Menü
Sezon 1 4. Bölüm Tang Er, Mo Lian Cheng'i test etmeye karar verir.
Çin Dizileri - The Eternal Love 2 - 4. Bölüm
Tang Er, Mo Lian Cheng'i test etmeye karar verir.

DİZİ HAKKINDA

Mo Lian Cheng, Qu Xiao Tan ile bir kez daha karşılaşır. Bu sefer Qu Xia Tan, henüz Mo Lian Cheng'ı tanışmamıştır ve gelecekteki kaderinden bihaberdir. Mo Lian Cheng her şeyi hatırlar ve Qu Xia Tan'ın onu tanımamasının acısını çekiyordur. Sessizce Qu Xiao Tan'ı sevmeye devam eder ve en büyük hedefi onu kendine tekrar âşık edebilmektir.
1. Sezonu İzlemek İçin Tıklayınız

Yayın Yılı
2018
Kanal
QQLive
Bölüm Sayısı
30
Kategori
Fantastik, Romantik, Tarihi

OYUNCULAR

Xing Zhao Lin
Xing Zhao Lin
Rol: Mo Lian Cheng
Liang Jie
Liang Jie
Rol: Qu Xiao Tan / Qu Tan
Richards Wang
Richards Wang
Rol: Mo Yi Huai
Chen You Wei
Chen You Wei
Rol: Liu Shang

YORUMLAR

 • Avatar

  nisan

   

  ben boyle 2 ci sezon beklemiyordum yaaaa kendisi kadar cocugu var ustelik mo lian cheng yuzunu degistirmedi bence tarihi haline dondu yani seni koruyucam diyo cunki

 • Avatar

  Sema

   

  5. Bölüm ne zaman başlayacak (Admin Notu: Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın {anasayfa adresimiz, www.tayvan-drama.com} sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz. Diziler, takvimdeki günlerinde herhangi bir saatte siteye yüklenir. Sabah 6'da da olabilir gece 12'de de. Yani belli bir yayın saatimiz yoktur. Lütfen saat sormayınız.)

 • Avatar

  Sema

   

  Ne zaman başlayacak (Admin Notu: Ne, ne zaman başlayacak? Dizinin 4. bölümüne yorum yazmışsınız. Gördüğünüz gibi dizi başlamış ve 4. bölümde.)

 • Avatar

  SongYangMia

   

  Hem yorum hem spoi içerebilir! Ne hoş bir bölümdü :D Sondaki çocuk bizimkilerin çocuğu değil bence. Çünkü günümüzden bu zamana düşen prens o yaşlı sihirbaz gibi olan kişiden yeni bir yüz istedi. O da ona bunu yaptı bence :D o tatlış genç o yeni yüzle hangi konumda oraya geldi çok merak ediyorum tabi :D Tabi bunların çocukları da vardı nerde o da muamma :D Diğer o stratejist bizim yaşlı sihirbaz sanırım veya başkası emin olamadım onda. Çünkü o yeni gelen çocuk ve şehre gelen stratejist aynı anda geliyor bir ilişki var gibi. Asıl göğsünde benli olan 8. prensimiz yeni yüze karşılık o yaşlıya aradığı kişiyi söyleyecekti. Yeni yüzle gencin ve stratejistin aynı anda şehre gelmesi çok benzer oldu :D Önceden de izlediğim videoların etkisi ile yorumladım birazda :D Diğer bölümü çok merak ediyorum kızımız iki prens arasında nasıl bir gitgel yaşayacak acaba :D Çeviri, edit ve yükleme de emeği geçen herkese teşekkürler :D <3

 • Avatar

  Gülseren

   

  Cuma gününede koysanizya the eternal love sabırsızlıkla bekliyoruz (Admin Notu: Dizi, 2 gün devam edecek.)

 • Avatar

  Gülseren

   

  Süpersiniz tayvan drama sabırsızlıkla 5.bölümü bekliyorum

 • Avatar

  züleyha

   

  spoiler bence en sondaki oglan bizim kızın cocugu birinci zezonda dogan oglan kesin bence çünkü sonundada 3 kişi göteriyolar tm bi aile taplosu inşallah öyle cıkar hem yetenekli hem yakışıklı tatlı komiyede benziyo =) aynı babası =)=)

 • Avatar

  XiaoXiao

   

  Bizim gercek mo lian cheng ne zaman devreye girecek acaba

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com