Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Wang Yi Bo'nun Konuk Olduğu Sörf Şov Rogramı "Let’s Sacalaca" (Türkçe Altyazılı 1. Kısım)

Jing Bo Ran, Cosmopolitan Temmuz Sayısına Kapak Oldu

"Street Dance of China 3. Sezon" 18 Temmuzda Başlıyor

ATEEZ Geri Dönüş Öncesi Günlük Videosu Yayınladı (Türkçe Altyazılı)

Sezon 1 11. Bölüm Techin annesine Pun'la ilgili resti çeker
Tayland Dizileri - The Fire Series: Talay Fai - 11. Bölüm
Techin annesine Pun'la ilgili resti çeker

DİZİ HAKKINDA

Techin ve Pun kim olduklarını bilmeden İspanya'da tanışırlar. Techin ilk görüşte Pun'a âşık olur ama daha sonra Pun'un babasının metresi olduğunu öğrenir. O anda aşk nefrete dönüşür. Oysaki babası Pun'u kızı gibi sevmektedir ve ona İnci Adası'nda iş vermiştir. Fakat ne Techin ne de annesi buna inanmaz. 2 sene sonra babası vefat edince her şey Techin'e kalır ama babası bir şart koşmuştur. Vasiyetinde oğluyla Pasika’nın 2 yıl beraber çalışmasını istemiştir. Pasika ve Techin her şeyi unutup beraber hareket edebilecek ve karşılarına çıkan engelleri aşabilecekler mi?
Yönetmen: Neung Chatwan Satsawatkalun

Yayın Yılı
2016
Kanal
Channel 7
Bölüm Sayısı
16
Kategori
Aksiyon, Dram, Romantik

OYUNCULAR

Mick Thongraya
Mick Thongraya
Rol: Techin
Steph Stephany Auernig
Steph Stephany Auernig
Rol: Pasika

YORUMLAR

 • Avatar

  beyza

   

  Sabah hiçbir sorun yaşamazken şu an od alternatifi de açılmıyor acaba düzeltmeniz mümkün mü (Admin Notu: Dizilerde izleme linklerinde sorunlar yaşandığını zaten belirttik. Elimizden geldiğinde çabuk yenilemeye çalışıyoruz. Ancak takdir edersiniz ki bizim de bir hayatımız var. Biraz sabır lütfen.)

 • Avatar

  Ezlem nahiyeva

   

  Nədən daliymotion açılmıyor ben onunla izləmək istiyorum (Admin Notu: Dailymotion videosu telif yüzünden silinmiş. Elden bir şey gelmez.)

 • Avatar

  beste eylüll

   

  ben bu bölüme kadar değijken insan psikolojisini bu kadar bu kadar dedaylı analatan başka bizi görmemiştim sanırım senarist bi şeyler anlatmaya çalışıyor gel gitlerin sadece bi doğa olayı olmadığını insanların hayatında da olabileceğini görmemizimi istiyor diye düşünmeye başladım aslında teenin hayatında bi travma var ama kızda aynısını yapıyor bi azıcık dirayetli olun tamam gerçekten travmayı anlatoyr olasalar bile 11. bölüm oldu yani artık biri dur desin bu gidişe

 • Avatar

  songül saniye bağsız

   

  Off ne biçim bölümdü ya. Izlerken yoruldum yeminlen. Naleeni'de aynı 9 canli kedi gibi. Bi vazgeçemedi inadindan. Sürekli öldürme peşinde olmasına uyuz oldum. Ve Te iyi yaptın. Annenin gözü açılmalı. Kadın bildiğin at gözlüğünü takmış önüne gelene saldırıyor.. vallaha bi kaşık suda boğasım geldi.

 • Avatar

  Çiçek

   

  Oyuncular senaryoyu okurken acaba bi ölsek de kurtulsak demişler midir:)))

 • Avatar

  Leyal

   

  Bu dizi taylanda devam ediyor mu yoksa final olmuş mu eğer final olmuş sa kaç bölüm (Admin Notu: Evet, final yaptı. Dizi 16 bölüm. Diziyle ilgili bilgileri dizi sayfasında da bulabilirsiniz.)

 • Avatar

  kamranli afaq

   

  çooook güzel bir dizi çeviri için çok teşekkerler.özür dilerim saatinin geç olduğunu bilmiyordum.

 • Avatar

  hayrie

   

  baştan sona entrika cevirmişler ama başrollerdekilerin uyumu sıkılmadan izlettiriyor teşekkürler butun dizilerinizi izliyorum cevirenlere teşekkürler

 • Avatar

  berfin

   

  vallahi tükendim bu nası bi ülke nası bi tatil köyü ki gram can güvenliği yok... güvenlik kamerası taktırsana te o parayı mezara mı götürceniz. umarım dizinin sonunda nalinee yi iyi göstermezler gram kanım almıyo iradesiz psikopat ya sudaratın dolduruşuna geliyo o sudaratta resmen şeytanın vücut bulmuş hali... şu dizide en saf en masum ve en tatlı çif pat ve jiew onlar için izliyom nerdeyse:D

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com