Menü
Sezon 1 30. Bölüm Sonunda bir çift muradına erer...
Çin Dizileri - Sweet Dreams - 30. Bölüm
Sonunda bir çift muradına erer...

DİZİ HAKKINDA

Ling Ling Qi içten ve nazik bir kızdır. Her zaman herkese yardım eli uzatır ama kendine güveni yoktur bu yüzden de hayatı çok etkilenmiştir. Ne işinde en yisini yapabilir ne de hayaline ulaşabilir. Ayrıca iş arkadaşı Bo Hai'ye olan aşkını da göstermekten korkmaktadır. Bir gün Ling Ling Qi ve Bo Hai uyku düzenlerini geliştirmek için bir şirketin yüksek teknolojili deneysel bilezik testine katılır. Test sırasında bilezik arızalanır ve Ling Ling Qi bir anda Bo Hai'nin rüyalarına girer. Ling Qi, Bo Hai'nin rüyalarında gerçek duygularını gösterebilecek mi? Peki gerçek hayatlarında neler olacak?

Yayın Yılı
2018
Kanal
Hunan TV, QQLive, Youku
Bölüm Sayısı
48
Kategori
Fantastik, Komedi, Romantik

OYUNCULAR

Dilraba Dilmurat
Dilraba Dilmurat
Rol: Ling Ling Qi
Deng Lun
Deng Lun
Rol: Bo Hai
Zhu Xu Dan
Zhu Xu Dan
Rol: Zhou Xin Yan

YORUMLAR

 • Avatar

  Camdankalp

   

  Merak ettiğim mo nan sadece eski bir çalışanın kendi düşüncesine hiçbir araştırma fln yapmadan nasıl hemen inanıyor bu mo nan da güya çok zeki bir şirket avcısı .. Sekreterle xin yan tam bir çatlak çift oldular♡♡♡:)

 • Avatar

  JCW SSH

   

  Diziyi merak edip mvlerini izledim çifte bayıldım ama 48 bölüm ve Çin dizisi oluşu beni korkutuyor açıkçası çünkü genel de Tayland ve Çin dizilerinde hep aynı konular oluyor yani en nefret ettiğim konular durmadan ayrılıp barışan çiftler adam zengindir ailesi kızı istemez annesi yada babası iki aşığı ayırmak için bin türlü oyun oynar yada ayırmaya çalışan saplantılı psikopat 3.şahıslar umarım bu dizide böyle konular yoktur izlerken bana göre insan dizi izlerken keyif almalı eğlenmeli sinir olmamalı ama dediğim gibi çoğu böyle onun için ben de en azından uzun bölümlü dizleri sadece oyuncuları seversem izliyorum neyse bitsin de yükleyip öyle izlerim artık çeviri yapan arkadaşa sonsuz teşekkürler

 • Avatar

  Büşra Demirkaya

   

  Harika bayıldım bu bölüme öbür bölümler hemen gelsin istiyorum

 • Avatar

  Acelya95

   

  Hayatımda No Hai'den daha nazlı tek bir kadın görmedim ;D

 • Avatar

  economist007

   

  Mo Nan sinir karakteri simdi de Boa Hai'den intikam almaya çalışacak. Hem de sadece birisinden yorum katılarak aldığı bilgiye istinaden. Şu yangın olayında neler olmuş merak ediyorum.

 • Avatar

  MENNESSA

   

  çitten sevindim yaa adam adına çok tatlı adam kamikten beraber de çok komik bi çivf olcaklar bence bide kıza baş ortüsüne bayıldım ipek gibi =)=) kızada çok güzel olmuş demeden gecemicem darı başrollerin başına artık =)

 • Avatar

  yagmur♥

   

  Xin Yan aradan çıktığına göre artık neden sevgili olamıyorlar !!!

 • Avatar

  sulli

   

  Çok tatlılar yaaa :) çok güzel bir bölümdü. Çeviri için teşekkürler.

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com