Menü
Sezon 1 4. Bölüm Okulda basketbol turnavası yapılır
Çin Dizileri - With You - 4. Bölüm
Okulda basketbol turnavası yapılır

DİZİ HAKKINDA

Geng Geng, Zhen Hua Lisesi'n girdiğinde sınıfın en iyi öğrencisi Yu Huai'nin yanına oturur. Ödevlerle ve sınavlarlar boğuşurken bir de yeni bir annesi ve kardeşi olur. Ama Zhen Hua Lisesi'ne girince yalnız hayatı sona ermiştir. Yeni arkadaşları ve özellikle de Yu Huai varken lise hayatının tadını çıkarır. Yu Huai ile sanki bir çift gibi olsalar da ikisi de bunu itiraf etmez. Diğer yandan Geng Geng'e olan aşkını açıkça belirten Lu Xing He de vardır. Geng Geng'in hayatı nasıl ilerleyecek)
(Ba Yue Chang An'ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır.)

Yayın Yılı
2016
Kanal
iQiyi
Bölüm Sayısı
24
Kategori
Gençlik, Romantik, Okul

OYUNCULAR

Tan Song Yun
Tan Song Yun
Rol: Geng Geng
Liu Hao Ran
Liu Hao Ran
Rol: Yu Huai
Wang Li Xin
Wang Li Xin
Rol: Lu Xing He

YORUMLAR

 • Avatar

  Bilinmezzz

   

  Güzel bir film ama 4. bölümü açılmıyorrr (Admin Notu: Diğer linkleri deneyin.)

 • Avatar

  nidamm

   

  neden açılmıyorr (Admin Notu: Dizide 8 izleme linki var. Açılmayan linki geçip başkasından izleyiniz.)

 • Avatar

  hjj

   

  oğlan neden bu kadar yakışıklı cidden ya böyle mükemmel yakışıklı çalışkan zeki kibar erkekler yapmayın gerçekte yok bunlar sonra erkek beğenmiyoruz ya.. sıcak su getirdi ben bunu yerim ama öbür oğlan çok yapışkan sinirimi bozdu kız da bı karar versin yani yu ha dururken öbürünü napacaksa? çevirmeye devam edin lütfen çok güzel dizi (Admin Notu: Sitemiz düzenli çeviri yapan bir sitedir, yarım dizimiz yoktur. Anasayfanın sağındaki "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarsanız bütün dizilerimizin yayın günlerinşi görebilirsiniz.)

 • Avatar

  zpxspwo

   

  Sanırım her bölüm gelip Yu Huai'yi öveceğim.Bu çocuk neden bu kadar sevimli?Kafayı yemek üzereyim.Basketbol forması çok yakışmış.Ayrıca güldüğü zaman çok tatlı. Her ay olan özel gününde misin dediği yerde koptum zaten. Nasıl kıskandı kıyamam ya.Yavaş yavaş birbirleri ile ilgilenmeye başladılar. Bölümü izlerken bitmesin diye yavaş yavaş izliyorum ben çok sevdim bu çocukları ya.

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com