Menü
Sezon 1 42. Bölüm Li Xia gider, Lu Zhi Ang ise hâlâ kaçaktır....
Çin Dizileri - Rush to the Dead Summer - 42. Bölüm
Li Xia gider, Lu Zhi Ang ise hâlâ kaçaktır....

DİZİ HAKKINDA

Li Xia görüp görebileceğiniz en tatlı ve çekici kızlardan biridir. Karşısına nasıl zorluklar çıkarsa çıksın olumlu düşünmeyi bırakmaz ve ne pahasına olursa olsun sevdiklerimizin yanında yer almamız gerektiğine inanır. Li Xia fakir bir aileden gelmesine rağmen sıkı çalışarak önemli bir liseden burs kazanır. Burada Fu Xia Si ve Lu Zhi Ang ile tanışır. Fu Xia Si yetenekli bir sanatçıdır ve okulda efsane olarak tanınır. Ama Fu Xia Si’nin yapamadığı tek şey duygularını Li Xia’ya göstermektir. Lu Zhi Ang da iflah olmaz bir iyimserdir. Yüzündeki gülümsemeyi görünce içindeki acıyı anlayamazsınız. Arkadaşlarına son derece bağlıdır ve Li Xia ile Fu Xia Si’yi hep korur. Üçü ayrılmaz bir grup olurlar ve aralarındaki bağ kopmaz gibi görünür. Ama mezun olunca hayatın gerçekleri karşılarına çıkar. Her biri farklı yerlere savrulurlar. Bu arkadaşlar, aralarındaki bağı tekrar oluşturabilecekler mi yoksa çoktan geçip gitmiş olan o yaza ulaşmak için boşuna mı uğraşacaklar?

Yönetmen: Han Yang
Senaristler: Liu Fei, Liu Chen Guang, Shi Shi

Yayın Yılı
2017
Kanal
Hunan TV
Bölüm Sayısı
46
Kategori
Dram, Gençlik, Romantik, Okul

OYUNCULAR

Chen Xue Dong
Chen Xue Dong
Rol: Fu Xiao Si
Zheng Shuang
Zheng Shuang
Rol: Li Xia
Bai Jing Ting
Bai Jing Ting
Rol: Lu Zhi Ang
Hu Yi Tian
Hu Yi Tian
Rol: Ou Jun
Pang Han Chen
Pang Han Chen
Rol: Duan Qiao

YORUMLAR

 • Avatar

  Çalıkuşu

   

  Yan Mo sen nasıl bir güzelliksin, diziyi seyretme sebebimsin. Spoiler Lu Zhi Ang neden aklın yeni yeni başına geliyor, bu son bölümlerde üzüleceğiz galiba.

 • Avatar

  Rukiye İnal

   

  -(ellie)- dimi ya üüüüüüüüü.

 • Avatar

  ellie

   

  o kadar çok ağladım ki

 • Avatar

  Rukiye İnal

   

  ahh Yan Mo yerinde olsam.. kıyamam..

 • Avatar

  Rukiye İnal

   

  Finale kadar izleyemicem zar zor izliyorum çok etkilendim.. nedense dizinin içine girdim ya ühüühhühüühühü.. ahh Li Xia yı dizi boyunca sevemedim çok sade duruyor.. ama şimdiye kadar Lu Zhi Ang-Yan Mo için izledim ve halen öyle.. onlar başrol olsalarmış ya.. her hafta tek bölüm olsaydı ya yüreğimi kaldıramıyorum.. bazı diziler için haftada iki bölüm olsun istiyordum bizim zamanlarımızı düşünerek tek bölüm yapıyorsunuz iyi iş.. haftada iki bölüm olan diziler başkalarına iyi ama bana ağır veriyor neyse iyi iş!

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com