Menü
Sezon 1 10. Bölüm Jin Xiu, Anna'ya yardım etmek ister
Çin Dizileri - Cruel Romance - 10. Bölüm
Jin Xiu, Anna'ya yardım etmek ister

DİZİ HAKKINDA

Dizi, bir cumhuriyet dönemi romanı olan “Jin Xiu’nun Kaderi”nden uyarlanmıştır ve Rong Jin Xiu’nun hikâyesini anlatmaktadır. Tüm ailesi bir gecede katledilen kasabalı bir kız olan Jin Xiu ailesinin katillerini bulmak üzere Şanghay’a gelir. Seyahati esnasında mafya lideri Zuo Zhen’le tanışır. Birçok kaza ve yanlış anlaşılmalar sonucu ikisi âşık olurlar. Ayrıca Jin Xiu iş adamı ve Zuo Zhen’in yakın arkadaşı olan Xiang Ying Dong’un da dikkatini çeker. Ama Zhou Zhen kadınına fazla koruyucu davranır ve ona hiçbir erkeğin yaklaşmasını istemez. Rong Jin Xiu ve Zuo Zhen mutlu olabilecek mi? Xin Jiu ailesinin katillerini bulacak mı?

Yayın Yılı
2015
Kanal
Hunan TV
Bölüm Sayısı
40
Kategori
Aksiyon, Dram, Romantik, Tarihi

OYUNCULAR

Huang Xiao Ming
Huang Xiao Ming
Rol: Zuo Zhen
Chen Qiao En
Chen Qiao En
Rol: Rong Jin Xiu
Qiao Ren Liang
Qiao Ren Liang
Rol: Xiang Ying Dong
Yang Le
Yang Le
Rol: Shi Hao
Chang Chieh
Chang Chieh
Rol: Shao Hui

YORUMLAR

 • Avatar

  Gülseren

   

  İlk defa bir erkek başrole kızmıyorum yaa adam kız için neler yapıyor bu sefer kıza kızıyorum adama karşılık vermiyor dye

 • Avatar

  Dnzdos

   

  İyi dizilerin dışında çok az genel yada kötü yorum yazarım. Ama bu diziden beklentim (sanırım sağda solda gördüğüm yorumlardan dolayı) çok yüksekti, beklentimi bulamadığım için aydınlatıcı bir yorum yazayım dedim. 10. bölümü kadar fikrim: Türk filmlerinin tüm klişelerini ve hatta klişe konularını barındıran bir Çin dizisi. Her bölüm ayrı bir konu işliyor. Bunun yerine tek bir konuda yoğunlaşıp koyu kıvamlı bir dizi yapsalarmış daha iyi olurmuş. Şu anki haliyle kıvamı tutmamış bir yemek gibi. Her kadın oyuncu çok güzel, her erkek oyuncu çok yakışıklı. Seçmece mübarek. Hele bir MU şirketi CEO su var kiiii.. dizinin en güzel kadını. Bütün oyuncuların daha önce başka dizilerini izlemiştim. Hepsini beğeniyorum. Ama bu dizide olmamış. Çok amatörce. Olabilecek her türlü acıklı konuyu harmanlamışlar. Her bölümü ayrı bir macera diye düşünmek lazım. Bir "Behind Your Smile" değil. Bu diziyi örnek verme sebebim dizininn genel başarısı. Yoksa konular ayrı. Ama Behind Your Smile bir konu etrafında dönen ve sonuna kadar aynı kıvamda giden bir dizi. Ama burada "hadi her bölüm ayrı bir macera yapalım" demişler. Puanlamak gerekirse 10 üzerinden 6...yada hadi 7. Oyuncuların hatırına. Seyredilmez mi? Seyredilir. Keyif de alınır. Ama ne seyredeceğini bilerek başlarsan. Ben çokk mükemmel bir dizi beklentisi ile başladım. O yüzden hayal kırıklığına uğradım. Bitireceğim diziyi. Bundan sonrasından daha çok keyif alacağım. Çünkü artık beklentimin şekli değişti. Çevirmen arkadaşa ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 • Avatar

  Sude

   

  Haaarikaaa bir dizi.....

 • Avatar

  bobo

   

  Ceviri icin tesekuller.

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com