Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

TFBOYS'un 7. Yıldönümü "Siyah Kuğu" Fotoğraflarının İntihal Olduğu İddia Edildi

SEKAI NO OWARI, 'Umbrella' için Yağmurun Altında Performans Sergilediği Bir MV Yayınladı

Kariyerine Çocuk Oyuncu Olarak Başlayan 5 Çinli Yıldız

Joe Chen, Alan Chen ile Birinci Yıldönümlerini Kutladı

Sezon 1 6. Bölüm Liao Dan Yi ve Ye Mu Xi arkadaşlarını takip ederken romantik bir gün yaşar
Çin Dizileri - The Big Boss 1. Sezon - 6. Bölüm
Liao Dan Yi ve Ye Mu Xi arkadaşlarını takip ederken romantik bir gün yaşar

DİZİ HAKKINDA

Ye Mu Xi parlak ve enerjik bir kızdır. Sonunda lise birinci sınafa başlar. Yeni okulu için çok heyecanlıdır çünkü yakışıklı ve zeki ama sinir bozucu çocukluk arkadaşı Lia Dan Yi'den kurtulmuştur. Amakader ağlarını örer ve onunla yine aynı sınıfa düşer! Onun kontrolünde olmamak için sınıf başkanlığı seçimlerinde karşısına çıkar ve kazanır. Bu görevle beraber çok farklı sınıf arkadaşları ile eğlenceli bir yolda kendini bulur. Peki kedi-köpek gibi olan bu çocukluk arkadaşı birbirinin kalbine girebilecek mi?
Yönetmen: Shen Wen Shuai
Senaristler: Wang Juan, Ding Ding
(Dizinin 18 bölümlük 2. sezonu vardır.)

İkinci Sezonu İzlemek İçin Tıklayınız

Yayın Yılı
2017
Kanal
QQLive
Bölüm Sayısı
18
Kategori
Gençlik, Komedi, Okul

OYUNCULAR

Eleanor Lee
Eleanor Lee
Rol: Ye Mu Xi
Huang Jun Jie
Huang Jun Jie
Rol: Liao Dan Yi
Dai Jing Yao
Dai Jing Yao
Rol: Xue Xiao Dong

YORUMLAR

 • Avatar

  tuğçe

   

  adminim bende mor denen arkadaşa katılıyorum .Normalde yorum okumayı cok seven biriyken bakasım gelmiyo çünkü hep çeviri ne zaman diye soran var .Ve çeviri takvimine bakın diye diye dilinizde tüy bitti.Bence yayınlamayın çeviri soranları.Okuma yazması olan biri çevirinin ne zaman gelecegini anlayabilir.Bu arada çeviriler icin teşekkürler sıkı çalısıyosunuz aradıgım cogu dizi var :)

 • Avatar

  Bir izleyici

   

  Bu bölüm de harikaydı. Liao Dan Yi ve Ye Mu Xi bu bölümde biraz olsun çift olarak gözüktüler. Küçüklük halleri çok tatlı birde ben olsam bu zamana sözü unutmuştum ama ne de olsa diziler gerçekleri değil hayalleri gerçekleştirmek için var. -bazıları için-

 • Avatar

  mavi

   

  şu takvim meselesi var ya nereden bakılıyor ona göre kendimi ayarlayacağım. lütfen söyler misini? (Admin Notu: Anasayfanın sağına bakmanız yeterli. Anasayfamızda rengarenk ve kocaman bir takvim var.)

 • Avatar

  Mor

   

  Admin her dizinin yorum bölümünde çeviri mesajlarını görmekten bıktım rica ediyorum yayinlamayin defalarca cevap versenizde kimse anlamak istemiyor inatlasiyorlar bu mesajları yayınlamak zorunda değilsiniz inanın kimse sizi kinamaz siteyle hiç alakam yok ama ben bile bıktım bölümle ilgili iyi veya kötü eleştiriler görmek bende fikrimi katmak istiyorum ama yorum bölümüne bakasım gelmiyor bir çok site takip ediyorum Kore hint Endonezya v.s dizi ve film yayınlayan sizin sitedeki kadar çeviri hakkında bunaltan yorumlar görmedim bence çok müsahamakârsiniz lütfen yayinlamayin izleyici olarak bıktık (Admin Notu: Bu konuda bir çözüm düşüneceğiz.)

 • Avatar

  Göçebe

   

  Elinize ve emeğinize sağlık.

 • Avatar

  BETÜL

   

  Arkadaşlar diyorum size klavye başından yazmak tabiki kolay ama en onlarında emek harcadığını görün.Örneğin siz klavyenizden onu geçtim en basitinden cep telefonuyla bile yazı yazmaktan yoruluyorsunuz değil mi.Tabi burda genelleme yapmıyorum üstünüze alınmayın.Ama onlarda bizim gibi bir insan ya sizin finaliniz bütünüz sınavınız yokmu hep mi boşsunuz.Ve karşı tarafıda boş mu zannediyorsunuz.Belki söylediklerim size ağır gelebilir ama bence yumuşak soylemlerden size söylenilen nazik sözlere rağmen ısrarla aynı şeyi söylüyorsunuz.Sonuçta bu onların işi değil bu sadece yapmayı istedikleri ve sevdikleri bir hobi.onlar çevirirken mutluluk duyuyorlar ama siz bu şekilde davranmaya devam ederseniz insanlar artık çevirmek için istek bırakmıycaksınız.Lütfen rica ediyorum herkesin işi gücü var yani tamam anlıyorum belki çok beğendiniz diziyiki beğenyorsunuz ama her diziiçin haftada 2 kez çevirilirse diğer dizilere ne olucak sonuçta kişisel isteklerinizi yazarken önce empati kurun.Aslında bu konuyu yazıp düşüncelerimi belitmeyecektim ama bu site en secdiğim ve takip ettiğim sitelerden biri ve çoğu sitede görüyorum hep aynı yazılar.sonuçta insanlarında emeklerinin karşılığını verin lütfen.sonuçta videoyu yüklemek çevirmek bunalr zahmetli işler onlar boş vakitlerini sırf sizin için uğraşıyor bence biraz insaf!

 • Avatar

  Cheonsa

   

  Çok güzel bir bölümdü. Ellerinize sağlık :D

 • Avatar

  ElifMiko

   

  Dizi çok güzel elinize sağlık ve bir şey soracaktım tel demı sıkıntı var bilmiyorum ama tekde izleyemiyorum artık görüntü gelmiyor bi pcden izleyebiliyorum bu galiba bende olan sıkıntımı acaba ? (Admin Notu: İzleyemediğiniz linki bırakıp başka bir linkten deneyin lütfen.)

 • Avatar

  Bilinmeyen

   

  Bu dizi çok güzel.King is not easy nın bir gününü alın ve yerine bu diziyi yayınlayın. (Admin Notu: Öncelikle tavrınızı uyarmak istiyorum. Biz emireriniz değiliz. "Emir kipi"nde yazmayınız. sonrasında diğer yorumunuza verdiğim cevabı buraya tekrar yazıyorum."Biz pes etmeyeceğiz yazmaktan. Anlaşılan sizler de aynı şeyleri sormaktan pes etmeyeceksiniz. Çevirmen arkadaşımızın tek bölüm çevirmeye zamanı varsa kendisine bunu bile yaptığı için teşekkür edip bölümleri bekleyeceğiz. Sizin ailenize, işinize, okulunuza ayırdığınız bir zaman var değil mi? Hah bakın bunu çeviren de arkadaşımız da bir insan olduğu için onun da bu tip şeylere zaman ayırması gerekiyor. Çeviri yapmak onun işi değil, hobisi. Çeviri tek bölüm olarak devam edecektir. Çevirmen arkadaşımıza tek bölüm için ayırdığı değerli vaktine de teşekkür ederiz.")

 • Avatar

  Bılinmeyen

   

  Dizi çok güzel. Lütfen sadece cuma günleri yeni bölümü gelmesin . Diğer dizilerin çoğu haftada iki gün geliyor Bır diziyle yer değiştirin (Admin Notu: Biz pes etmeyeceğiz yazmaktan. Anlaşılan sizler de aynı şeyleri sormaktan pes etmeyeceksiniz. Çevirmen arkadaşımızın tek bölüm çevirmeye zamanı varsa kendisine bunu bile yaptığı için teşekkür edip bölümleri bekleyeceğiz. Sizin ailenize, işinize, okulunuza ayırdığınız bir zaman var değil mi? Hah bakın bunu çeviren de arkadaşımız da bir insan olduğu için onun da bu tip şeylere zaman ayırması gerekiyor. Çeviri yapmak onun işi değil, hobisi. Çeviri tek bölüm olarak devam edecektir. Çevirmen arkadaşımıza tek bölüm için ayırdığı değerli vaktine de teşekkür ederiz.)

 • Avatar

  bilinmyenmelek

   

  bence çeviriler hızlanmalı ayrıca şı idölün gerçek adı ne ? (Admin Notu: Bizim hız derdimiz yok. Takvimde belirtilen günde çeviri yapılmaya devam edecek. Çevirmen arkadaşımız bu kadarına vakit ayırabiliyorsa bize onun emeğine teşekkür edip beklemek düşer. )

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com