Menü
Sezon 1 34. Bölüm Ba Hai, Qi Qi için çok korkar
Çin Dizileri - Sweet Dreams - 34. Bölüm
Ba Hai, Qi Qi için çok korkar

DİZİ HAKKINDA

Ling Ling Qi içten ve nazik bir kızdır. Her zaman herkese yardım eli uzatır ama kendine güveni yoktur bu yüzden de hayatı çok etkilenmiştir. Ne işinde en yisini yapabilir ne de hayaline ulaşabilir. Ayrıca iş arkadaşı Bo Hai'ye olan aşkını da göstermekten korkmaktadır. Bir gün Ling Ling Qi ve Bo Hai uyku düzenlerini geliştirmek için bir şirketin yüksek teknolojili deneysel bilezik testine katılır. Test sırasında bilezik arızalanır ve Ling Ling Qi bir anda Bo Hai'nin rüyalarına girer. Ling Qi, Bo Hai'nin rüyalarında gerçek duygularını gösterebilecek mi? Peki gerçek hayatlarında neler olacak?

Yayın Yılı
2018
Kanal
Hunan TV, QQLive, Youku
Bölüm Sayısı
48
Kategori
Fantastik, Komedi, Romantik

OYUNCULAR

Dilraba Dilmurat
Dilraba Dilmurat
Rol: Ling Ling Qi
Deng Lun
Deng Lun
Rol: Bo Hai
Zhu Xu Dan
Zhu Xu Dan
Rol: Zhou Xin Yan

YORUMLAR

 • Avatar

  Elif Ergör

   

  Monan a üzülüyorum küçük yaşta babasını kaybetmiş william üniversite masraflarını ödeme ayağına beynini yıkayıp onu kötü şeyler yapmaya teşvik etmiş bence monan da suçsuz o sadece bir yalana inanıp ve intikam almaya çalışıyor ama hala arkadaşını ve sevdiği kızı kolluyor kötü biri değil sadece yanlış kişilerle arkadaşlık kurmuş ve babasının kurban gittiği kaza onu kötü bir şekilde etkilemiş

 • Avatar

  Camdankalp

   

  Çok güzel bir bölümdü ♡♡çeviri için çok teşekkürler

 • Avatar

  MENNESSA

   

  güzel bölüm dü keşke herkezin kaderi böyle olsa negüzel olurdu işte anca dizilerde olur ama gercek hayatta olsa valla şok olurdum heralde =) ne şanslımış kız ama =) bide ilk bölüm de görmüştük ama neden orda aglıyodu ki hala çözemedim bi orayı =)

 • Avatar

  Fatmanurbilen

   

  güzel dizi ama yavaş mı ilerliyor ne çeviri için teşekkürler

 • Avatar

  Asena

   

  Bo Hai'in yaptığı 3 parmak hareketi ne anlama geliyor acaba

 • Avatar

  economist007

   

  Sonunda... Merak ediyorum daha ne kadar sapkınca düşüncelerini nasıl hayata geçirecek Mo Nan!!! Neyseki BoHai'nin yanında QiQi;))

 • Avatar

  Dilek

   

  Gunlerdir bu bolumu bekliyordum nihayet kavuştum bolumume:)bundan sonra baslasin aşk dolu bolumler emegi gecen herkese cok tesekkurler

 • Avatar

  NZL ATŞ

   

  Bu bölüm çok güzeldi.Çevirmene çok teşekkür ederiz.

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com