Menü
Sezon 1 7. Bölüm Tan Er, Mo Lian Cheng'in ikili davranışlarını bir türlü anlayamaz
Çin Dizileri - The Eternal Love 2 - 7. Bölüm
Tan Er, Mo Lian Cheng'in ikili davranışlarını bir türlü anlayamaz

DİZİ HAKKINDA

Mo Lian Cheng, Qu Xiao Tan ile bir kez daha karşılaşır. Bu sefer Qu Xia Tan, henüz Mo Lian Cheng'ı tanışmamıştır ve gelecekteki kaderinden bihaberdir. Mo Lian Cheng her şeyi hatırlar ve Qu Xia Tan'ın onu tanımamasının acısını çekiyordur. Sessizce Qu Xiao Tan'ı sevmeye devam eder ve en büyük hedefi onu kendine tekrar âşık edebilmektir.
1. Sezonu İzlemek İçin Tıklayınız

Yayın Yılı
2018
Kanal
QQLive
Bölüm Sayısı
30
Kategori
Fantastik, Romantik, Tarihi

OYUNCULAR

Xing Zhao Lin
Xing Zhao Lin
Rol: Mo Lian Cheng
Liang Jie
Liang Jie
Rol: Qu Xiao Tan / Qu Tan
Richards Wang
Richards Wang
Rol: Mo Yi Huai
Chen You Wei
Chen You Wei
Rol: Liu Shang

YORUMLAR

 • Avatar

  kill

   

  2 8. prens de aynı ama ben gelecekten gelen 8.prensten yanayım :)))

 • Avatar

  SongYangMia

   

  Şuraya nasıl spolu yorumlar yazmak istiyorum da kendimi zor tutuyorum :D XD Merak uyandırıcı bir şekilde ilerliyor bakalım (aslında önemli birkaç yerde biliyorum ne olacağını ama çeviri ile izleyince daha bir güzel oluyor) :D Ah be benli prensim o ilaçlar bitince ne yapacaksın asıl ben onu merak ediyorum :(ya silinip gidersen ya yok olursan olmazsın da işte senaristler çinli olunca biz izleyicilere işkencelerini bu diziler aracılığı ile aşılıyorlar uzun süredir tespitimin dibi bir şey bu :D :P Kızı da iki arada bir derece bıraktılar bizi de XD 2 tane "ZXL"cim var madem bize de yollayın hepsini kendilerine ayırmışlar mübarek (kısaltmalarım sosyal medyalarda çok ünlüdür, beni kısaltmalarımdan tanıyanlara selam olsun burdan :P ) Yine yorumum uzadı güya kısa yazacaktım :D Bu arada büyük prens çıkma artık şu sevenlerin yoluna hem 1. sezonda hem 2. sezonda yapma ya girme aralarına sana da ayarlarız bi sevdicek ya da al kızı git de ZXL bana kalsın :D :P <3 Çeviri için ellerinize sağlık der yorumumu burada sonlandırırım :D

 • Avatar

  Yalnız melek

   

  neden tüm ekran bakamıyorum diyebilirmisiniz? (Admin Notu: Linklerin sağ altında kucuk bir kare gibi bir işaret olur, onlara basınız ekran büyür.)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com