Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Lai Kuan Lin, Hayır İçin Düzenlenen Basket Maçında Oynadı

"Kidnapping Game" Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

"Missing Persons" Dizisinin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Viann Zhang, Neden Dilraba ile Çalışmak İstemediğini Açıkladı

Sezon 1 22. Bölüm Jiang Chen, Xiao Xi için çok önemli bir şey yapar
Çin Dizileri - A Love So Beautiful - 22. Bölüm
Jiang Chen, Xiao Xi için çok önemli bir şey yapar

DİZİ HAKKINDA

Dizide aynı zamanda komşu olan iki okul arkadaşı Chen Xiao ve Jiang Chen’in hikâyesi anlatılıyor. Xiao Xi, pek ders çalışmayan ama resme yeteneği olan neşeli bir kızdır. Yüksek notları ve yakışıklılığı ile çok popüler olan çocukluk arkadaşı Jiang Chen’e olan hayranlığını da fazlasıyla dışavurmaktadır. Xiao Xi için her şeyi yapmaya hazır olan havalı yüzme takımı üyesi Wu Bo Song ile Xiao Xi’nin en iyi arkadaşı olan okulun en güzel kızı Lin Jing Xiao ile beraber yetişkinliğe adım atarken hayatları ve aşkları nasıl olacak?

Yayın Yılı
2017
Kanal
QQLive
Bölüm Sayısı
23
Kategori
Gençlik, Romantik, Okul

OYUNCULAR

Hu Yi Tian
Hu Yi Tian
Rol: Jiang Chen
Shen Yue
Shen Yue
Rol: Chen Xiao Xi

YORUMLAR

 • Avatar

  lili

   

  bo song a sen nasıl bi koca yürkli insansın ya saflıgına temiz kalbineden etkilenmeyen mal o yüzden sen üzülme koca yureklı adam daha iyilerine layıksın

 • Avatar

  MENNESSA

   

  Bo song Adamın dibi resmen baştan beri boşuna sevmemişim tabi başrolde beni şaşırtı itiraflara gelll süper bi bölüm dü ama bu bölüm de adam gibi adam diyorum Bo song süperdin valla =) =)

 • Avatar

  Eyzun0

   

  SPOİ İÇEREBİLİR!! 9:46 Jiang Chen seni yaratan Allah'a kurban be annem *_* 12:16 Abi hadi Xiao Xi'yi bir nebze anlarım, Lu Yang ile Jing Xiao niye çocuğa köpek gibi muamele ediyorlar ya, acayip kızıyorum! 12:20 Oy seni yaratana kurban, arabanı mı satacaksın annem! Nasıl da gözünü bile kırpmadan gözden çıkardı be. Sevgi dediğin budur arkadaş. Darlamayın insanı! 15:10 Lise üniformasını giymişte gelmiş, Jiang Cheeen! 22:29 Elinden geleni ardına koymadın hiç bir zaman Wu Bo Song. Xiao Xi'nin kimi sevdiğini bilmediğin zamanlarda bu haklı bir çabaydı ama şuan bu kadar tutuşarak hareket etmen senin de aslında Xiao Xi'nin hâlâ Jiang Chen'i sevdiğini bildiğini gösteriyor. Bunu bile bile kızın aklını çekmeye çalışman ise bana göre kalleşlik. Ama su akar yolunu bulur, sen elinden geleni ardına koymamaya devam et. -_- 23:20 Aynen yıllar geçti ve Xiao Xi'nin zevki hâlâ berbat. Ve bir şey daha ekleyeyim, her ne kadar Jiang Chen'i süründürse de Xiao Xi'nin yıllar geçmiş olmasına rağmen hâlâ Bo Song'u reddederken bir an bile beklemeden, tereddüt etmeden yapmasına bayılıyorum. Bo Song yerine bir başkası da olabilirdi. Önemli olan Xiao Xi'nin sevdiğinden başkasına bir an bile şans tanımadan reddediyor olması. Harika bir karakter özelliği. 30:15 Jiang Chen yazık annem lan sana. :'( Çocuğumun dizi boyunca konuştuğu en uzun süre buydu galiba, bir konuştu pir konuştu. Daha Xiao Xi ile konuşmasına gelmedik bile üstelik. Başından beri seni tuttuğum için hiç pişman olmadım be annem. İlk bir iki bölüm biraz kızdım sana ama hiç vazgeçmedim senden. 30:37 Abi oha oha oha!!!! Lan Bo Song sana kızmalarımı geri alıyorum şuan, dizi boyunca yaptığın en kral hareket buydu be! Ağağağğaa! Yoksa bu iki salak kıyamete kadar konuşup da bir araya gelemezdi. 34:38 Sanki çocuk affedilmesi imkansız bir suç işledi arkadaş! Bu nedir ya? Bu kadarının fazla olduğunu sadece ben mi düşünüyorum? Bu çocuk bu kadar affedilmeyecek ne hata işledi? O zaman olanlar ikisininde hatasıydı. Çocuğa doğruyu söylemeyerek, fevri hareket ederek ilk yanlış adımı kendisi attı zaten, nedir bu kadar süründürmek de Allah aşkına ya, ciğerim düşecek artık! O neydi şimdi be? Kızın hastanede ne işi var? Düşüneceğini söylemişti? Çocuğun odasındaki yatağa kadar girip de nasıl uyumuş orada? Bir de uyumuş yani?

 • Avatar

  lena

   

  jsksjsks demek ki neymiş insan yaşattığını yaşarmış.. XD

 • Avatar

  Funda

   

  Bo Song nasıl bir kralsın sen? :)

 • Avatar

  Eda Özgül

   

  Çeviri için teşekkürler. Bir yanım bittiği için üzülse de final bölümünü izlemeye geçiyorum şimdi.

 • Avatar

  Elif

   

  Teşekkürler peki ne zaman yayınlanacağı hakkında bilgi verebilir misiniz (Admin Notu: Önümüzdeki hafta içi.)

 • Avatar

  Bayan Karabuğday

   

  Yarın son bölüm ve geriye bir baktığımızda gerçekten çok şey atlatılar umarım Xiao Xi ve Jiang Chen hep mutlu olurlar.Jiang Chen ve Xiao Xi birbirinizi üzmeyin.Bu zamana kadar sorunsuz bu diziyi bize izlettiğiniz için tüm Tayvan Drama ekibine çok teşekkür ediyorum.

 • Avatar

  cansu

   

  Hiç sıkılmadan izlenilecek bir dizi gerçekten. Diğer saçma dizilerin 2.sezonu olacağı yere keşke bunun olsa. jiang chen'in yaptığı fedakarlıklar ve o masum masum bakışı çok güzel. Keşke hiç bitmese..

 • Avatar

  Elif

   

  Ekstra Bölümler direk mi yayınlacak yani haftaya aynı gün gibi (Admin Notu: Ekstra tek bölüm var, aynı gün yayınlanmayacak.)

 • Avatar

  Han HARA

   

  yaaaa JİANG Chen de ağlarmış aslında en çok içinden ağladı da duyan olmadı.Hep sert ama bir o kadar aşık bakışları sonnda dayanamadı ve teslim oldu. XİAO Xi ile çok mutlu bir son Pazar günü bizi bekliyor...^^ çevirmen arkadaşlarıma teşekkürler :))

 • Avatar

  Gani.Ahgase

   

  yaaaaaa finale cok az kaldi agliycam

 • Avatar

  Mor

   

  Uzun ilk baştan beri ağlamani bekliyordum :) hakettin çünkü çok odunluk yaptın ama o tatlı kız iyi ki seni sevmiş seni tamamlayabilecek mutlu edebilecek bir kız çok sevindim sonuna :)) yüzücü sana çok üzüldüm çok iyi birisin çok harikasın ama senin gibi eğlenceli biri başkasının derdine derman olur uzunun o tatlı kıza senden çok ihtiyacı var birbirlerini tamamliyorlar resmen içimin yağları eridi gerçekmiş gibi mutlu oldum :)))

 • Avatar

  RememberYou

   

  Allahim dizi biticek. Sinavlarimda biticek. Sinav bitsin dizi bitmesin. Nolur bitmesin bu dizi. Admin su dizinin ekstra bolmu var yayimlanacakmi? (Admin Notu: Yayınlanacak.)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com