Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Zhang Meng, Wang Yibo ile Fotoğraf Çekilmek İsterken Utandı

T-ARA'dan Jiyeon, EXO'nun 'Love Shot' Şarkısının Pürüzsüz Ve Güçlü Kısa Dans Cover'ıyla Büyülüyor

Tayvanlı Sanatçı, Alien Huang 36 Yaşında Hayatını Kaybetti

Yeni MBC Belgeseli için 'Coffee Prince'in Oyuncuları Gençliklerine Dönüyor

Sezon 1 7. Bölüm (Final)
Japonya Dizileri - Second Love - 7. Bölüm (Final)

DİZİ HAKKINDA

Nishihara bir kız lisesinde öğretmendir ve gelecekten umudu olmayan biridir. Kei Taira ise yetenekli bir dansçıdır. Küçük yaşta dans eğitimi almak için Almanya’ya gider ve orada bir dans yarışmasında şampiyon olur. Fakat ''Yeteneklisin ama sana yer yok.'' denilince ülkesine geri döner. Tokyo'ya döndüğünde yapacak bir şey bulamaz ve part-time çalışmaya başlar. Bu şekilde hayatı zorlaşan Kei Taira, dayanamaz ve bunalıma girer. Bir gün Kei Taira hayatının boş olduğunu düşünürken Nishihara'nın okul çıkışına denk gelir ve Nishihara'yı görür. Kei Taira kendisinden büyük olsa da ona görür görmez âşık olur. Ama Nishihara, evli ve bir çocuğu olan bir adamla ilişki yaşamaktadır. Bunu bilmeyen Kei Taira her gün Nishihara için okulun önüne gelmeye başlar. Aradan bir süre geçtikten sonra yağmurlu bir günde Kei Taira, Nishihara'nın karşısına çıkar ve eline bir kağıt sıkıştırır. Bu kağıtta Kei Taira'nın numarası yazıyordur. Nishihara bu gizemli adamın kim olduğu merak eder ama bir türlü arayamaz. Birkaç gün bu şekilde geçtikten sonra Nishihara cesaretini toplar ve numarayı arar. Başta Nishihara, Kei Taira'nın duygularını kabul etmese de bir ilişkiye başlarlar. Ancak önlerine bazı engeller çıkar. Bu engelleri birlikte atlatabilecekler midir?

Yayın Yılı
2015
Kanal
TV Asahi
Bölüm Sayısı
7
Kategori
Dram, Romantik

OYUNCULAR

Kazuya Kamenashi
Kazuya Kamenashi
Rol: Kei Taira
Kyoko Fukada
Kyoko Fukada
Rol: Yui Nishihara

YORUMLAR

 • Avatar

  Zuhal

   

  Anlatmak istenilen 7 bölümle sıcacık anlatılmış. Evet gerçek hayattan kesitlerle abartıdan uzak, sade bir dizi olmuş. Spoiler: Çocuğun kıza arkasını dönmesi benim bile içimiz sızlattı çok üzüldüm. Sonra farkına varsa da içim soğumadı o derece. Bence mutlaka izlenmesi gereken dizilerden. Ama yer yer +16 lık(kısa da olsa) yerler var. Yaşınız ufaksa uygun olduğunu düşünmüyorum.

 • Avatar

  Aslı

   

  Spoiler : Dizi güzeldi. Çocuk başta iyiydi ama kızla bir süre yaşadıktan sonra kızı umursamamaya başladı, hiç onu düşünmedi. Kendine göre kararlar verip kızın kendisine gore yaşamasını istedi.ona saygı duymadi, sürekli kızın onu anlamasını isteyip kendisi kızı hiç anlamaya çalışmadı. Kız onu terk ettiğinde kızın varlığını fark etti. Bu durum kıza yaptığı haksızlık beni çok rahatsız etti. Neyseki kız sonunda istedigi işi yapıp mutlu oldu. Sonunda barışmaları iyiydi.

 • Avatar

  sailormoon

   

  Çok güzel bir dizi izleyim mi diyenlere kesinlikle şans verin derim

 • Avatar

  mother

   

  Diziyi severek izledim.Arkadaşlar izlemenizi tavsiye edri.Çeviri ekibine çoook teşekkürler..

 • Avatar

  nurcax

   

  harikasınız çeviri için tşkrler

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com