Menü
Sezon 1 34. Bölüm Sonunda Zuo Zhen ve Jin Xiu karşılaşır
Çin Dizileri - Cruel Romance - 34. Bölüm
Sonunda Zuo Zhen ve Jin Xiu karşılaşır

DİZİ HAKKINDA

Dizi, bir cumhuriyet dönemi romanı olan “Jin Xiu’nun Kaderi”nden uyarlanmıştır ve Rong Jin Xiu’nun hikâyesini anlatmaktadır. Tüm ailesi bir gecede katledilen kasabalı bir kız olan Jin Xiu ailesinin katillerini bulmak üzere Şanghay’a gelir. Seyahati esnasında mafya lideri Zuo Zhen’le tanışır. Birçok kaza ve yanlış anlaşılmalar sonucu ikisi âşık olurlar. Ayrıca Jin Xiu iş adamı ve Zuo Zhen’in yakın arkadaşı olan Xiang Ying Dong’un da dikkatini çeker. Ama Zhou Zhen kadınına fazla koruyucu davranır ve ona hiçbir erkeğin yaklaşmasını istemez. Rong Jin Xiu ve Zuo Zhen mutlu olabilecek mi? Xin Jiu ailesinin katillerini bulacak mı?

Yayın Yılı
2015
Kanal
Hunan TV
Bölüm Sayısı
40
Kategori
Aksiyon, Dram, Romantik, Tarihi

OYUNCULAR

Huang Xiao Ming
Huang Xiao Ming
Rol: Zuo Zhen
Chen Qiao En
Chen Qiao En
Rol: Rong Jin Xiu
Qiao Ren Liang
Qiao Ren Liang
Rol: Xiang Ying Dong
Yang Le
Yang Le
Rol: Shi Hao
Chang Chieh
Chang Chieh
Rol: Shao Hui

YORUMLAR

 • Avatar

  agresu

   

  sitenizi yeni kesfettim ve tebrik ederim cok begendim. ilgi ve begeni ile takip ediyorum. diziler ve ceviriler cok iyi. basarılar.

 • Avatar

  Acelya95

   

  SPOILOR İÇERİR: Bu Zuo Zhen'e yapılır mı ya ? Jin Xiu nasıl inanır ailesini öldürdüğüne ? Hiç mi tanımadı,inanmadı,güvenmedi. Zou Zhen olsa asla inanmazdı. Hep çok seven kaybediyor sanırım. Finale 6 bölüm kaldı. Barışsalar da rahatlasam artık. Emekleriniz için çok çok teşekkürler. Ellerinize sağlık

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com