Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Wang Yi Bo'nun Yeni Dizisi Açıklandı!

BTS'in OST'sini Seslendireceği Japon Filmi "Your Eyes Tell"in Fragmanı Yayınlandı

Japon Filmi "Sankaku Mado no Sotogawa wa Yoru"nun Fragmanı Yayınlandı

TFBoys'dan Roy Wang'ın, Yang Zi ve Zhang Jie'ye Cips Meydan Okumasına Hemen Cevap Geldi

Sezon 1 20. Bölüm Xie Xiao Fei zor durumda kalır
Çin Dizileri - Negotiator - 20. Bölüm
Xie Xiao Fei zor durumda kalır

DİZİ HAKKINDA

Xie Ailesi'nin tek vârisi olan umursamaz bir şekilde yaşayan Xie Xiao Fei, işlerin başına geçmeye karar verir ve ABD’den Çin’e döner. Çin pazarına açılmak için CAEA adlı arabulucu şirketten, Çin’in ünlü gayrimenkul şirketlerinden Ke Wan ile iş birliği yapmak için anlaşma yaparlar. Burada CAEA şirketinin en iyi arabulucusu olan Tong Wei ile karşılaşır ve ikilinin hikâyesi bu olaylar çevresinde gelişmeye başlar.

Dizinin OST'sine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://www.rotaasya.com/forums/topic/negotiators-ost/

Yayın Yılı
2018
Kanal
Hunan TV
Bölüm Sayısı
41
Kategori
Dram, Romantik

OYUNCULAR

Yang Mi
Yang Mi
Rol: Tong Wei
Huang Zi Tao
Huang Zi Tao
Rol: Xie Xiao Fei
Dylan Kuo
Dylan Kuo
Rol: Qin Tian Yu
Zhu Xu Dan
Zhu Xu Dan
Rol: Shang Bi Chen
Lai Yi
Lai Yi
Rol: Xie Xiao Tian

YORUMLAR

 • Avatar

  Taehyung

   

  Sizden bir dizi isteğim olacak (Burada yazılı dizi adı admin tarafından silinmiştir.) diye bir çin dizisi var ona da bakar mısınız çevirisini hiç bir yerde bulamadım ilgilendiğiniz için teşekkürler☺️ (Admin Notu: Menüdeki "Çeviri İstekleri" kısmına yazılmayan istekler dikkate alınmamaktadır. Çeviri isteklerine, cevap verilmemektedir.)

 • Avatar

  Enta29

   

  İstek ve tavsiye bölümü gibi bir bölümünüz olmadığından buradan yazdığım için öncelikle özür diliyorum. Biliyorum sizde çok yoğunsunuz ama bir ricam olacak acaba Smile dizisi bittiğinde çeviri takvimindeki yerlerine başka bir dizi koymak yerine Negotiator ve Hi Flower dizileri için ek çeviri koyar mısınız. Hafta 1 bölüm çeviri olunca çevrilmesi bayağı uzun sürüyor üstelik Negotiator dizisinin hala 21 bölümü varken Hi Flower dizisinin 2. sezonunu da çevireceğiniz için 20-25 bölümü var. Ayrıca emeklerin için çok ellerinize sağlık. (Admin Notu: Ne kadar yazsak da sanırım çevirileri yapan arkadaşlarımızın zamanı kadar çeviri yaptıklarını anlatamıyoruz. Tekrar yazalım. Keyfimize göre bir bölüm ya da dizi belirlemiyoruz, arkadaşlarımız çeviri yapabilecekleri süreleri kendileri belirliyorlar. Ve açıkçası bir bölüm yapan arkadaşımız da kendi zamanından verdiği için çok değerli bir iş yapıyor iki bölüm yapan da 3 bölüm yapan da. Unutmayın, bir işi karşılık almadan devam ettirmek hayattaki en zor işlerden biridir. Bu disiplini sürdüren arkadaşlarımızın üstüne gitmeseniz de siz oturup çevirilerin bitmesini bekleseniz de toplu izleseniz nasıl olur? Böylece çeviri yapan arkadaşları demoralize etmemiş olursunuz bu yorumlarla onlar da severek yaptıkları çevirilere devam edebilirler.)

 • Avatar

  Baekhyun

   

  Yeni dizi ne çeviriceksiniz (Admin Notu: Dizi çevireceğimiz zaman gerkli açıklamayı zaten yapıyoruz.)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com