Menü
Sezon 1 4. Bölüm

DİZİ HAKKINDA

Nishihara bir kız lisesinde öğretmendir ve gelecekten umudu olmayan biridir. Kei Taira ise yetenekli bir dansçıdır. Küçük yaşta dans eğitimi almak için Almanya’ya gider ve orada bir dans yarışmasında şampiyon olur. Fakat ''Yeteneklisin ama sana yer yok.'' denilince ülkesine geri döner. Tokyo'ya döndüğünde yapacak bir şey bulamaz ve part-time çalışmaya başlar. Bu şekilde hayatı zorlaşan Kei Taira, dayanamaz ve bunalıma girer. Bir gün Kei Taira hayatının boş olduğunu düşünürken Nishihara'nın okul çıkışına denk gelir ve Nishihara'yı görür. Kei Taira kendisinden büyük olsa da ona görür görmez âşık olur. Ama Nishihara, evli ve bir çocuğu olan bir adamla ilişki yaşamaktadır. Bunu bilmeyen Kei Taira her gün Nishihara için okulun önüne gelmeye başlar. Aradan bir süre geçtikten sonra yağmurlu bir günde Kei Taira, Nishihara'nın karşısına çıkar ve eline bir kağıt sıkıştırır. Bu kağıtta Kei Taira'nın numarası yazıyordur. Nishihara bu gizemli adamın kim olduğu merak eder ama bir türlü arayamaz. Birkaç gün bu şekilde geçtikten sonra Nishihara cesaretini toplar ve numarayı arar. Başta Nishihara, Kei Taira'nın duygularını kabul etmese de bir ilişkiye başlarlar. Ancak önlerine bazı engeller çıkar. Bu engelleri birlikte atlatabilecekler midir?

Yayın Yılı
2015
Kanal
TV Asahi
Bölüm Sayısı
7
Kategori
Dram, Romantik

OYUNCULAR

Kazuya Kamenashi
Kazuya Kamenashi
Rol: Kei Taira
Kyoko Fukada
Kyoko Fukada
Rol: Yui Nishihara

YORUMLAR

 • Avatar

  batuhan

   

  aşırı alt yazı kayması var (Admin Notu: Uyarınıza teşekkürler, en kısa sürede düzelteceğiz.)

 • Avatar

  Adım yok

   

  Rümeysanın da dediği gibi alt yazıların çoğu kısmında kayma olmuş ve bu rahatsız edici izleyemiyorum düzgünce. Lütfen düzeltin diğer bölümlerde öyleydi sanırım. Bi bakmanızı öneririm (Admin Notu: Uyarınıza teşekkürler, en kısa sürede düzelteceğiz.)

 • Avatar

  rumeysa goktas

   

  bölümlerde yazı kaymaları var tek bu bolumde degil düzeltebilir misiniz (Admin Notu: Uyarınıza teşekkür ederiz, en kısa zamanda düzelteceğiz.)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com