Menü
Sezon 1 5. Bölüm Nai, Nok'un en kötü zamanlarında yanında olur.
Tayland Dizileri - Game Sanaeha - 5. Bölüm
Nai, Nok'un en kötü zamanlarında yanında olur.

DİZİ HAKKINDA

Muanchanok (Nok)yurt dışında okurken annesi ve babası boşanır. Babası Nok'la aynı yaşta eski bir güzellik kraliçesi ile beraberdir. Annesi ise bir an önce bekâr hayatına dönmek istemektedir. Huysuz, kıskanç biri olan Nok'un tek derdi annesiyle babasını bir araya getirmek olmuştur. Lakkhanai (Nai) ise Nok'un annesinin uzaktan bir akrabasıdır. Nok ve Nai beraber büyümüşlerdir. Nai çok yetenekli bir adamdır ve Nok'un babasının şirketinde üst düzey bir yere gelmiştir. Aynı zamanda Nok'un evinde de yaşamaya başlamıştır. Nok bu duruma çok kızar ve onu ailesinden uzaklaştırmak ister. Ancak Nok ve Nai evlenmeye zorlanınca Nok, Nai'yi incitmek için aşk oyunu oynar. Ama Nai'nin Nok'a olan duyguları samimidir.

Yayın Yılı
2018
Kanal
Channel 3
Bölüm Sayısı
14
Kategori
Dram, Romantik

OYUNCULAR

James Jirayu Tangsrisuk
James Jirayu Tangsrisuk
Rol: Lakkhanai / Nai
Taew Natapohn Tameeruks
Taew Natapohn Tameeruks
Rol: Muanchanok / Nok
Tao Sattaphong Phiangphor
Tao Sattaphong Phiangphor
Rol: Wongwet

YORUMLAR

 • Avatar

  pınar

   

  dizinin hastanedeki sahnesinde biri benim karşımda hem iki yüzlülük yapıp dalga geçer gibi davransa ben de üstüne atlardım. khae nin saçını yolasım geldi o sahnede.dünya da en nefret ettiğim tip khae gibilerdir. çünkü gerçek yüzlerini çoğu insan göremez ve hep şanslıdırlar maalesef ki genelde de kazanırlar.

 • Avatar

  achooii

   

  aaa gelecek bölümde sanırım bazı şeyler değişiyor heyecanla bekleyeceğim

 • Avatar

  economist007

   

  Çeviri ve ilginiz için teşekkür ederim.

 • Avatar

  economist007

   

  Kusura bakmayın ben birşey söylemek istiyorum. Benim gibi olan var mıdır bilmiyorum ama. Bu bölümü seyrederken altyazıyı takip ederken zorlandım. Biraz altyazı hızlı gibi geldi.Basta da belirttiğim gibi bu durum belki sadece bende olmuştur.Sadece dile getirmek istedim elestiri mahiyetinde degil. (Admin Notu: Altyazıda senkron konusunda bir sıkıntı yok. Senkron sıkıntısı olmadığına göre de hız da sorun olamaz. Videoya da her ihtimale karşı bakıldı, hiçbir sıkıntı bulunamadı.)

 • Avatar

  gamesahanea

   

  harika devamı gelsin

 • Avatar

  papita01

   

  anlaşılan nai uzum zamandir kiza karşı birşeyler hissediyor oyun diyor ama bence bir umit oyun sayesinde bana bakar mi nok diye başladı..çeviri için teşekkürler

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com