Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Lai Kuan Lin, Hayır İçin Düzenlenen Basket Maçında Oynadı

"Kidnapping Game" Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

"Missing Persons" Dizisinin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Viann Zhang, Neden Dilraba ile Çalışmak İstemediğini Açıkladı

Sezon 1 15. Bölüm Jiang Chen, Xiao Xi-Bo Song yakınlığından rahatsızdır
Çin Dizileri - A Love So Beautiful - 15. Bölüm
Jiang Chen, Xiao Xi-Bo Song yakınlığından rahatsızdır

DİZİ HAKKINDA

Dizide aynı zamanda komşu olan iki okul arkadaşı Chen Xiao ve Jiang Chen’in hikâyesi anlatılıyor. Xiao Xi, pek ders çalışmayan ama resme yeteneği olan neşeli bir kızdır. Yüksek notları ve yakışıklılığı ile çok popüler olan çocukluk arkadaşı Jiang Chen’e olan hayranlığını da fazlasıyla dışavurmaktadır. Xiao Xi için her şeyi yapmaya hazır olan havalı yüzme takımı üyesi Wu Bo Song ile Xiao Xi’nin en iyi arkadaşı olan okulun en güzel kızı Lin Jing Xiao ile beraber yetişkinliğe adım atarken hayatları ve aşkları nasıl olacak?

Yayın Yılı
2017
Kanal
QQLive
Bölüm Sayısı
23
Kategori
Gençlik, Romantik, Okul

OYUNCULAR

Hu Yi Tian
Hu Yi Tian
Rol: Jiang Chen
Shen Yue
Shen Yue
Rol: Chen Xiao Xi

YORUMLAR

 • Avatar

  Eyzun0

   

  SPOİLİ YORUM ÇIKABİLİR 10:56 Gerilimler gerilimler *yandan gülüş* ayrıca bölümün başında ki Jiang Chen'in su için yaptığı için de geçerli bu gülüş *şeytanca sırıtma* 11:24 Lu Yang, hayırdır annem sen? Beni şaşırıyorsun, aklından ne geçiyor merak ediyorum. O_O 12:10 Kahkaha attım kflsjfld 13:23 Abi daha yeni başladılar ama bence eğlenmekten kasıt bu olmamalıydı. Ben olsam onların o çaktırmadan yaptıkları güç güç savaşlarının içinde rahatsız ortamdan çok sıkılırdım herhalde. 14:05 Kıskançlık damarlarda kol gezmeye başladı galiba 15:18 Dıt dırıı 16:09 Bahsetme şundan artık dedi vücut diliyle yavrucak kfldkf 24:48 Bunların arası baya dikkatimi çekmeye başladı be, hadi bakalım. Güzel bir sonları olur inşallah. 27:58 Boy farklarına ö-lü-yo-rum! 28:23 Peşinde köpek olurken çocuğu hiç zerre bir tarafına takmıyordun hanımefendi. Birden aşık olasın, aklından çıkaramayasın mı tuttu?! -_- 29:13 Tipe gel hele kflsjfld 30:16 Aboo nene, Jiang Chen duymasın kfldd 33:36 Eee Jiang Chen efendi bebeğim, keser döner sap döner gün gelir hesap döner demişler. Böyle yürüyor bu işler. *yandan gülüş* 36:53 Oy sen ne ettin öyle ağağğa

 • Avatar

  gul

   

  Zaman zaman bizim minnoş kıza gıcık olsamda çok tatlı olduğundan bişey diyemiyorum :D gönlümden yüzücüyle olması geçsede odun jiang chen son anda imana geldide sonu güzel bitti çok beğendim çeviri için çok teşekkürler..

 • Avatar

  Maydanoz

   

  Çeviri için teşekkürler :> dizi çok güzel

 • Avatar

  Feyzanur Arslan

   

  Bu dizi final olunca büyük bir boşluk olcak bende. Böyle güzel bir diziyi çevirdiğiniz içinok teşekkürler.

 • Avatar

  Mor

   

  Daha dur uzunum bu daha iyi günlerin coookkk sancılar çekeceksin ama hakettin:))))

 • Avatar

  senajiang

   

  ya 1 böölüm daha beklicem daha 1 hafta var ağlamak istiyorum zaman geçmiyo meraktan ölcem çok tatlılar

 • Avatar

  zodek

   

  Sondaki müzik çalınca üzülüyorum:( Çünkü bu müziğin baslaması demek bölümün bitmesi ve bir hafta beklemek zorunda olmam demek:( Emekleriniz için tşkler :)

 • Avatar

  RememberYou

   

  Sinava calisirken iyi bir motivasiya oldu. Jiang Chenin kiskan hallerine bayiliyorum. Birazda kiskanclikdan sen ol. Chen Xiao Xi ve Wu bo songa bayiliyorum.

 • Avatar

  luhan

   

  bilgisayar başında çaresiz beklerken çeviri için çok teşekkür ederimm

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com