Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Song Joong Ki, TvN Dizisi 'Vincenzo' İçin Görüşmelerde

Baekhyun, Zor Zamanlarından Bahsetti ve EXO Üyeleri İle Tanıştığı İçin Şanslı Olduğunu Söyledi

Timmy Xu Weizhou, Zheng Shuang Tarafından Zorbalığa Uğradığını Reddetti

Yang Mi’nin Görünüşü Angelababy İle Karşılaştırılıyor ve Estetik Yaptırdığı Söyleniyor

Sezon 1 11. Bölüm Gu Le Jun, Wu Ping Fan'ı ailesine götürür
Tayvan Dizileri - The Masked Lover - 11. Bölüm
Gu Le Jun, Wu Ping Fan'ı ailesine götürür

DOWNLOAD LİNKLERİ

DİZİ HAKKINDA

Tayvan'dan gelen bir telefon Ping Fan’ın yurt dışındaki sakin hayatını bir anda altüst eder. İkiz kardeşi kaza geçirip komaya girmiştir. Birden nazik, basit Ping Fan'dan mafya patronu kimliğine bürünmesi istenir. Ping Fan için başka biri gibi hareket etmek başlı başına zorken bir de yeğeninin öz babasını aramaya başlar. Tam ümidini kaybetmişken karşısına hayatını kendini onun için riske atmayı göze alan Gu Le Jun ile çıkar. Ping Fan yeğeni için Gu Le Jun ile evliymiş gibi yapar. Zamanla aralarında aşk doğar. Ancak Ping Fan, Gu Le Jun'un gizli polis olduğunu öğrenir. Kardeşinin kazası da gerçek değildir. Ping Fan önündeki engelleri nasıl aşacak? Sevdiği adama güvenebilecek mi?
Senaristler: Shao Hui Ting , Ma Qian Dai
Yönetmen: Zhang Jin Rong

Dizinin OST'sine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://www.rotaasya.com/forums/topic/the-masked-lover-ost/

Yayın Yılı
2017
Kanal
TTV / SETTV
Bölüm Sayısı
19
Kategori
Aksiyon, Romantik

OYUNCULAR

Leroy Yang
Leroy Yang
Rol: Gu Le Jun
Mini Tsai
Mini Tsai
Rol: Ping Fan/Wu Ping An
Kurt Chou
Kurt Chou
Rol: Zhao Tian Xing
Chen Genie
Chen Genie
Rol: Gu Jing Xuan

YORUMLAR

 • Avatar

  Mor

   

  Yorum bölümüne artık bakasım gelmiyor çeviri kelimesinden tiksindim yeminle admin beni de aranıza katsaniza sadece çeviri soranlarin mesajlarını silmek ve yayinlamamak için nefret ettim resmen ben bunaldım Allah size kolaylık versin ,arkadaş bu ne ya yuh bu kadar mı olur kaç yoruma baktiysam bir ikisi normal gerisi hep çeviri v.s (Admin Notu: Yorumlarınız beni çok güldürdü gece gece. Allah da sizi güldürsün. Şimdi size şöyle bir açıklama yapmak istiyorum. İlk başta sitemiz bilinmediği için ve kimse takvim diye bir şey alışkın olmadığı için(herkes düzensiz çeviriyor çünkü) bu tip yorumları özellikle cevapladık. Evet, haklısınız iş çığrından çıktı. Biz de yorum kısmının üstüne kırmızıyla çeviri zamanı yazan yorumlar yayınlanmayacak yazdık ama gene de soruluyor. Ancak buna da şaşırmıyoruz çünkü bu işin doğası bu. İngilizce çeviri yapan sitelerde ve sayfalarda da durum aynı, onlar da delirmiş durumdalar. Elimizden geldiğince yayınlamayacağız ama geriye dönük de bir temizlik yapacağımızın müjdesini vermek isterim. Tabii bu biraz zaman alacak, çünkü binlerce yorumunu gözden geçirmemiz gerekecek. O konuda anlayış bekliyoruz.)

 • Avatar

  tugba

   

  Yeni bolumlerini cevirmiyormusunuz (Admin Notu: Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz. Diziler, takvimdeki günlerinde herhangi bir saatte siteye yüklenir. Sabah 6'da da olabilir gece 12'de de. Yani belli bir yayın saatimiz yoktur.)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com