biri farklı yerlere savrulurlar. Bu arkadaşlar, aralarındaki bağı tekrar oluşturabilecekler mi yoksa çoktan geçip gitmiş olan o yaza ulaşmak için boşuna mı uğraşacaklar?

Yönetmen: Han Yang
Senaristler: Liu Fei, Liu Chen Guang, Shi Shi

Yayın Yılı
2017
Kanal
Hunan TV
Bölüm Sayısı
46
Kategori
Dram, Gençlik, Romantik, Okul

OYUNCULAR

Chen Xue Dong
Chen Xue Dong
Rol: Fu Xiao Si
Zheng Shuang
Zheng Shuang
Rol: Li Xia
Bai Jing Ting
Bai Jing Ting
Rol: Lu Zhi Ang
Hu Yi Tian
Hu Yi Tian
Rol: Ou Jun
Pang Han Chen
Pang Han Chen
Rol: Duan Qiao

YORUMLAR

 • Avatar

  deniz chanyeol

   

  yaaaaaaaa ben bu çifte ölüp bitiyorum yaa Allahım çok tatlılar zaten sırf bu çift için izlemeye başladım Zhi Ang ve Yan Mo bende oradan içmiştim dolaylı yoldan öpüşmüş olduk koptum yaa fffdfdjfdfdjjfdsjfdjfdsjfjfdjfdsjfsd

 • Avatar

  alizeh

   

  SPOILOR İÇERİR: umarım Qi Qi'den bi ben nefret etmemişimdir!! Biliyodum Yu Jian'a böyle bir şey yapacağını.Ama okuldaki o kutu kazası ve Li Xia'ya gönderdiği arabozan kadın kutusunu beklemezdim...Ne biçim arkadaş !

 • Avatar

  ellie

   

  aptal qi qi

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com