Menü
Sezon 1 15. Bölüm Jian Zi ve Tang Yin dönüm noktasına gelir...
Çin Dizileri - Cambrian Period - 15. Bölüm
Jian Zi ve Tang Yin dönüm noktasına gelir...

DİZİ HAKKINDA

Tang Ying saf ve masum bir kızdır. Başarısız bir oyunculuk kariyerinden sonra Güney Adası'nda vekil tüketici olarak yeni bir hayata başlamaya karar verir. Ama her şey göründüğü gibi değildir. Adanın popülerliği, vize ve verginin olmaması büyük kârlara gözünü dikmiş çeteler için çok çekici gelmektedir. Polisle çeteler arasında gizli bir savaş başlamak üzeredir. Kazara Tang Ying kendini bu savaşın ortasında bulur. Ve farklı taraflardaki iki erkekle tanışır. Genç katil Lian Pu ve Komiser Li Yong Ji. Ölümün gölgesinde, çetelerin karaborsa savaşında Tang Ying işin içinden çıkabilecek mi?

Yayın Yılı
2017
Kanal
Youku
Bölüm Sayısı
24
Kategori
Aksiyon, Gizem, Komedi, Polisiye, Romantik

OYUNCULAR

Hou Ming Hao
Hou Ming Hao
Rol: Lian Pu
Zhou Yu Tong
Zhou Yu Tong
Rol: Tian Yin
Mike He
Mike He
Rol: Li Yong Ji
Fu Long Fei
Fu Long Fei
Rol: Mai Quan Cheng
Nita Lei
Nita Lei
Rol: Cai Jia Yi

YORUMLAR

 • Avatar

  Larrisa

   

  Yeni gelen kıza üzüldüm.Kim üzülüyorsa bende onunla beraber üzülüyorum.Bu ne ya :(

 • Avatar

  Blabla

   

  Jian zi kim acaba

 • Avatar

  Mrsiceblue

   

  31:00 hahahahahah abi yarılıyorum yaaa bu dizi mükemmeel hahaha ellerinize sağlıkk çevirmenlerim *-*

 • Avatar

  Fatmanurbilen

   

  tian yin umduğun dağlara kar yağacak dolu dolu hemde

 • Avatar

  ASLI

   

  Teşekkürler

 • Avatar

  ASLI

   

  Bu dizi hala devam ediyor mu ediyorsa lütfen dizinin devamını da getirin (Admin Notu: Sanırım sitemizde yenisiniz. Biz programlı ve sistemli bir siteyiz. Belli bir düzende dizilerimiz çevrilir ve bitirilir. Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz. Diziler, takvimdeki günlerinde herhangi bir saatte siteye yüklenir. Sabah 6'da da olabilir gece 12'de de. Yani belli bir yayın saatimiz yoktur.)

 • Avatar

  Giz

   

  Damla hangi dilde yazıyorsun? Türkçe yazsana çok rahatsız edici. Gözlerim kanadı yorumunu okurken ve sitede sürekli yorumlarını görüyorum ne anlatmak istiyorsun okurken anlamıyorum yakında bu yüzden siteden banlanırsan şaşırmam.

 • Avatar

  Damla Çangır

   

  kodlayıcı veren maal senii slk slk haeketler yapmaktan vazgeç yaaa çocuhhh mkmml yani mkkmml bir çocuığa trip atma çünkü o mkmml <3333333

 • Avatar

  Punch

   

  Çevirinin devamı yok mu? 15 bölüm mü çevrildi sadece :( (Admin Notu: Sanırım sitemizde yenisiniz. Biz sistemli ve programlı bir siteyiz. Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz. Diziler, takvimdeki günlerinde herhangi bir saatte siteye yüklenir. Sabah 6'da da olabilir gece 12'de de. Yani belli bir yayın saatimiz yoktur. )

 • Avatar

  Orkide

   

  Çeviri için teşekkürler kodlayıcıyi verdi yaa öf sinir bozucu artik sakin bir hayat istiyor tian yin bir yandan da haklı devami nasıl olacak merakla bekliyorum

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com