Menü
Sezon 1 5. Bölüm Chen Xiao Xi ve arkadaşları okuldaki bir yarışmaya hazırlanır
Çin Dizileri - A Love So Beautiful - 5. Bölüm
Chen Xiao Xi ve arkadaşları okuldaki bir yarışmaya hazırlanır

DİZİ HAKKINDA

Dizide aynı zamanda komşu olan iki okul arkadaşı Chen Xiao ve Jiang Chen’in hikâyesi anlatılıyor. Xiao Xi, pek ders çalışmayan ama resme yeteneği olan neşeli bir kızdır. Yüksek notları ve yakışıklılığı ile çok popüler olan çocukluk arkadaşı Jiang Chen’e olan hayranlığını da fazlasıyla dışavurmaktadır. Xiao Xi için her şeyi yapmaya hazır olan havalı yüzme takımı üyesi Wu Bo Song ile Xiao Xi’nin en iyi arkadaşı olan okulun en güzel kızı Lin Jing Xiao ile beraber yetişkinliğe adım atarken hayatları ve aşkları nasıl olacak?

Yayın Yılı
2017
Kanal
QQLive
Bölüm Sayısı
23
Kategori
Gençlik, Romantik, Okul

OYUNCULAR

Hu Yi Tian
Hu Yi Tian
Rol: Jiang Chen
Shen Yue
Shen Yue
Rol: Chen Xiao Xi

YORUMLAR

 • Avatar

  Juliett

   

  Kızımız iyi kalpli ama sürekli kendi hayal dünyasında yaşıyor. Neden dramalardaki kadın karakterler bu kadar umursamaz? Masum karakter yaratmak isterken kadına aptal etiketini sürekli yapıştırıyorlar, tipleme olmuş artık. Neyse dizi hakkında kötü yorum yapmak istemiyorum seven insanlar olabilir - zevkler tartışılmaz- ama ben 5.bölümde pes ediyorum. Jiang Chenin çektiğine yazık.

 • Avatar

  Pollyanna

   

  5 ci bölümden ses veriyorum uyumadan sabah olduğuna göre ben bu diziyi sevdim ki boşuna önerilere koymamışsınız yanıltmadınız teşekkürler :))

 • Avatar

  Eyzun0

   

  Bölümü bitirdim ve hala aynı fikirdeyim, Jiang Chen yavrum sen niye böylesin? Kızı bir çekiyorsan on itiyorsun, köpek yerine koymuyorsun ondan sonra bir de kıskançlık yapıyorsun. Az kendine gel be! Şu ikinci yavrucak, Wu Bo Song'du galiba adı, çok tatlısın, çok fedakarsın ve çok seviyorsun annem ama sana buradan ekmek yok, çok üzüleceksin ona yanıyorum. :/

 • Avatar

  Eyzun0

   

  Şuan daha bölümün yarısındayım ama Jiang Chen'e sinir oldum, neden bu kadar soğuk ve umursamaz kıza karşı ya? Kız da hiç yoktan anlamayıp hala devam ediyor peşinden koşmaya, ona da ayrı üzülüp kızıyorum..

 • Avatar

  lena

   

  ikinci çocuk çok tatlı ya neden hep böyle sevenler ikinci olur :( başrol de sinir bozucu bence anladık akıllı ve yakışıklısın da sana iyi davrananlara neden öküz gibi davranıyorsun -_- kız ondan vazgeçssin yani vazgeçmişi oynasın bakalım hoşuna gidecek mi o zaman beyefendinin zaten ikinci çocukla beraber olmaları batıyor gibi biraz :D

 • Avatar

  lena

   

  dao ming si deyince meteor garden a gittim tamamen çok tatlıydılar XD izlemeyenler onu da izlesin ^^

 • Avatar

  neko

   

  Sevgi neydi sevgi emekti! Ne çektiniz be ikinci çocuklar ama sizi seçmediler. Neden soğuk nevale, ukala birinci çocuklar kazandı hep. Ey senaristler nedennn? Bu arada jing chencim o kadar da soğuk nevale değilsin üzülme benim gözlerim itazura na kiss deki naokiye bile şahit oldu fakat yine de gönlünü esas kızımıza adayan ikinci çocuklar unutulmamalı onlar da mutlu olmalı. Onlar da hayatının aşkını bulup evlenip çoluk çocuğa karışmalı.

 • Avatar

  neko

   

  Normalde yorum yapmaya üşenirim ama gerçekten diziyi çevirenlere gönülden teşekkür etmek istedim. Teşekkür ederim Tayvan Drama. İnsanlar nankör gerçekten bir işi yapmayı üstlenince hizmetçisiymiş gibi hesap sorabiliyorlar. Siz canınızı sıkmayın.

 • Avatar

  Çalıkuşu

   

  Ben bu insanları anlayamıyorum anlayamayacağım anlamayacağım. Gerçekten de bu nasıl bir düşünce yapısıdır, bu nasıl bir üsluptur arkadaş! Diziler yayınlandığı sene hemen otomatik, kendiliğinden, emeksiz, çabasız çevriliyor da buradaki adminler atmıyorlar yani öyleymiş gibi davranıyorsunuz. Sanki zorundalarmış gibi yapmayın, zorunda değiller yazın bunu kafanıza, ayrıca onlar çevirmezse izleyemezsiniz bunu da not edin bir kenara.

 • Avatar

  sila

   

  bu dizi 2017 de çekilmedi mi neden daha tüm bölümler yayınlanmadı (Admin Notu: Yayınlanan diziler aynı anda çevrilmek zorunda mıydı? Böyle bir kanundan haber değildik, pardon :) Çevirmen arkadaşlar zamanları olunca çeviri yaparlar. İsteyen, istediği diziyi, istediği zaman çevirir. Bir dizi yayınlandı diye hemen çevrilmesi de gerekmez, yıllar sonra da çevrilebilir. Ne kadar enteresan bakış açılarınız var, gerçekten şaşırıyorum bu üstten konuşmalarınıza bu hesap sormalarınıza. Bazen düşünüyorum acaba maaşımızı sizler mi veriyorsunuz da biz bilmiyoruz, patronumuz musunuz da haberimiz yok. :) " Soruya bak: Neden tüm bölümler yayınlanmadı. :) Bu nasıl bir üstten bakmadır, nasıl bir küçümsemedir :) Kraliçe hazretleri arkadaşım, buyur sen çevir :) )

 • Avatar

  Eda Özgül

   

  Çeviri için teşekkür ederim. Bu bölüm kızımıza çok üzüldüm ben ya. Yalnız oğlanında kıza davranış şekli üzücü. Sırılsıklam aşık da kendine itiraf edemiyor. Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak. Merakla bekliyorum.

 • Avatar

  Mor

   

  Haklısınız yazık nedir bu 2. erkeklerin çektiği hepsi mi fedakar ve cefakar olur

 • Avatar

  Habiş

   

  Ula 2. oğlanın bir canını vermediği kaldı ya. ne tatlı bişey.Üzülüyorum ona, çok üzülecek sonradan. Dizi acayip güzel ya. son zamanlarda izlediğim en kaliteli yapım. Sıkmıyor. entrika yok. tamamen eğlence ve romantizm üzerine kurulmuş. inşallah yakın zamanda bir dizi final olur da, haftada 2 bölüm çevirme imkanı bulursunuz. emeğinize sağlık. her şey için sağolun. :)

 • Avatar

  miray

   

  ikinci çocuk çok iyi biri ya senaristlerin her zaman ikinciyi kıskançlık malzemesi olarak kullanması sinirimi bozuyo yazık çocuğa

 • Avatar

  Mor

   

  Çok tatlı sıcacık bir dizi hele kız şeker gibi :)dayanamadım ingilizce altyazili izledim normalde yapmam çünkü ingilizce seviyem have are you,Fine thanks seviyesinde ki belki bunu bile doğru yazmamisimdir :))Ama o kadar güzel ki dayanamadım bir ara başrol erkeğe sinir oldum kız bunu surundurmeli diye geçirdim içimden ve acıdım ama odunlara bunu yapmak lazım playfull Kiss ten daha iyi bence çünkü onda erkek odun bile değil kütük kızda yüzsüzün zirve noktasiydi yinede güzeldi ama özellikle gurursuzlugundan dolayı oh ha ni ye çok kizmisligim oldu erkeğe de tabii ki bir öyle bir böyle olması sinir bozucuydu ama bunda herşey tadında kız o kadar gurursuz değil erkekte kütük değil ve boş değil herşey tadında bence bu dizi çok daha güzel:))

 • Avatar

  Güldane Gültekin

   

  Pazarın en güzel saatleri bu dizinin çevirisinin gelip ben izlemeye açtığım saatler ya Çeviri için çok teşekkürler her zamanki gibi harika Tabii dizi de öyle :)

 • Avatar

  Faxbox

   

  Ya diziyi izledim ŞAHANE bayıldım. Hele Jiang Chen in o kızı umursayıpda umursamamakda ısrarcı olması çok hoşuma gitti Teşekkürler Tayvan drama ekibine

 • Avatar

  Dnzdos

   

  Çeviri ve Dailymotion linki için teşekkür ederim.

 • Avatar

  Çalıkuşu

   

  Canım dizim gelmiş, hemen izlemek istiyorum, teşekkürler Tayvan Drama <3

 • Avatar

  Bella

   

  Oo, yeni bölüm gelmiş hoş gelmiş! :) Keyifle izleyeceğiz, çeviri için teşekkürler ^^

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com