Menü
Sezon 1 3. Blüm Zhuang Rui yeni bir keşif yapar.
Çin Dizileri - The Golden Eyes - 3. Blüm
Zhuang Rui yeni bir keşif yapar.

DİZİ HAKKINDA

Sadece “ruh dili”nden anlayan insanların Altın Gözler’i sahip olabileceği söylenir.
Basit bir rehin dükkanı çalışanı olan Zhuang Rui (Lay), eski bir broz seramik ile uğraşırken bir kaza geçirir ve gözleri değişir. Mutasyona uğrayan gözleriyle birlikte hayatında tahmin dahi edemeyeceği değişiklikler meydana gelir. Özel gözlerini benimsedikten sonra macerası başlar. Bu güce erişebilen tek bireyler Ejderha Klanı üyeleridir. Bu gücü kullanıp Ejderha Klanı’ndan olmayan tek kişi Chuzi’dir. Ancak Chuzi’nin Altın Gözler’i kullanmadaki ustalığı, Ejderha Klanı’ndan olan ve bu hediyenin bahşedildiği iki kardeş olan Lu Ming Fei ve Lu Wei Zhe’den oldukça farklıdır.

Yayın Yılı
2019
Kanal
iQiyi
Bölüm Sayısı
56
Kategori
Fantastik, Macera

OYUNCULAR

Lay
Lay
Rol: Zhuang Rui
Wang Zi Xuan
Wang Zi Xuan
Rol: Miao Fei Fei
Wang Li Xin
Wang Li Xin
Rol: Huang Fu Yun

YORUMLAR

 • Avatar

  ezo kızçe

   

  bu siteden kaç dizi izledim bilmiyorum :)) emeğinize sağlık basarılı bir iş çıkartıyorsunuz ortaya :)) tebrikler ve teşekkürler efenim ..

 • Avatar

  Çona

   

  Kore dizileri de haftada 2 gün yayınlanıyor, bu site bu dizide haftada 2 gün yayınlanıyor. Admin yayınlar mısın bu yorumumu bilmiyorum ama arkadaş sadece kendisi Kore dizisi izliyor gerisi bir haber sanıyor herhalde, Kore dizisi çevirenlerde de sizin sisteminiz var mecburi olsa da. (Ülkede 1 dizi haftada 2 gün yayınlanıyor.) Eleştirmek için eleştiri çok acımasızca ve mantıksız. Bir teşekkür etmek çok zor olmamalı birde 2 yıl demiş arkadaş bence ana sayfada bulunan çeviri takvimini incelemeli sanırım düzenli çevrilen takvimi de bilmiyor. Siteyi, site sistemini iyice tanıyınca çok utanacak bu yorumuna. Emeğinize sağlık.

 • Avatar

  Byun Baekhyun

   

  Güzel bir bölümdü . Kore dizilerini çevirenler 1 gün sürmüyor benim beklediğim dizisinin çevrilmesi 2 yıl sürer heralde (Admin Notu: Baktınız mı Kore dizileri kaç ortaklı ve nasıl kalitede çevriliyor? Eleştirirken karşılaştırma yaptığınız şeyleri iyi inceleyin.)

 • Avatar

  Lee joon gi

   

  IU düşünmediğin şeyleri yazma

 • Avatar

  LaL

   

  Lay...... Djthjdhfdjdjjfudjd rurıdjdurhdjdhdbdndndnfbfn

 • Avatar

  IU

   

  Çok güzel bir bölümdü diğer bölümleri beklemek zor olucak.

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com