Menü
Sezon 1 13. Bölüm Jian Zi ve Tang Yin arasında sessiz bir kabulleniş olur...
Çin Dizileri - Cambrian Period - 13. Bölüm
Jian Zi ve Tang Yin arasında sessiz bir kabulleniş olur...

DİZİ HAKKINDA

Tang Ying saf ve masum bir kızdır. Başarısız bir oyunculuk kariyerinden sonra Güney Adası'nda vekil tüketici olarak yeni bir hayata başlamaya karar verir. Ama her şey göründüğü gibi değildir. Adanın popülerliği, vize ve verginin olmaması büyük kârlara gözünü dikmiş çeteler için çok çekici gelmektedir. Polisle çeteler arasında gizli bir savaş başlamak üzeredir. Kazara Tang Ying kendini bu savaşın ortasında bulur. Ve farklı taraflardaki iki erkekle tanışır. Genç katil Lian Pu ve Komiser Li Yong Ji. Ölümün gölgesinde, çetelerin karaborsa savaşında Tang Ying işin içinden çıkabilecek mi?

Yayın Yılı
2017
Kanal
Youku
Bölüm Sayısı
24
Kategori
Aksiyon, Gizem, Komedi, Polisiye, Romantik

OYUNCULAR

Hou Ming Hao
Hou Ming Hao
Rol: Lian Pu
Zhou Yu Tong
Zhou Yu Tong
Rol: Tian Yin
Mike He
Mike He
Rol: Li Yong Ji
Fu Long Fei
Fu Long Fei
Rol: Mai Quan Cheng
Nita Lei
Nita Lei
Rol: Cai Jia Yi

YORUMLAR

 • Avatar

  GizliBAyan

   

  Sitenizi gerçekten çok beğeniyorum. Lakin, önüme uygunsuz reklamlar çıkıyor. Siteyle ilgili mi onu bile bilmiyorum ama, buna bir bakarsanız çok mutlu olurum (Admin Notu: Video sitelerinin açtığı reklamlarla alakamız yok. Zaten biz pop-up açmayan bir siteyiz.)

 • Avatar

  Fatmanurbilen

   

  liaon pu çok tatlı

 • Avatar

  aysenur

   

  Youtube da ingilizce bölümleri var derken size ingilizce bölümler zor ulaşıyorsa orda var ordan alabilirsiniz diye dedim zaten burdan izlediğim için size yararı olabilecek bi tavsiyede bulundum yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın (Admin Notu: Bu tip dizilerin ne kadar zor çevrildiğini bilmeyen bazı arkadaşlarımız bütün bölümlerin İngilizcesi var ama çevirmiyorsunuz tarzında yaklaşıyorlar, sizin de o düşünceyle yazdığını düşünerek cevap vermiştim. O niyetle yazmamışsınız, siz de kusura bakmayın.)

 • Avatar

  Fşafklslp

   

  Dizi güncel bi dizi değil ki youtube da finale kadar ingilizce altyazılı bölümleri var (Admin Notu: Güncel dizi demedik. İngilizce altyazı yok da demedik. Altyazıları hardsub dedik. Sanırım hardsub nedir bilmiyorsunuz, açıklayalım. Çeviri yapmak için çevirmen arkadaşların altyazı dosyasına ihtiyaçları vardır. Altyazı dosyası olmadan bütün replikleri tek tek kendilerinin zamanlaması gerekir. Ki bu zamanlama işlemi çok uzun süren bir işlemdir. Bu dizinin altyazıları hardsub'dır yani İngilizce çeviri dosyası yoktur. Bu yüzden de çevirisi zahmetlidir. Buyurun siz İngilizceden izlemeye devam edin zaten. Çevirmen arkadaşımız uğraşmaya devam ediyor, onu çabasını takdir eden arkadaşlarımız Türkçe izliyor, sağ olsunlar.)

 • Avatar

  Damla Çangır

   

  çok güzeldi zaten lian pu güzelliği yüzünden sevam ettiriom ama sonu niye öyle bitti açıkçası şuan yıllardır aradığım dizimim buldum ve onu izlemeye gidiyorum lian pu güzelsin mükemmelsin ama bu böyle olamamz daha romantik yani bunada haksızlık yapamam güzell ama aksiyon filan sevenler için mükemmel LİAN PU ÇOK TATLI YAAA <33333

 • Avatar

  firuze

   

  harika olmus tsk

 • Avatar

  Orkide

   

  Çeviri için teşekkürler

 • Avatar

  J-LO

   

  Of bizim Lian Pu da Lian Pu hani. Çocuk görünümlü ama ne yalan söyleyeyim çok sevdim kendisini. Bölüm de çok hoştu. Çevirmenimize ve de adminimize teşekkürler ☺️☺️☺️❤️❤️

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com