Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

"Street Dance of China 3. Sezon" Başlamadan Önce Jackson Wang, Lay Zhang, Wallace Chung ve Wang Yibo'nun Dansları Yayınlandı

Wang Yi Bo'nun Konuk Olduğu Sörf Şov Rogramı "Let’s Sacalaca" (Türkçe Altyazılı 1. Kısım)

Jing Bo Ran, Cosmopolitan Temmuz Sayısına Kapak Oldu

"Street Dance of China 3. Sezon" 18 Temmuzda Başlıyor

Sezon 1 19. Bölüm Cao Yan Bing yakalanır...
Çin Dizileri - Rakshasa Street - 19. Bölüm
Cao Yan Bing yakalanır...

DİZİ HAKKINDA

Xia Ling, kendisine eziyet eden bir patronla stajyer olarak çalışmaktadır. Tuhaf bir kaza geçirir ve sadece o hayatta kalır. Ancak sonrasında başına bir sürü talihsiz olay gelir. Kendisiyle bağlantıya geçen biri bu uğursuzluktan kurtulması için birini bulmasını söyler. Xia Ling, Rakshasa Sokağı'nda ruhları durduran general Cao Yan Bing'i bulmaya gider ve kendini kötü ruhlarla, koruyucu ruhlar arasındaki bir dünyada bulur.

Yayın Yılı
2017
Kanal
Youku
Bölüm Sayısı
24
Kategori
Aksiyon, Dram, Fantastik, Macera

OYUNCULAR

Jiro Wang
Jiro Wang
Rol: Cao Yan Bing
An Yue Xi
An Yue Xi
Rol: Xia Ling
Hou Ming Hao
Hou Ming Hao
Rol: Bai Jing Xuan

YORUMLAR

 • Avatar

  MENNESSA

   

  çok heyecanlı vede daha güzel olmaya başladı dizi bence kız gelcek yardıma şu oglanda ne zaman kurtulcak bu zincirlerden çok merak ediyorum valla =)

 • Avatar

  melike ipek

   

  Yıldız zeynep bu güzel yorumunuz için Tayvan Drama ekibi ve kendim adına çok teşekkür ederim.Ayrıca bu diziye göstermiş olduğunuz ilgi ve bu güzel iltifatlar için bir kere daha teşekkür ederim. Hepinizde iyiki varsınız sizin gibi izleyiciler bizi her zaman mutlu ediyor tekrarardan iyiki varsınız.

 • Avatar

  yıldız zeynep

   

  harikasınız melika hanım gecenin ikramı oldu bana ellerinize yüreğinize sağlık mükemmel çevirinizle zevkle izledim..bayılıyorum eski zaman veya fantastik dizilere..birde şunu hep unutuyorum hangi diziyi açarsan aç seyredebiliyoruz sitede çalışan adminler süper..sevgile kalın..

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com