Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Gong Yoo'nun Kişisel Antrenörü Oyuncunun Fiziğinden Bahsetti ve En İyisi Olarak Onu Seçti

Kris Wu, "Louis Vuitton Men S/S’21" Gösterisini Büyük Şişme Bir Kurt Giyerek Kapattı

Koreli İdol Şirketleri Altında Eğitim Alan 7 Çinli Oyuncu

Yaklaşan Çin Dizisi "Go Ahead"in Yeni Fragmanı Yayınlandı

Sezon 1 8. Bölüm Xiao Feng ve Gu Xiao Wu'nun düğün töreni başlar
Çin Dizileri - Good Bye My Princess - 8. Bölüm
Xiao Feng ve Gu Xiao Wu'nun düğün töreni başlar

DİZİ HAKKINDA

Xiao Feng Batı Liang'ın herkesin sevdiği prensesidir. Tang Hanedanlığı'nın Veliaht Prensi Li Cheng Yin ile politik bir evlilik gerçekleştirecektir. Veliaht Prens bu evliliği sadece yerini sağlamlaştırmak için kabul eder. Aslında Xiao Feng, Li Cheng Yin ile 3 sene önce Gu Xiao Wu adıyla tanışmıştır. Li Cheng Yin batı ülkelerini fethetmek için gizli görevdedir ve Xiao Feng'i amacına ulaşmak için kullanmıştır. Xiao Feng gerçeği öğrenince "Unutma Nehri"ne atlar ve Xiao Wu / Li Chen Yin de belki suçluluktan belki aşktan aynı şeyi yapar. Sonrasında sadece Xiao Feng'in hafızası yerine gelir ve ikilinin yürek burkan aşk hikâyesi yeniden başlar. 
Dizi, Fei Wo Si Cun'un aynı adlı romanından uyarlamadır.

Dizinin OST'sine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://www.rotaasya.com/forums/topic/good-bye-my-princess-ost/

Yayın Yılı
2019
Kanal
Youku
Bölüm Sayısı
52
Kategori
Dram, Romantik, Tarihi

OYUNCULAR

Chen Xing Xu
Chen Xing Xu
Rol: Li Cheng Yin / Gu Xiao Wu
Peng Xiao Ran
Peng Xiao Ran
Rol: Xiao Feng
Kingone Wang
Kingone Wang
Rol: Li Chengye

YORUMLAR

 • Avatar

  cerennn23

   

  Spoi İçermektedir! dizinin başından beri olay bu zaten.bu kızla evlenme durumu kendi ülkesini garantiye almak yada o ülkeyi egemenliği altına almak olan bir durum. kızın hangi prensle evlendiği bile önemli değil. abisiyle evlenecekti o öldü bu prenste ölürse tek diğer abisi kalıyor kız onunla evlendirilir. iktidar mücadelesi girince işin içine kanlı olayların ve ihanetlerin olmasını normal buldum. gerçek tarihte böyle şeyler sıkça olmuş. çinli prenseslerle evlenen türkleri araştırırsanız dizinin abartılmadığını görürsünüz. danchiler bana türkleri anımsattı göçebe yaşam ok kullanmak ata binmek ve gökteki tanrıya inanmak. çin tarihini bilseydim hangi olaya gönderme yapıldığını anlardım.

 • Avatar

  latte

   

  yaaa danchililerin bi suçu yoktu. xiao fengin kuzenlerine çok üzüldüm. bakalım prens beyefendi aslında büyük abisini abisinin öldürttüğünü öğrenince ne yapacak.ölen geri dönmüyor sonuçta.kim bilir nasıl üzülecek.ben olsam kafamı duvardan duvara vururdum bu az bile.

 • Avatar

  clk123

   

  Bu nasil ihanettir ya. Savasmaninda bi adabi vardir. Casusluk yaparak kazandilar. En cok xiao fenge uzuldum ne yapicak. Buyukbabasiyla aglamalari beni cok duygulandirdi.

 • Avatar

  Melissa

   

  Spoiler; Of ya ihanetin böylesini gormedim.Asla affedilemez bir ihanet.Kızı resmen kullandı.Bu da yetmezmiş gibi bütün aileyi katletti.Bu askin pek oluru yok gibi görünüyor bakalım ne olacak

 • Avatar

  Camdankalp

   

  Off nasıl bir bölümdü savaş alanında sanki bana ihanet etmiş gibi çok üzüldüm:(

 • Avatar

  hemerah

   

  bu bölümü yarıdan sonra izlemedşm, moralim çok bozuldu.

 • Avatar

  Aysefe

   

  Spoiler: Sen güzelim şen şakrak hayat dolu kızı kendi intikamın için kullan. Bir de kızın hayatta kalmasını iste. O acıyla eskisi gibi olabilir mi? Bir daha yüzü güler mi ? Yoksa yaşarken ölü mü olur insan? İzleyip göreceğiz artık. Ben olsam o Gu Xiao Wu'yu asla affedemezdim. Yapacağım şeylerden korkardım herhalde.

 • Avatar

  yıldız zeynep

   

  öfff ya böyle yapılırmı ya ihanetin en acısı hiçe sayıp duygularla oynamak yazıklar olsunn..teşekkür ederim çeviri için.

 • Avatar

  ebru

   

  SPOİLER: ihanetin böylesi! ağlaya ağlaya bir hal oldum. ben kızın yerinde olsam o ihanetçi prensin yüzüne bakmam.prenses büyükbabasıyla nasıl vedalaştı, O sahnede hüngür hüngür ağladım.

 • Avatar

  Moon Song

   

  Ağlaya ağlaya bir hal olan bir tek ben miyim? Ay bu bölümün her saniyesi mükemmeldi.İhanetin böylesi... Ben olsam asla affetmem.Hala ağlıyorum.

 • Avatar

  zeynep

   

  ay ne acı bir bölümdü benide aglattılar :(( en sevdiğinden ihanet düşünmesi bile korkunç

 • Avatar

  kimya elif

   

  Spo spo :Kral Tömür'den ailesini öldürdüğü için intikam almak isteyen prens benim gözümde insan olanın yapamayacağı bir nankörlük yapıp içlerine sızdı, yemeklerini yedi, yüzlerine güldü ve sırtlarından bıçakladı.Ben kızın yerinde olsam bir ömür bu prensi affetmem.Hatta gördüğüm yerde öldürmek için elimden geleni yaparım.

 • Avatar

  beste eylüll

   

  SPOILOR İÇERİR: yuh artık bildiğin turuva atı gibi pilan yapmış düğün günün trajediye çevirdi bu olayın karşılığında aşkından deliren bi prenses bekleme istersen turuva atı damat bey halen pilanın dehşetinden kurtulamadım gerçekten ihanet çok ama çok kötü bir şey sen kuçak açıyorsun ailenden sayıyorsun adam seni sırtından bıçaklıyor yetmiyor bütün sülaleyi silip süpürüyor çeviri içn teşekkürler

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com