Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Gong Yoo'nun Kişisel Antrenörü Oyuncunun Fiziğinden Bahsetti ve En İyisi Olarak Onu Seçti

Kris Wu, "Louis Vuitton Men S/S’21" Gösterisini Büyük Şişme Bir Kurt Giyerek Kapattı

Koreli İdol Şirketleri Altında Eğitim Alan 7 Çinli Oyuncu

Yaklaşan Çin Dizisi "Go Ahead"in Yeni Fragmanı Yayınlandı

Sezon 1 10. Bölüm Techin, Sarinda ile evlenmekten kurtulur.
Tayland Dizileri - The Fire Series: Talay Fai - 10. Bölüm
Techin, Sarinda ile evlenmekten kurtulur.

DİZİ HAKKINDA

Techin ve Pun kim olduklarını bilmeden İspanya'da tanışırlar. Techin ilk görüşte Pun'a âşık olur ama daha sonra Pun'un babasının metresi olduğunu öğrenir. O anda aşk nefrete dönüşür. Oysaki babası Pun'u kızı gibi sevmektedir ve ona İnci Adası'nda iş vermiştir. Fakat ne Techin ne de annesi buna inanmaz. 2 sene sonra babası vefat edince her şey Techin'e kalır ama babası bir şart koşmuştur. Vasiyetinde oğluyla Pasika’nın 2 yıl beraber çalışmasını istemiştir. Pasika ve Techin her şeyi unutup beraber hareket edebilecek ve karşılarına çıkan engelleri aşabilecekler mi?
Yönetmen: Neung Chatwan Satsawatkalun

Yayın Yılı
2016
Kanal
Channel 7
Bölüm Sayısı
16
Kategori
Aksiyon, Dram, Romantik

OYUNCULAR

Mick Thongraya
Mick Thongraya
Rol: Techin
Steph Stephany Auernig
Steph Stephany Auernig
Rol: Pasika

YORUMLAR

 • Avatar

  songül saniye bağsız

   

  Neyse ki bu bölümde her şey yoluna girdi. Hem güldürdüler hem de sinir ettiler. Amcanin ortaya çıkması iyi oldu. En azından Te'nin gözünü açtı. Kusura bakma Pat ne kadar beğensemde bunu hakettin. :) tek rahatsiz eden kısım; oglanin bavaya güvensizliği, teyzenin yegeni saticam demesi, birbirlerine karşı çirkin sözler vs çok itici. Bakıyorsun Pan çok kibar ama yanındakiler sokak insanı. Ne bilim garip bir havası var dizinin. Yine de izlettiriyo kendini..

 • Avatar

  kamranlı afa

   

  affedersiniz admin lütfen cevaplayın.neden bu gün çeviri olmadı.takvimde bu gün yazıyor (Admin Notu: Diziler, takvimdeki günlerinde herhangi bir saatte siteye yüklenir. Sabah 6'da da olabilir gece 12'de de.)

 • Avatar

  Beşiktaş

   

  Techin çok tatlı yaaaa ☺️ 11. Bölüm ne zaman eklenecek acaba ???? (Admin Notu: Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz.)

 • Avatar

  berfin

   

  yav bi bölümde biri ölümle burun buruna gelmesin napıyosunuz siz orası nası bi ülke... hayır sen tatil köyüsün azıcık denetimin olsun. yine de bu bölüm çok güzeldi zaten bayadır pat ve jiew için izliyorum<3 birbirlerini kıskanmaları çok güzel ama iyi oldu pat a jiew çok haklı sürünsün şimdi bakalım:D

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com