Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

BOL4’ün Ahn Ji Young, Neden Eski Üye Woo Ji Yoon'u Instagram'da Takip Etmediğini Açıklıyor

Eski AOA Üyesi Mina, Jimin Tarafından Zorbalığa Uğradığını Söyledi Ve Bir Diğer Eski Üye Youkyung da Paylaşım Yaptı

Ranie Yang 100 Günlük Ayrılıktan Sonra Kocası Li Rong Hao'yu Çok Özlediğini Söyledi

"A Love So Beautiful" Kore Versiyonunun Başrolleri So Jun Yeon ve Kim Yo Han Olabilir

Sezon 1 1. Bölüm Gu Le Jun, Wu Ping An'ın peşine düşer...
Tayvan Dizileri - The Masked Lover - 1. Bölüm
Gu Le Jun, Wu Ping An'ın peşine düşer...

DOWNLOAD LİNKLERİ

DİZİ HAKKINDA

Tayvan'dan gelen bir telefon Ping Fan’ın yurt dışındaki sakin hayatını bir anda altüst eder. İkiz kardeşi kaza geçirip komaya girmiştir. Birden nazik, basit Ping Fan'dan mafya patronu kimliğine bürünmesi istenir. Ping Fan için başka biri gibi hareket etmek başlı başına zorken bir de yeğeninin öz babasını aramaya başlar. Tam ümidini kaybetmişken karşısına hayatını kendini onun için riske atmayı göze alan Gu Le Jun ile çıkar. Ping Fan yeğeni için Gu Le Jun ile evliymiş gibi yapar. Zamanla aralarında aşk doğar. Ancak Ping Fan, Gu Le Jun'un gizli polis olduğunu öğrenir. Kardeşinin kazası da gerçek değildir. Ping Fan önündeki engelleri nasıl aşacak? Sevdiği adama güvenebilecek mi?
Senaristler: Shao Hui Ting , Ma Qian Dai
Yönetmen: Zhang Jin Rong

Dizinin OST'sine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://www.rotaasya.com/forums/topic/the-masked-lover-ost/

Yayın Yılı
2017
Kanal
TTV / SETTV
Bölüm Sayısı
19
Kategori
Aksiyon, Romantik

OYUNCULAR

Leroy Yang
Leroy Yang
Rol: Gu Le Jun
Mini Tsai
Mini Tsai
Rol: Ping Fan/Wu Ping An
Kurt Chou
Kurt Chou
Rol: Zhao Tian Xing
Chen Genie
Chen Genie
Rol: Gu Jing Xuan

YORUMLAR

 • Avatar

  clk123

   

  Yeni dizim bu dizi. İlk bolumu guzeldi sadece o balkondan dusme sahnesi hint dizilerinin sahnesine benzemis cok abartmislar. Annesini anlamadim niye yurt disindaki kizina soguk davraniyor. Kizada uzuldum yani. Acaba dizinin bundan sonraki baskani bu kizmi olacak yoksa komadaki uyanicakta ortalikmi karisicak merak ettim.

 • Avatar

  kelebekçik

   

  Saat kaçta geleceği belli mi acaba? Sitenize bayılıyorum diziyi merakla bekleyenlerdenim (Admin Notu: Diziler, takvimdeki günlerinde herhangi bir saatte siteye yüklenir. Sabah 6'da da olabilir gece 12'de de. Lütfen saat sormayınız.)

 • Avatar

  Seda gül

   

  TAM BU DİZİYİ KEŞKE ÇEVİRSELER. DİYORDUM NASIL TUTDURDUNUZ..VALLA SÜPER..TESEKKÜR EDERİM ..AMA BEN BU DIZİDE RESIMDE OLAN İKİNCİ KARAKTERLERDE OYNUYORMU YOKSA BU İSİMDE 2.BİR SEZON NUMU VAR MERAK ETDİM.RESİMDE FOTORAFLARİ VAR İKİNCİ KARAKTERLERİN(hemsire kız karakteri) AMA KENDİLERİ BU DİZİDEMI CKACAK 2.SEZON DİZİSİMİ VAR MI AYNI DİZİ İSMINDE MERAK ETTİM ACABA NASL OLCAK??bide bn çevirilerinizi tebrik ederm onca site içinden TAYWAN DRAMA gibi düzenli alt yazıları kaymayan bir site valla görmedm....diğerlerini hic söylemeyim hep emek hırszlığı o ondan almss o ondan yürütmş...falan.ya emk emiyim die ondan cevirdigini alan siteden ckıp çeviren emekci sitesine atlamaktan gna geldi...siz den alan görmedm onlarda böle korusa. Yahaklarını..gzel olurdu neyse.tesekkürler. (Admin Notu: Evet, oynuyorlar. )

 • Avatar

  Wu'nun Galaxysi

   

  bakalım nasıl devam edecek sonu güzeldi

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com