Menü
Sezon 1 3. Bölüm Zuo Zhen, Rong Jin Xiu'yu korur
Çin Dizileri - Cruel Romance - 3. Bölüm
Zuo Zhen, Rong Jin Xiu'yu korur

DİZİ HAKKINDA

Dizi, bir cumhuriyet dönemi romanı olan “Jin Xiu’nun Kaderi”nden uyarlanmıştır ve Rong Jin Xiu’nun hikâyesini anlatmaktadır. Tüm ailesi bir gecede katledilen kasabalı bir kız olan Jin Xiu ailesinin katillerini bulmak üzere Şanghay’a gelir. Seyahati esnasında mafya lideri Zuo Zhen’le tanışır. Birçok kaza ve yanlış anlaşılmalar sonucu ikisi âşık olurlar. Ayrıca Jin Xiu iş adamı ve Zuo Zhen’in yakın arkadaşı olan Xiang Ying Dong’un da dikkatini çeker. Ama Zhou Zhen kadınına fazla koruyucu davranır ve ona hiçbir erkeğin yaklaşmasını istemez. Rong Jin Xiu ve Zuo Zhen mutlu olabilecek mi? Xin Jiu ailesinin katillerini bulacak mı?

Yayın Yılı
2015
Kanal
Hunan TV
Bölüm Sayısı
40
Kategori
Aksiyon, Dram, Romantik, Tarihi

OYUNCULAR

Huang Xiao Ming
Huang Xiao Ming
Rol: Zuo Zhen
Chen Qiao En
Chen Qiao En
Rol: Rong Jin Xiu
Qiao Ren Liang
Qiao Ren Liang
Rol: Xiang Ying Dong
Yang Le
Yang Le
Rol: Shi Hao
Chang Chieh
Chang Chieh
Rol: Shao Hui

YORUMLAR

 • Avatar

  Seda Dirlik

   

  Çok tatlılar ama bee. Başrol oğlanla, ikinci erkek beni öldürecek asdfghkl

 • Avatar

  Çalıkuşu

   

  Dizi güzel, Tayvan Drama ekibi diziden de güzel :) Düzenli ve kaliteli çalışan nadir sayfalardan birisidir bu sayfa, çokça teşekkürler emeklerinize.

 • Avatar

  Nerissa

   

  merakla devamını gözlüyoruz çeviren ve ekleyen her ark. ellerine sağlık :)

 • Avatar

  Mor

   

  Çok haklısınız admin sonuna kadar ben bu siteyi Yeni taniyanlardanim daha doğrusu siteyi bilip Tayvan Çin dizilerine Yeni merak salanlardanim ilk defa dizilerinizi izleyip heyecanla yorum yazmak isteyince her dizinin ve her bölümün altında çeviri istek çeviri istek ...görünce sinir oldum hatta bir gece kafayı bozdum bu yorumlarla ki biz bir kısmına sahidiz işiniz zor gönüllülük esasini dikkate almayanlar ve sanki eliniz mahkum mecbursunuz hissiyatinda olanlar için ne deseniz boş severek yapıyorsunuz belli ki yoksa çekilecek dert değil Allah kolaylık versin ne diyeyim ama ben sizin yerinizde olsam bu tarz yorumların hepsini nihaaaaa kahkalari atarak siler onlardan intikam alırdım ;)

 • Avatar

  yasmin

   

  Dizi güzel...Heyecanla beliyorum.Admin yorumuna bayıldım....sabırlar

 • Avatar

  cemre

   

  admin sakin ol anlıyorum sende boyle düşüncesizce yazılan yorumları okuyunca sinirleniyosun ama düşüncesiz davranan insanlar için sinirini bozmaya değmez tayvandramanın her zaman arkasında olan benım gibi bi çok insan var onları düşünrek gereksiz yorumlara kulak asma (Admin Notu: İnanın kulak asmamak için çok çaba harcıyoruz. Ama siz sadece görünenleri biliyorsunuz, arka planda yayınlamadığımız neler var neler. Bu yüzden insan olduğumuz için bir noktada patlıyoruz, ne yapalım?)

 • Avatar

  whiteblack

   

  böyle guzel uzun soluklu bır diziyi keske haftada iki yapabilseniz imkanlarınız buna el veriyordur emınım sadece uzuluyorum ıyı gunler (Admin Notu: Yazmayalım diyorum ama bu tip bir yoruma yazmayıp da ne yapayım. Evet imkânlarımız elvermesine rağmen biz deliyiz, kafayı yedik. İstek yapan insanlardan da nefret ediyoruz, saditsiz ve hepsine acı çektirmek istiyoruz. Aslında tek parmağımızla çeviriyi bir saniyede bitirme yeteneğine sahip psikopat ve kötü insanlarız o yüzden iki bölüm yapmıyoruz. Haklısınız!!!)

 • Avatar

  Gizem Kervan

   

  Rica etsem rapid böümüne bakar mısınız acaba? Videoyu durdurduğumda hem başka sayfa çıkıyor hemde tekrar tekrar baştan açmak durumunda kalıyorum. Şİmdiden teşekkür ederim :) (Admin Notu: Bazen bunu yapıyor ama bizimle alakalı değil. Bu yüzden rahatsız oluyorsunuz rapid linkini tercih etmeyiniz.)

 • Avatar

  army

   

  Diziyi tabii ki dayanamayıp ingilizce olarak izliyorum önden bayaa şeyler olacak ayy ne güzel aşk yaa

 • Avatar

  Melisa Şimşir

   

  Ay aniden bitti yarım kalmış gibi hissettim... Ne güzel dizi böyle ya bu :)

 • Avatar

  Beyza Yaman

   

  Şu ülkeye bir berber açacağım en sonunda.

 • Avatar

  Orkide

   

  Çeviri gelmiş şimdiden teşekkürler hemen izliyorum❤❤❤❤

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com