Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

“Forest Of Secrets”in 2. Sezonunun 2. Fragmanı Yayınlandı

Stray Kids "Easy"nin MV'sini Yayınladı

Lee Min Ho, Woo Do Hwan'a Askere Gitmeden Önce Ona Sevgisini Gösteriyor

"Go Fighting S6"dan Deng Lun'un Tatlı Hâlleri

Sezon 1 10. Bölüm Peat ve Kiew kavga eder
Tayland Dizileri - Tra Barb See Chompoo - 10. Bölüm
Peat ve Kiew kavga eder

DİZİ HAKKINDA

Patsakorn, gergin bir evde büyümüştür. Annesi ve babasının arasında ne sıcaklık ne de sevgi vardır. Annesine hayrandır ama babasını alt edecek tüm fırsatları da değerlendirir. Annesinin ölümünden de onu sorumlu tutmaktadır. Patsakorn, üniversitenin ilk yılında herkesten çok farklı olan hayata olumlu bakan Kansadan ile tanışır. Bu sırada Kansadan’ın annesi kansere yakalanır. Kansadan’a babasının yakın arkadaşı olarak tanıtılan Patsakorn’un babası Nai, annesinin tedavi masraflarını karşılamak ister. Daha sonra Nai Kansadan ve annesini, oğlu Patsakorn’a söylemeden eve getirir. Tabii ki Patsakorn deliye döner ve Kansadan ile annesinin hayatını cehenneme dönüştürmeye karar verir. Bir süre sonra Kansadan’ın annesi ölür. Kansadan, Patsakorn annesine kötü davrandığı için ölümünün hızlandığını düşünür ve onu suçlar. Patsakorn ise babasının annesine göstermediği ilgiyi bu kadına göstermesinden çok rahatsız olur ve evi terk eder. Okuluna Seul’de devam eder. Kansadan üvey babasını mutlu etmek için oğlunu geri getirmeye Seul’e gider. İkisi orada âşık olurlar. Kansadan geri dönerken evinde onun yerini almayacağına söz verir ve 4 sene sonra mezun olunca görüşeceklerini söyler. Ancak Patsakorn mezun olduğu gün babasının Kansadan’ı evlat edindiğini öğrenir. İntikam almak için geri gelir ve listedeki ilk kişi Kangsadan’dır.

Yayın Yılı
2018
Kanal
Channel 3
Bölüm Sayısı
24
Kategori
Dram, Romantik

OYUNCULAR

Pon Nawasch Phupantachsee
Pon Nawasch Phupantachsee
Rol: Patsakorn / "Peat"
Bua Nalinthip Sakulongumpai
Bua Nalinthip Sakulongumpai
Rol: Kangsadan / "Kiew"

YORUMLAR

 • Avatar

  darkGirl

   

  ya kardeşim şu önyargıdan bir vazgeçin asıl kötü ve afedersiniz azımı bozmak istemiyorum sülük gibi yapışkan chai asıl onun kafası suya gömülmelydi bune kardeşim ya anladık çoçuğu oda acı çekiyo kıza yazık değil mi? bu kadar mı? kötü oldunuz yaa

 • Avatar

  Benbenben

   

  Çok yakışıyorlar hele ki Peat aşığım sana ya çok tatlı imansız

 • Avatar

  faynur

   

  nai boynuzlanmayı sonuna kadar hakeden sadakatsiz pisliğin teki bence peat in annesi gayet iyi yapmış aferin... bence peat te anneside gayet haklılar

 • Avatar

  faynur

   

  chai negüzel gömdü kiew in kafayı suya :) aferin valla içimin yağları eridi keşke biraz daha şamarlasaydı

 • Avatar

  faynur

   

  şu kiew in hemen herşeyi kabul etmesi iyilik meleği gibi dolanması ve naida ya olan saçma yakınlığına sinir oluyorum hele kriss in saçma sapan varlığı hıyy çok gıcıklar

 • Avatar

  Yağmur

   

  Biri kan grubundan şüphelenmenin saçma olduğunu söylemiş ama bir tıp öğrencisi olarak şüphelenmeleri oldukça olağan. Derste bile kan grubunun annesiyle babasınınkine göre olması imkansız olan birinin evlatlık olduğu ortaya çıkmıştı bırakın hastaneyi sınıftan bahsediyorum. Biyoloji dersiydi. Dedesine çekmiş falan diye bir şey yok yani. Çaprazlama dailindeyse size çekmiştir çekinik genlerinizi almıştır.

 • Avatar

  Songül Bağsız

   

  Ulan sevinsem mi üzülsem mi anlamadim.. bu Naida ne safmış anam.. peatin anası da az değilmiş..

 • Avatar

  zeynep ünal

   

  SPOILOR İÇERİR: peatin annesine bak sen ohaa ya brezilya dizilerine benzedi iyicene .Peat çok üzülmüştü kardeş olduklarına ama değilmiş.YEHUUU

 • Avatar

  xzenpswo

   

  @mor adam A grubu kadın 0 kan grubuna sahipse çocuklarının B grubu olması imkansız. Nai gerçek babası olsaydı (Nai'nin AA A0 olma ihtimallerini göz önünde bulundurursak) Peat ya A ya da 0 olmalıydı. Çocuğun kan grubunu anne baba belirler ailedeki başka birine benzeme durumu söz konusu değil. Yani kan grubundan şüphelenmeleri saçma değil.

 • Avatar

  Mor

   

  SPOILOR İÇERİR: Supheyi kan grubuyla açıklaması çok saçmaydı, baska yakın akrabasina çekmiş olabilir ,Ben ve eşim aynı kan grubuyuz çocuğum dedesine çekmiş onun kan grubundan ve ailedeki Tek farklı kan grubu onun diğer hepimiz aynıyız, bu dizilerdeki tıp kısmı açıklamaları dudak ucuklatan cinsten, bizde de doktorlar vardı ambulansla gelmiş hasta için doktor diyordu ki "acabildiginiz kadar damar yolu açın " hee açın 5-10 tane işe yarar cinsten fazlası göz çıkarmaz :)))))) sekreter salakça iddia ortaya atacağına direk anlatsa daha anlamlıydı Neyse sonuçta istediğimiz sonuca bağlamışlar :)))olaylar çok hızlı ilerliyor bu dizi hint dizisi olsaydı bu gerçek iki senede ortaya çıkardı çok şükür ki sacmada olsa ortaya çıkıyor ;)))

 • Avatar

  MENNESSA

   

  kadına üzüldüm citten zor ama yaptıgınada şok olmadım degil nutkum tutuldu valla izlerke olan oglana olcak yazık ya keşke tm tersi olarak kalsa daha iyi olur du bi de baba da baya karızma diyer ki adam dan böyle yakışıklı cocuk nasıl olmuş şok oldum =) =)

 • Avatar

  Aytac

   

  (Burada yazılı dizi adı admin tarafından silinmiştir.) adli tayland dizisini cevirirmisiniz (Admin Notu: Menüdeki "Çeviri İstekleri" kısmına yazılmayan istekler dikkate alınmamaktadır. Çeviri isteklerine, cevap verilmemektedir.)

 • Avatar

  Bts

   

  Iki cocugun hayatida kabus gibi.olaylari biri olgunlukla karsilarken digeri deliriyor :( kardes cikmamalarina sevinirken bile burukluk doldu kalbime.chaya karakteri cok zorluyor insani.ama bi noktadan sonra agzinin ortasina carpasi geliyo insanin.tebrik ederim rolünün hakkini iyi vermiş.zor hayatlar.bir ters köşede babaya oldu.hep cocuklarmi şoka giricek? Birde babaya şok olsun :)bakalim o psikolijiyi baba nasil atlaticak? Tesekkur ederim cevirine,elleri dert görmesin.

 • Avatar

  Papatya

   

  (Burada yazılı dizi adı admin tarafından silinmiştir.) çevirirmisiniz lütfen (Admin Notu: Menüdeki "Çeviri İstekleri" kısmına yazılmayan istekler dikkate alınmamaktadır. Çeviri isteklerine, cevap verilmemektedir.)

 • Avatar

  berfin

   

  SPOILOR İÇERİR: @Rabia kan grubuyla ilgili olarak pek çok aile çocuğununkini bilmiyor hatta çoğu insan belli bir yaşa kendi de bilmiyor. Ayrıca kan alışverişinde B grubu ABden alamaz 0 ile ilgili alabilir fakat aşırı zorda kalınmadıkça verilmez çünkü o bile bazen komplikasyon oluşturabilir. Eğer negatifse B- zor bulunan bi grup ama zaten kanı bulup aldılar ameliyata çok da zorlanmamışlar yani o kısımda bi mantık hatası yok. Bölümü beğendim sonunda öğrendik kardeş olmadıklarını. Kiew de öğrendi ama asıl mesele Peatin öğrenmesi bir an önce o da öğrense de olaylar şekillense

 • Avatar

  zehrabia

   

  yalnız kız lavabonun içini su doldudup onunla yıkadı yüzünü :)

 • Avatar

  SÜMEYRA

   

  SPOILOR İÇERİR: kardeş olmadıklarına çok sevindim.peate üzüldüm ama olsun

 • Avatar

  cristina alara altın kuyu

   

  (Burada yazılı dizi adı admin tarafından silinmiştir.) var lütfeeeeen ne olur (Admin Notu: Menüdeki "Çeviri İstekleri" kısmına yazılmayan istekler dikkate alınmamaktadır. Çeviri isteklerine, cevap verilmemektedir.)

 • Avatar

  nazdrovya

   

  Şu chaya dan nefret ediyorum ya kiew da hiçbir şey yapmıyor sinir krizi geçirdim :<

 • Avatar

  elifcik

   

  ellerınıze saglık ya su chaya bızım kız nıye dersını vermıyor ay delırcem neyse ee sonunda anlasıldıu oh be zaten mantıklı olarak ask olması ıcın peatın baskasından olması lazımdı oh be kardes değiller fragmanda peat ogrenıyormu lutfen cevap verın ?

 • Avatar

  Rabia

   

  Bu bölüm çık saçma ve sıkıcıydı çoğu yerde hatalar vardı adamın kaç yıllık oğlu nasıl kan grubunu bilemez? Hadi onu geçtim kızın oyunculuğu gerçekten kötü hiçbir duyguyu veremiyor bilmiyorum her oynadığı dizide/filmde de böyle mi ama buraya uymamış diziyi Peat tek başına götürüyor resmen. Ve şu kan grubu olayı B grubu zor bulunan bir kan değil hastanede kan bitmiş olabilir tabii ama orada 6 kişilerdi hiçbirinin mi kanı B değil B olmasın tamam ama 0 da verebilir B ye AB de verebilir diye biliyorum üstelik Nai'nin o kadar adamı var söylese birkaç tanesine çok da kolay bulunur. Ve daha birçok şey var bu bölümde gözüme batan, sanırım bu ayrıntılara takılan tek kişi benim. Senarist bu bölümü yazarken neyin kafasındaydı acaba...

 • Avatar

  Fatmanurbilen

   

  ya tahminim inşallah çıkmaz ya senarist şaşırt beni teorim doğru çıkmasın ya kiev başkasının olsun pat değil ya şimdi ben çumartesiyi nasıl beklerim ya

 • Avatar

  hyszzz

   

  Dikkat Spoiler içerir !!! Drama yı izlemeden okumamakta fayda var ! Öncelikle TD drama ekibine ve çevirmen arkadaşa teşekkürler Şimdi bölüm yorumu: Hastahane de Chaya ,Kiew e o kadar hakaret laf derken o baba sustu durdu ya pess diyorum. Kızı hastahaneden kovmasını bekledim. Bu kaza ile de olayları anlamış olduk.Roller değişti. Peat in babası annesinin şöförü falanmı çıkacak diye düşünürken adamın arkadaşı çıktı.Yüksek ihtimal böyle olmacaktır. Öz olmalarının imkanı zaten yoktu.Yalnız bu Kriss den huylanmaya başladım. Chaya tekmeyi çoktan bastı Kiew e aşık olmuş gibi.Fragmanı görünce de emin oldum. Peat ile uğraşacağa benziyor. Peat de gerçeği öğrenince Kiew in peşini bırakmaz. seyir eyle cümbüşü.

 • Avatar

  Tilki kız

   

  SPOILOR İÇERİR: Ahhh Peat üvey çok mutluyum kardeş olmayacakları belliydi zaten ama....

 • Avatar

  seyfullahçelik

   

  bölüm heyacanlı yerde bitti...peat bunu ögrenince hem yıkılacak.... hemde bi nebze olsun sevdigi kadının kendi öz kardeşi olmadıgına sevinecek gibi duruyo. tabi sevinme duygusunu kesin yine bastırıp sucu yine kiew den çıkaracaktır...emekleriniz için teşekkürler admin ...

 • Avatar

  Tilkikız

   

  Bence Peat üvey çıkacak babasıyla kan gurupları da farklı

 • Avatar

  Betül

   

  Çok şükür kardeş deiller çok güzel bi bölümdü kriss çok sinsi Gelecek bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.Çeviri için teşekkürler.

 • Avatar

  Filiz

   

  Gelmiş süpersiniz

 • Avatar

  Ekilem

   

  Yaa cok basarili bi sizi . Emegi gecen herkeze tesekkur ediyorum

 • Avatar

  damlassenturk

   

  Ellerinize sağlık ❤️

 • Avatar

  Melek

   

  Çevirmene teşekkürler,Emeğinize Sağlık.Allah yardımcınız olsun

 • Avatar

  beren su Ateş

   

  çevirmene allah kolaylık versin en zor iş onda o çeviriyor bilgisayar uzmanı ise yazıyor en zor çevirmenlik buradan çevirmene çok çok çooooooooooooooooooooooooooooooooook teşekkür ederim iyiki çevirmişsin iyiki varsın seonbae.

 • Avatar

  Awweee

   

  Kötü karakterlerden nefret etmem aslında ama Chaya beni o kadar rahatsız ediyor ki. Kiew’in ona karşılık vermemesi hoş bir şey, bir yere kadar. Bir tane vursana şuna. Kara sinek gibi vız vız.

 • Avatar

  ❤️❤️

   

  Çevirmene Allah kolaylık versin şimdi işi zordur

 • Avatar

  armyforever73

   

  bu diziye bayılıyorum.Peat'e üzüldüm.lütfen kısa süre sonra Kiew ve Peat barışsın.

 • Avatar

  RabiaNurr

   

  Ayyy ayyy gelmiş:))))) Çok teşekkürler ellerinize sağlık ❣❣

 • Avatar

  Mutluluk

   

  İkidir siteye girip çıkıyordum. Sonundaaaaa

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com