Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Zhang Meng, Wang Yibo ile Fotoğraf Çekilmek İsterken Utandı

T-ARA'dan Jiyeon, EXO'nun 'Love Shot' Şarkısının Pürüzsüz Ve Güçlü Kısa Dans Cover'ıyla Büyülüyor

Tayvanlı Sanatçı, Alien Huang 36 Yaşında Hayatını Kaybetti

Yeni MBC Belgeseli için 'Coffee Prince'in Oyuncuları Gençliklerine Dönüyor

Sezon 1 18. Bölüm Han Chen ve Bai Jin Xi gerçeği anlar...
Çin Dizileri - Memory Lost - 18. Bölüm
Han Chen ve Bai Jin Xi gerçeği anlar...

DİZİ HAKKINDA

Bai Jin Xi 5 sene önce geçirdiği bir kaza sonucu hafızasını kaybetmiş bir polistir. Kâbuslarında onunla evlenmeye söz veren gizemli bir erkek arkadaş görmektedir. Hayatı, kibirli ama başarılı Dedektif Han Chen'le tanışınca altüst olur. Han Chen de hafızasını kaybetmiştir ve umutsuzca adını, yüzünü ve yaşını hatırlamadığı nişanlısını aramaktadır. Çevresindeki herkes onu kafasında oluşturduğunu söylemektedir. Nişanlısının varlığını kanıtlayan tek şey bir yüzük ve tren biletidir. Han Chen ve Jin Xi beraber çalışarak korkunç davaları çözmeye başlayınca birbirlerinin farklılıklarına alışırlar ama başka sorunlar ortaya çıkar. Daha önce tanışlar mıdır? Ve 5 sene önce gerçekte ne olmuştur?
Dizi, Ding Mo'nun aynı adlı romanından uyarlanmıştır.
Yönetmenler: Li Da Chao, Liang Xin Quan
Senarist:Yu Zheng

Yayın Yılı
2016
Kanal
iQiyi
Bölüm Sayısı
36
Kategori
Gizem, Polisiye, Romantik

OYUNCULAR

Yang Rong
Yang Rong
Rol: Bai Jin Xi
Bai Yu
Bai Yu
Rol: Han Chen
Tom Price
Tom Price
Rol: Qin Wen Long
Zhao Yi Qin
Zhao Yi Qin
Rol: Mu Fang Cheng (M)
Zhang Yi Jie
Zhang Yi Jie
Rol: Xia Jun Ai (A)

YORUMLAR

 • Avatar

  Sevval Tatlı

   

  Sevdiğim bir dizi

 • Avatar

  Gamze YATAZ

   

  18. bölümden sonrası yok nereden izleyebilirim (Admin Notu: Dizinin çevirisi devam ediyor. Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz.)

 • Avatar

  Mihrinisa Alptürk

   

  OooF offf 36 bölğm var ve haftada sadece bir bölüm iki bölüm olsa çok güzel olur

 • Avatar

  sare

   

  çok güzel bir bölümdü emeğinize sağlık han chenle bai xi ji cok yakışıyor bence de butun o buyuk kazayı ve patlamayı o han chenle kafayı bozmuş kız yaptı resmen öldürcekmiş gibi bakıyo bu doktorda amma saf çıktı gözünün önündeki göremiyor besbelli bunlar birbirlerini seviyor niye anlamak istemiyor çok teşekkürler çeviri için başarılarınızın devamını diliyorum dört gözle bekliyorum yeni bölümü bence bu t her şeyi biliyordu ama niye söylemdi anlayamadım

 • Avatar

  economist007

   

  Her şeyi saplantılı kız istediği için yapılmış olamaz dimi. Doktor iyice gözüme batıyor( fragmana dayanarak söylemiyorum).Harf grubuyla( T'nin ve saplantılı kızın yer aldığı gruptan bahsediyorum) kesinlikle ilgisi var.Bu bölüm bu zamana kadar olan bölümlerin arasında atıştırmalık gibi bir şey olmuş.Bu bölüm benim için vasattı. Diğer bölümlerde eski gibi olaylar gelişir umarım. Bu sefer çevirmenin kim olduğu gördüm. O yüzden başta çevirmen Seonbae (birçok dizide görmeme rağmen bu sefer ekstra dikkat ettim) olmak üzere tüm ekibe titiz çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

 • Avatar

  Gulcicek

   

  Bu bolum gerççekten çok güzeldi bu bai xijin çok komik ya doktora kız olsan seninle evlenirim diyor hele han chen kızı nasıl sahiplendi bırakmaz kimselere artik 5 senedir adını yüzünü kim olduğunu hatırlamadan aradı ve buldu vay böyle aşkları daha çok seviyorum çeviri için çok teşekkür ederim ellerinize sağlık.

 • Avatar

  Büşra Ateş

   

  Bölüm gelmiş yaa çok sağolun elinize sağlık

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com