Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

TFBOYS'un 7. Yıldönümü "Siyah Kuğu" Fotoğraflarının İntihal Olduğu İddia Edildi

SEKAI NO OWARI, 'Umbrella' için Yağmurun Altında Performans Sergilediği Bir MV Yayınladı

Kariyerine Çocuk Oyuncu Olarak Başlayan 5 Çinli Yıldız

Joe Chen, Alan Chen ile Birinci Yıldönümlerini Kutladı

Sezon 1 3. Bölüm Ye Mu Xi, Xue Xiao Dong ile ilgili bir şey fark eder
Çin Dizileri - The Big Boss 1. Sezon - 3. Bölüm
Ye Mu Xi, Xue Xiao Dong ile ilgili bir şey fark eder

DİZİ HAKKINDA

Ye Mu Xi parlak ve enerjik bir kızdır. Sonunda lise birinci sınafa başlar. Yeni okulu için çok heyecanlıdır çünkü yakışıklı ve zeki ama sinir bozucu çocukluk arkadaşı Lia Dan Yi'den kurtulmuştur. Amakader ağlarını örer ve onunla yine aynı sınıfa düşer! Onun kontrolünde olmamak için sınıf başkanlığı seçimlerinde karşısına çıkar ve kazanır. Bu görevle beraber çok farklı sınıf arkadaşları ile eğlenceli bir yolda kendini bulur. Peki kedi-köpek gibi olan bu çocukluk arkadaşı birbirinin kalbine girebilecek mi?
Yönetmen: Shen Wen Shuai
Senaristler: Wang Juan, Ding Ding
(Dizinin 18 bölümlük 2. sezonu vardır.)

İkinci Sezonu İzlemek İçin Tıklayınız

Yayın Yılı
2017
Kanal
QQLive
Bölüm Sayısı
18
Kategori
Gençlik, Komedi, Okul

OYUNCULAR

Eleanor Lee
Eleanor Lee
Rol: Ye Mu Xi
Huang Jun Jie
Huang Jun Jie
Rol: Liao Dan Yi
Dai Jing Yao
Dai Jing Yao
Rol: Xue Xiao Dong

YORUMLAR

 • Avatar

  mavi tükenmez

   

  Bence Dan Yi kızı seviyor

 • Avatar

  muslimghoul

   

  Xiao dong un gitarla çaldığı şarkı hakkında bi bilginiz var mı?

 • Avatar

  Yorumcu

   

  Dizilerinizde op rapaid ve ya od gibi izleme şekilleriniz nevcut ama şöyle bi problem var ki hepsi her türlü reklam çıkıo her türlü vürüs çıkıo bi de bunun üstüne üstlük diziler açılırsa eğer sürekli donuo bazen de hiç açılmıo bu olayı defalarca yaşadım umarım bu konuya bi el atarsınız ve düzeltirsiniz ama şunuda belirtmek istiyorum baya emek harcıyorsunuz bunun için müteşekkürüm yorum eğer sert ise kusura bakmayın siz bu yorum kısımınıda eleştiri için koymuşsunuz derim ben de o zaman. (Admin Notu: Sadece op veya rapid linkimiz yok. Dizilerde 6-7 linkimiz var reklam çıkarmayan linkleri seçebilirsiniz. Reklamları biz çıkarmıyoruz, video siteleri açıyor. Zaten bu linkler bütün video sitelerinde kullanılan linkler biz farklı bir şey yapmıyoruz. Donma sorunu da kendi internetinizden kaynaklanıyor bizden değil. Gördüğünü gibi sitede sorunsuz izleyen bir sürü kişi, ben de evimden gayet rahat izliyorum.)

 • Avatar

  öylesine

   

  Bir şey soracağım bu dizi webtoondan uyarlama mı?

 • Avatar

  nisanur

   

  acaba butun oyunculari tanitmaniz mumkunmu? (Admin Notu: Bazı oyuncuların ilk dizisi olduğu için haklarında bilgi bulmak zor. Elimizden geldiğince ekleriz.)

 • Avatar

  nanabts

   

  Acaba 2 sezonu cevirmeyide dusunuyormusunuz? (Admin Notu: Elbette. 1. sezon bitince çevrilecek.)

 • Avatar

  EXOBP

   

  Ye Mu Xi çok tatlı ya tepkilerine ölüyorum.Bence Dan Yi Mu Xi'yi seviyor ama belli edemediği için atışıyorlar.Bu sınıfa da bilerek geldiğini düşünüyorum. Bence dizinin tek eksiği romantik sahnelerin olmayışı.Diziyi biraz da canlı tutan küçük kıvılcımlar,romantik sahneler...Ve sanırım 2.sezona kadar göremeyeceğiz.Merak edip 9-10 bölüm ingilizce alt yazılı izledim.Bölümler sürükleyiciydi ama küçük küçük romantik şeyler bekledim. Bu bölüme kadar 2. çocuk sendromu yaşamam diyordum.Hatta #TeamDanYi idim ama artık Şu idol olan çocuğu destekliyorum.Üzüleceğimi bile bile #TeamXiaoDong (umarım adını doğru yazmışımdır djdkd) Destan yazdım galiba neyse çeviri için teşekkürler. Son bir şey soracağım Hafta da 2 bölüm çevirme imkanınız var mı?Sizide zora sokmak istemem ama bölümler kısa olduğu için yetmiyor (Admin Notu: Ne yazık ki çevirmen arkadaşımız öğrenci olduğu için bu kadar vakit ayırabiliyor. )

 • Avatar

  İpek Yılmaz

   

  Çok güzel bir dizi gerçekten. Bu arada dizinin müziklerini ne zaman yayınlamayı düşünüyorsunuz? (Admin Notu: Eklendi.)

 • Avatar

  Diğdem Dürcen

   

  diğer bölümler ne zaman gelicek? (Admin Notu: Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz.)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com