Menü
Sezon 1 17. Bölüm Tang Yin, Memur Li ile ilgili gerçeği öğrenir
Çin Dizileri - Cambrian Period - 17. Bölüm
Tang Yin, Memur Li ile ilgili gerçeği öğrenir

DİZİ HAKKINDA

Tang Ying saf ve masum bir kızdır. Başarısız bir oyunculuk kariyerinden sonra Güney Adası'nda vekil tüketici olarak yeni bir hayata başlamaya karar verir. Ama her şey göründüğü gibi değildir. Adanın popülerliği, vize ve verginin olmaması büyük kârlara gözünü dikmiş çeteler için çok çekici gelmektedir. Polisle çeteler arasında gizli bir savaş başlamak üzeredir. Kazara Tang Ying kendini bu savaşın ortasında bulur. Ve farklı taraflardaki iki erkekle tanışır. Genç katil Lian Pu ve Komiser Li Yong Ji. Ölümün gölgesinde, çetelerin karaborsa savaşında Tang Ying işin içinden çıkabilecek mi?

Yayın Yılı
2017
Kanal
Youku
Bölüm Sayısı
24
Kategori
Aksiyon, Gizem, Komedi, Polisiye, Romantik

OYUNCULAR

Hou Ming Hao
Hou Ming Hao
Rol: Lian Pu
Zhou Yu Tong
Zhou Yu Tong
Rol: Tian Yin
Mike He
Mike He
Rol: Li Yong Ji
Fu Long Fei
Fu Long Fei
Rol: Mai Quan Cheng
Nita Lei
Nita Lei
Rol: Cai Jia Yi

YORUMLAR

 • Avatar

  Fatmanurbilen

   

  pis gattar kadın bide anne olacak gözünü kırpmadan insanları öldürüyor

 • Avatar

  Rosiella

   

  bu diziye ölüyorum<3 <3 <3 teşekkürler tayvan drama ekibi :)

 • Avatar

  suzzy

   

  diziyi ağustos zamanlarında keşfetmiştim bir fanmade videosu sayesindeydi fakat herşey çince olduğundan ismini anlamamıştım bakın dizi 40 dk ve bitmiş her bölümün de ingilizce çevirisi var sadece haftada 1 bölüm ve 40 dk izleyebiliyoruz eğer mümkünse 2 bölüm çeviri yapamaz mısınız? (Admin Notu: Dizinin İngilizcesinin olduğunu biliyoruz zaten o kaynaktan çeviriyoruz. Ancak sanırım sizin bilmediğiniz ve defalarca yazamamıza rağmen okumadığınız ya da görmediğiniz bir konu var. Bu dizinin altyazısı hardsub'dır. Yani çeviri dosyası yoktur. Dizi çevirileri altyazı dosyası üstünden yapılır. Çevirmen, İngilizce altyazı dosyasını açar ve çevirisini yapar. Ancak bu dizinin çeviri dosyası yoktur. Çevirmen arkadaşımız sizin o küçümsediğiniz 40 dakikalık bölümdeki bütün replikleri İngilizce hardsub videodan izleyerek kendisi zamanlamaktadır. Kısacası böyle zahmetli bir işi yaptığı için ben "seonbae"ye teşekkür ediyorum sizin yerinize. Değil iki bölüm, diziyi çevirmesi bile büyük mucize.)

 • Avatar

  Kamile Ergin

   

  18.bölüm ne zaman yüklenicek (Admin Notu: Diziler, takvimdeki günlerinde herhangi bir saatte siteye yüklenir. Sabah 6'da da olabilir gece 12'de de. Yani belli bir yayın saatimiz yoktur. Lütfen saat sormayınız.)

 • Avatar

  Army

   

  Tsaliova şarkıyı shazamla bulursun ilk önce shazam yükle

 • Avatar

  gizem akyüz

   

  18. bölüm ne zaman gelecek ?? (Admin Notu: Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz.)

 • Avatar

  Tsalimova

   

  su baslangicda calan gerilim muzigini nasil yuklerim bilen varmi?

 • Avatar

  Damla Çangır

   

  o polis arabaları durudranmıydı yaa üzdüü <33333

 • Avatar

  Meryem

   

  Bölümleri vk'ya yükleyebilir misiniz (Admin Notu: VK izleme linki eklenmiştir. Fakat bundan sonra VK izleme linkini kullanmama kararı alınmıştır. Bilginize.)

 • Avatar

  Rabia Alkan

   

  Yuppi yeni bolum gelmiss. Tesekkurler tayvan drama ekibi. :* :))

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com