Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

"The Heiress"in Yeni Fragmanı ve Yeni Posterleri Yayınlandı

Kim Soo Hyun'un "It's Okay To Not Be Okay"den Sonra Arka Arkaya İzlenecek Dizi ve Filmleri

"Jinrou Game: Death Game no Uneinin" Filminin Fragmanı Yayınlandı

Jes Jespipat ve Pooklook Fonthip Yeni Bir Dizide Yer Alabilir

Sezon 1 4. Bölüm Techin, Pun'la ilgili önüne konan kanıtlara kayıtsız kalamaz ve Pun'un üstüne gider.
Tayland Dizileri - The Fire Series: Talay Fai - 4. Bölüm
Techin, Pun'la ilgili önüne konan kanıtlara kayıtsız kalamaz ve Pun'un üstüne gider.

DİZİ HAKKINDA

Techin ve Pun kim olduklarını bilmeden İspanya'da tanışırlar. Techin ilk görüşte Pun'a âşık olur ama daha sonra Pun'un babasının metresi olduğunu öğrenir. O anda aşk nefrete dönüşür. Oysaki babası Pun'u kızı gibi sevmektedir ve ona İnci Adası'nda iş vermiştir. Fakat ne Techin ne de annesi buna inanmaz. 2 sene sonra babası vefat edince her şey Techin'e kalır ama babası bir şart koşmuştur. Vasiyetinde oğluyla Pasika’nın 2 yıl beraber çalışmasını istemiştir. Pasika ve Techin her şeyi unutup beraber hareket edebilecek ve karşılarına çıkan engelleri aşabilecekler mi?
Yönetmen: Neung Chatwan Satsawatkalun

Yayın Yılı
2016
Kanal
Channel 7
Bölüm Sayısı
16
Kategori
Aksiyon, Dram, Romantik

OYUNCULAR

Mick Thongraya
Mick Thongraya
Rol: Techin
Steph Stephany Auernig
Steph Stephany Auernig
Rol: Pasika

YORUMLAR

 • Avatar

  ilknurayaz

   

  Bu nasıl bir anne böyle ya gerçekten sinirleniyorum artık bu kadının hareketlerine tavırlarına ve önümde daha 11 bölüm var.. Kadın herşeyi bıraktı pasikanın peşine düştü pasika ile bu kadar uğraştığı kadar kocasını kazanmak için uğraşsaydı başarılı olurdu..Techine gelince bu kadar safmı olur bir insan anlamıyorum ki annesi önüne ne koyarsa inanıyor..sanki sadece karı kocalar aynı soyadını kullanıyor bu nasıl bir saçmalık böyle.. pasika desen o ayrı bir olay en başından kuzeni olduğunu açıklasa bir şey yok ama konuyu uzatmak için akrabalığı saklamakta ne

 • Avatar

  ZepZepi

   

  Diğer indirme linklerini yenilemeniz mümkün mü acaba? Mega da sorun yok ama onda da bir yada 2 bölüm indirme ile hemen kota aşımı diyor? Bir arkadaşa üye olmasını söylemişsiniz ben üyeyim ama bir rahatlığı yok paralı üye olmadığımız için.. Çeviriler için çok teşekkürler sayenizde baya TayDrama yüklemesi yapmış oldum, emeklerinize ellerinize sağlık. ^^ (Admin Notu: Bekleyerek indiriniz, ben öyle yapıyorum. Çalışan link varken link yenilemesi yapmıyoruz, sonuçta sitede yapılacak pek çok başka iş var.)

 • Avatar

  deniz

   

  daha önce yazmıştım size linkler kırık diye cevaplamışsınız teşekkürler ama ben mega çalışıyo ama onuda kota aşımı diyo indiremiyorm lütfen diğerlerini yenileyin rica ediyorum. (Admin Notu: Megaya üye olursanız rahatça indirirsiniz.)

 • Avatar

  DENİZ

   

  LİNKLER İNDİRİLMİYOR LÜTFEN TEKRAR YÜKLEYİN LÜTFEN. (Admin Notu: Megada bir sorun yok. Oradan indiriniz.)

 • Avatar

  Lydia Anderson

   

  Dizideki efektlero kadar kötüki adeta bi bollywood dizisi izliyorum sanırıyorum kendimi.Başrol çocuğun kıza sürekli tecavüze yeltenmesi,çocuğun anasının çirkefliği,etraftaki kadınların sürekli oğlanı ayartmaya çalışmasından ciddden fenalık geldi.Ne gerek var böyle ucuz senaryolara bu kadroya daha güzel bi senaryo çıkardı.Dizi beklentilerimin altında kaldı maalesef.

 • Avatar

  Çiçek

   

  Bu kadar andaval bir başkarakter görmedim her bölüm karşınızda çocuk yok diyor ama kim ne derse ki bilhassa annesi ne derse ona inanıyor ne kadar yakışıklı olursa olsun böyle bi anne böyle bi zayıf karakterle asla ilişki yaşayamazdım bide kız sürekli ağzına bişey bastırılıp bayıltılmaktan eter bağımlısı olacak senaryo oyunculuklar cidden vasat ama yarım bırakmayı sevmem o yüzden bitireceğim ama emeğinize sağlık tayvan drama yine harika bir çeviri işi olmuş dizi için söylediklerim sizin için geçerli değil❤

 • Avatar

  Rümeysa

   

  lütfen dizideki her şarkının adını yazar mısınız (Admin Notu: Bilinen şarkılar eklendi OST kısmına. )

 • Avatar

  Hale

   

  Ya kesinti yaşıyorum neden her seferinde duruyor yardım edebilirmisiniz (Admin Notu: Internet kotanızın dolup dolmadığını ya da internet hızınızı kontrol edin.)

 • Avatar

  Orkide

   

  Oncelikle çeviri için teşekkürler bir sürü emek veriliyor şu 4 bölümde o kadar yoruldum ki sırf başrol oyuncusu için başlamıştım ama devam edemiyorum o kadar çok kavga sahnesi varki sürekli aynı şeyler tekrarlanıryor. sanırım finali seyredecegim kolay gelsin

 • Avatar

  Fatıma Nur Bilen

   

  mick karng la karang dizisi kadar bu dizide mükemmelmiş çeviri için teşekkürler

 • Avatar

  bahardali74

   

  istikrarlı bir dizi.her bölümde bayıltıp kaçırmalar. techin'in pasika'yı zorla öpmeye çalışması.gelecek bölümde de aynı şeyler olacak gördüğümüz kadarıyla.ben hiçbir dizide başrol oyuncusunun her bölümde kıza zorla sahip olmaya çalıştığını görmedim. ipin ucu kaçmış gibi.

 • Avatar

  basak topal

   

  hangi günler yanınlanıyor biraz daha gelsin bölüm ler yaa çevirenler zorlanıyolar heralde bu dizileri helal olsun ama bu diziye önem verin sabırsızlanıyorum devamı için (Admin Notu: Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz.)

 • Avatar

  Aise53

   

  Çok yavaş ekliyorsunuz yeni çevirileri (Admin Notu: Bizim düzenli bir sistemimiz var. Yavaşlık ve hız göreceli kavramlardır. Abuk sabuk çeviriler yapıp haldır huldur dizi yüklemek bizim seçtiğimiz bir yöntem değil. Biz kaliteli ve düzgün Türkçe ile çeviri yapmayı hedefleyen bir siteyiz ve bundan da ödün vermeyeceğiz. Ayrıca böyle uzun (1 saat 40 dakika) olan diziler haftada zaten bir yayınlanır. Gerek süre gerekse replik uzunluğu açısından bu da çok normaldir. Dizilerini zamanında yayınlayan ve bitiren bir site olarak biz bu tarz dizilerin hem çevirmen açısından (onların da bir hayatı var) hem de izleyici açısından yeterli olduğunu düşünüyoruz. )

 • Avatar

  Berfu Altıntaş

   

  Cok kötü yürüyor bu kadın ya :)

 • Avatar

  lavinya

   

  pat niye yalan söylüyorsun kardeşiz de işte. techin pasika'nın söylediklerini keşke duysa artık techin durmadan inanmasına bıktım annesinin dediklerine iki üç adam getiriyorlar yalan söylesin diye bıktım

 • Avatar

  DLütfiye Girgin

   

  kadın resmen oğluna takıntılı. bizdeki azılı kaynanalardan :) kendine güvensiz kıskanç biri. kocasını böyle kaybetmiş oğlunu da kaybetmemek için çok baskılı büyütmüş oğlanın travması olmuş kadın ne derse desin kayıtsız inanmış ve yapmış. şimdi pun'a aşık olmasına dayanamıyor. içim şişti yalnız, her bölümde hastane yaralanma ama bir adım ilerleme yok. 10 bölüm daha herhalde hastanelerde sürünüp son iki bölümde olaylar çözülürse şaşırmayacağım. bir de şu herkesin birbirlerinden bişileri saklama huyları yokmu. kardeşim de işte kuzen ne alaka. gelin bizden şüphelenn der gibi gözüne gözüne sokuyorlar. Tüm bu olumsuzluklara rağmen yarım bırakmayacağım hala boş da olsa düzelir diye umuyorum :) çeviri ve yayında emeği geçen arkadaşlarımızın ellerine sağlık

 • Avatar

  berfin

   

  resmen küçük çaplı survivor (ki hiç izlemedim ama adamlar ordakinden daha çok yaşam mücadelesi vermiştir). her bölüm bi hastane her bölüm bi ölüm tehlikesi. hastaneye yıllık üyelik alsalar yabana gitmez hani. neyse te cidden saf mı salak mı çözemedim ama naleniee den nef ret e di yo rum! resmen kadın kötülük ve tekrar kötülükten meydana gelmiş. olur da bunu affederlerse dizinin sonunda ya da lee tatlış büyükanne falan olursa ağır saçma olur. pat ve piew de çok yakışıyolar bir an önce en azından onları tatlı bi çift olrak görme dileğiyle...

 • Avatar

  elif

   

  bu te kadar aval karakter görmedim. insan bu kadar her duyduğuna inanır mı? çok boş bir karakter niye hala izliyorum bende bilmiyorum :) sıkılana kadar devam :)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com