Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

"Street Dance of China 3. Sezon" Başlamadan Önce Jackson Wang, Lay Zhang, Wallace Chung ve Wang Yibo'nun Dansları Yayınlandı

Wang Yi Bo'nun Konuk Olduğu Sörf Şov Rogramı "Let’s Sacalaca" (Türkçe Altyazılı 1. Kısım)

Jing Bo Ran, Cosmopolitan Temmuz Sayısına Kapak Oldu

"Street Dance of China 3. Sezon" 18 Temmuzda Başlıyor

Sezon 1 9. Bölüm Cao Yan Bing ve Xia Ling kavga eder.
Çin Dizileri - Rakshasa Street - 9. Bölüm
Cao Yan Bing ve Xia Ling kavga eder.

DİZİ HAKKINDA

Xia Ling, kendisine eziyet eden bir patronla stajyer olarak çalışmaktadır. Tuhaf bir kaza geçirir ve sadece o hayatta kalır. Ancak sonrasında başına bir sürü talihsiz olay gelir. Kendisiyle bağlantıya geçen biri bu uğursuzluktan kurtulması için birini bulmasını söyler. Xia Ling, Rakshasa Sokağı'nda ruhları durduran general Cao Yan Bing'i bulmaya gider ve kendini kötü ruhlarla, koruyucu ruhlar arasındaki bir dünyada bulur.

Yayın Yılı
2017
Kanal
Youku
Bölüm Sayısı
24
Kategori
Aksiyon, Dram, Fantastik, Macera

OYUNCULAR

Jiro Wang
Jiro Wang
Rol: Cao Yan Bing
An Yue Xi
An Yue Xi
Rol: Xia Ling
Hou Ming Hao
Hou Ming Hao
Rol: Bai Jing Xuan

YORUMLAR

 • Avatar

  Liya

   

  10. Bölüm ne zaman cikacak bilen varmi acaba (Admin Notu: Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın {anasayfa adresimiz, www.tayvan-drama.com} sağındakİ rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz. Diziler, takvimdeki günlerinde herhangi bir saatte siteye yüklenir. Sabah 6'da da olabilir gece 12'de de. Yani belli bir yayın saatimiz yoktur. Lütfen saat sormayınız.)

 • Avatar

  Aysun

   

  Problem od sitesindeydi sanırım. Şu an düzgün çalışıyor video.

 • Avatar

  Gece

   

  Aynı sorunu bende yaşadım. Bugün internetimiz kesik olduğu için telefonumun internetini acmistim ve tekrar od olan seçeneğe tikladigimda dediginiz gibi bir sorun çıkmadi. Su an sorun var mi bilmiyorum varsa eğer kullandigimiz internetle alakalı olduğunu farkettim.Evimizde turk telekom kullanıyoruz. Sorunu yasayan arkadaşlar da ayni interneti kullanıyor olabilir.

 • Avatar

  Aysun

   

  Burada görünce bende konuya dahil olayım dedim. Ben de genelde hep telefondan izliyorum ve dün ilk defa "od" linkinde dedikleri gibi bir problemle karşılaştım, hatta birçok dizide de kontrol ettim hepsinde aynı problem var. Sizin söylediğiniz gibi reklam sayfası değil zaten "od" linkinde reklam sayfası açılmıyor. Videonun tam ortasında bir yazı beliriyor ve videoya hiç bir şekilde müdahale edemiyorsunuz. yani ne ileri, ne geri, ne play, ne de ekranı genişlet çalışmıyor ki yazıyı kapatmak içinde "x" yok maalesef ama bu arada video çalışıp ilerliyor. Belki problem "od" sitesiyle de ilgili olabilir bilmiyorum tabiki ama bilginiz olsun olay bu şekilde. (Admin Notu: Yazılımınızı güncelleyin ya da kullandığınız browserı değiştirin. Münferit sıkıntılar bunlar. Tekrarlıyorum, biz bütün linklere bütün araçlardan bakıyoruz. Ve tekrar telefonumdan özellikle sözyeldğiniz için Od linkini actım, hiçbir şey karşıma cıkmadan diziyi izleyebildim. Basit bir Samsung telefonum var, öyle yüksek teknoloji falan değil. Kısacası sorunlarınız browserinizdan ya da yazılımınızın eski olmasından kaynaklanıyor muhtemelen.)

 • Avatar

  Azra

   

  O sorun bendede var bir türlü gitmiyor.tabletlerde ve cep telefonlarda gözüküyor diz üstü bilgisarayda laptop larda gözükmüyor.{tayvan ekibinede} bizlere verdiginiz emeklerinize sonsuz tesekürler ederim cok emeginiz ve bos zamanlarinizi bu ise harciyorsunuz Hakkinizi helal edin :=). (Admin Notu: Arkadaşlar, biz sitemizi bütün araçlarda test ediyoruz ve verdiğimiz cevaplar bütün araçlar için geçerlidir. Özellikle telefondan da bakıyorum. Evet, bazı linklerde bastığınızda pop-up açıyor ama sanırım sizler açılan sayfayı kapatmayı bilmiyorsunuz o yüzden diziyi açamadığınızı düşünüyorsunuz. Şimdi tekrar baktım evet, bazı linklerde reklam sayfası açıyor, açılan sayfayı kapatıp diziyi izledim. Ve elbette ki reklam açmayan linklere basınca takıt takır çalışıyor. Kullandığınız aracın kullanımını daha iyi öğrenmeye çalışırsanız bu sorunları yaşamazsınız ya da herkese yazdığım şeyi yazıyorum, reklamsız linkleri tercih edin. İlla da reklamlı linklerden izlemek zorunda değilsiniz. Reklam veren linklere tıklamak siteyi yaşatmanıza yardım eder o kadar. O da zaten çoğu arkadaşımızın umurunda değil, biz de dert etmiyoruz, cebimizden harcamaya devam ederiz ne yapalım, gittiği yere kadar gider.)

 • Avatar

  HELIN

   

  OD Link'te bir sorun var acildinda ekranda yazi var ne yaparsam yapim yazi gitmiyor benim icin haledermisin lutfen size zahmet verdim (Admin Notu: Link kontrol edildi, bir sorun yok, rahatça izleniyor.)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com