Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Nadech Kugimiya ile ve Bow Maylada'nın Dizisinin İlk Posterleri ve Kamera Arkası Görüntüleri Yayınlandı

Yang Mi ve Wei Da Xun'un Beraber Yaşadıkları Dedikoduları Yayıldı

Ito Kentaro’nun “Withonline” Röportajı

"Ashes of Love" Yıldızları Yang Zi ve Deng Lun Tekrar Bir Araya Gelebilecek Mi?

Sezon 1 12. Bölüm Wu Ping Fan'ın Gu Le Jun'la ilgili bazı planları vardır!
Tayvan Dizileri - The Masked Lover - 12. Bölüm
Wu Ping Fan'ın Gu Le Jun'la ilgili bazı planları vardır!

DOWNLOAD LİNKLERİ

DİZİ HAKKINDA

Tayvan'dan gelen bir telefon Ping Fan’ın yurt dışındaki sakin hayatını bir anda altüst eder. İkiz kardeşi kaza geçirip komaya girmiştir. Birden nazik, basit Ping Fan'dan mafya patronu kimliğine bürünmesi istenir. Ping Fan için başka biri gibi hareket etmek başlı başına zorken bir de yeğeninin öz babasını aramaya başlar. Tam ümidini kaybetmişken karşısına hayatını kendini onun için riske atmayı göze alan Gu Le Jun ile çıkar. Ping Fan yeğeni için Gu Le Jun ile evliymiş gibi yapar. Zamanla aralarında aşk doğar. Ancak Ping Fan, Gu Le Jun'un gizli polis olduğunu öğrenir. Kardeşinin kazası da gerçek değildir. Ping Fan önündeki engelleri nasıl aşacak? Sevdiği adama güvenebilecek mi?
Senaristler: Shao Hui Ting , Ma Qian Dai
Yönetmen: Zhang Jin Rong

Dizinin OST'sine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://www.rotaasya.com/forums/topic/the-masked-lover-ost/

Yayın Yılı
2017
Kanal
TTV / SETTV
Bölüm Sayısı
19
Kategori
Aksiyon, Romantik

OYUNCULAR

Leroy Yang
Leroy Yang
Rol: Gu Le Jun
Mini Tsai
Mini Tsai
Rol: Ping Fan/Wu Ping An
Kurt Chou
Kurt Chou
Rol: Zhao Tian Xing
Chen Genie
Chen Genie
Rol: Gu Jing Xuan

YORUMLAR

 • Avatar

  Ngaoasoke

   

  Emekli polise gangster gelin ve gangster damat :)

 • Avatar

  Dnzdos

   

  Tamam. Teşekkür ederim. Sevgiler.

 • Avatar

  Dnzdos

   

  Sevgili Admin, anlatamadığımı farkettim zaten. Durum şu : Sayfaya giriyoruz ya. Browser direkt kitleniyor. Tayvan Drama yanıt vermiyor diye uyarı geliyor. Halbuki bunu POP-Up ların yaptığını biliyorum. Yani sayfaya girdiğimizde Op seçeneği ilk tercih arasında olduğu için pop-up direkt devreye girmeye çalıştığından komple Tayvan Drama sayfası kilitleniyor. Bir kaç yenileme den sonra düzeliyor. Bu neredeyse tüm Browser'larda oluyor. Yani şu sıralama değiştirebilir mi? Op Mango Rapid Od Vid MailRu... Bu sıralamada sadece baştaki Op Od ile yer değiştirebilir mi? Olmaz bir şey ise sorun değil zaten. Sadece 2-3 dakika sayfa yenilemek gerekiyor. Yapılması zor bişey ise yada sizinle alakası olmayan bir durum ise sorun değil, 2-3 defa sayfa yenilemek , sizin bizlere verdiğiniz güzelliklerle kıyaslayınca önemli değil. Kolay gelsin hepinize. (Admin Notu: Ben de anlatamadım sanırım. Biz pop-up açmıyoruz. İzleme linkleri izlemey başlamadan pop-up açmaz. Siteye girerken browseriniz kilitleniyorsa o sizin bilgisayarınızda olan bir sorundur. (Ya da ipad ya da telefon, nereden izliyorsunuz bilmiyorum.)Ne bende ne de hiçbir site çalışanı arkadaşımda böyle bir sorun yok. Velev ki böyle bir sorun var diyelim op seçeneğini bir ya da 5 ya da 10'a almamızın bir mantığı yok. Çünkü Op siz izlemeye başlamadan önce Pop-up açmaz. )

 • Avatar

  Dnzdos

   

  Sevgili Admin, bir sorunum var. Şöyleki: Seyretmek istediğimiz bölümü geldiğimizde başta Op seçeneği var. Bu Op seçeneği reklam ve yeni sekme açmaya çalıştığı için browser'ları (hemen hepsini) kitliyor. Acaba dizinin sayfasına girdiğimizde seyretme seçenekleri kısmında ilk Od olsa , olabiliyor mu? Bu sizin elinizde olan bir durum mu? Pop-up açmayan Od gibi bir seçenek sayfaya girdiğimizde ilk tercihte olabilr mi? Op sonlarda olsa olur mu? Sorunu anlatabildim mi acaba? Anlatabildiysem sizin elinizde olan bir şey mi? Sevgiler. (Admin Notu: Op'nin birinci ya da sonuncu seçenek olması nasıl bir sorun teşkil ediyor çözemedim. Çünkü sayfayı açtığınızda izleyeceğiniz seçeneğe siz basarak seçiyorsunuz. Op'den izlemek istemiyorsanız OD'ye basın ondan izleyin.)

 • Avatar

  tugba

   

  Ceviri icin cok tesekkurler

 • Avatar

  Orkide

   

  Çeviri için teşekkürler tayvan drama bu bölüm bayagi bi eğlendim yeni bölüm bomba gibi geliyor

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com