Menü
Sezon 1 31. Bölüm Qi Qi, Bo Hai'nin rüyasına tekrar girer
Çin Dizileri - Sweet Dreams - 31. Bölüm
Qi Qi, Bo Hai'nin rüyasına tekrar girer

DİZİ HAKKINDA

Ling Ling Qi içten ve nazik bir kızdır. Her zaman herkese yardım eli uzatır ama kendine güveni yoktur bu yüzden de hayatı çok etkilenmiştir. Ne işinde en yisini yapabilir ne de hayaline ulaşabilir. Ayrıca iş arkadaşı Bo Hai'ye olan aşkını da göstermekten korkmaktadır. Bir gün Ling Ling Qi ve Bo Hai uyku düzenlerini geliştirmek için bir şirketin yüksek teknolojili deneysel bilezik testine katılır. Test sırasında bilezik arızalanır ve Ling Ling Qi bir anda Bo Hai'nin rüyalarına girer. Ling Qi, Bo Hai'nin rüyalarında gerçek duygularını gösterebilecek mi? Peki gerçek hayatlarında neler olacak?

Yayın Yılı
2018
Kanal
Hunan TV, QQLive, Youku
Bölüm Sayısı
48
Kategori
Fantastik, Komedi, Romantik

OYUNCULAR

Dilraba Dilmurat
Dilraba Dilmurat
Rol: Ling Ling Qi
Deng Lun
Deng Lun
Rol: Bo Hai
Zhu Xu Dan
Zhu Xu Dan
Rol: Zhou Xin Yan

YORUMLAR

 • Avatar

  Sevil

   

  mo nan gerçekten gerizekalı olabilir, babası kaçtıysa oğlunun bunda suçu ne olabilir ve bo hai o yangındaydı ve sonrası travma geçirdi ve bu travmasının olduğunu bildiği halde böyle davranıyor,, gerçekleri öğrenince ne yapacak merak ediyorum

 • Avatar

  MENNESSA

   

  ayy takxi bayıldım rengine keşe bizim kide o renk olsa ne öyle sarı hiç güzel degil yaa =) bide kesin o babasının öldügü yangından bizim patronu kurtarırken ölmüş ola bilir gibi geldi yada bizim oglan o yangında onunda mahsur kaldıgını ögreninçe çok pişman olcak gibi kesin o yangında orda her iki taraftan da insan vardır diye düşünüyorum yada annesi evledını bırakcak degil yaa yardım istemeye gitti bizim oglanın babası yardım etmiştir diye düşünüyorum bakalım belki başka çıkar izleyip görcez artık =)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com