Menü
Sezon 1 3. Bölüm Kluay babasına gider ama orada Pup ile karşılaşır.
Tayland Dizileri - Love at First Hate - 3. Bölüm
Kluay babasına gider ama orada Pup ile karşılaşır.

DİZİ HAKKINDA

Zeki, yakışıklı ve lafını sakınmayan Dr. Pup, seksi ve güzel süperstar Kluay ile karşılaştığında ikisi de birbirinden ilk bakışta nefret eder. Dr. Pup, Kluay'ın kendi tipi olmadığını söyler. Ancak bazı olaylardan sonra beraber olmak zorunda kalınca tuhaf bir şey olur. Dr. Pup, Kluay'a âşık olur. Dr. Pup başta söylediği lafı yememek için Kluay'dan hoşlanmıyormuş gibi yapabilecek mi? Bu çiftin sonu ne olacak? Sevgili mi olacaklar yoksa birbirinden nefret eden iki kişi olarak kalacaklar mı?

Yayın Yılı
2018
Kanal
GMM One
Bölüm Sayısı
13
Kategori
Dram, Komedi, Romantik

OYUNCULAR

Son Yuke Songpaisan
Son Yuke Songpaisan
Rol: Paniti / Dr. Pup
Mook Worranit Thawornwong
Mook Worranit Thawornwong
Rol: Kluay
Seo Ji Yeon
Seo Ji Yeon
Rol: Soncha

YORUMLAR

 • Avatar

  Camdankalp

   

  Çeviri için çok teşekkürler

 • Avatar

  Elix

   

  bayadır tayland dizisi izlemiyordum.Bu diziye düştüm gerçekten.Gerçi adama düştüm desem daha doğru olur :))) favorimsin daktır pup

 • Avatar

  Mor

   

  Çok tatlı bir çift olmuşlar:))yakışmışlar dr çok yakışıklı kız güzel :)) ama sanki biraz acemice çekilmiş gibi tarzından mi öyle bilemedim fazla basit olmuş ama yormuyor insanı o güzel :)) yalnız bu kadar büyük çekim hatası mi yapılır çok güldüm kızın araba kullandığı yolsa şimşek çakıyor sağanak yağmur var kızın evinde de aynı ama nehrin karşısında babasının gittiği ev günlük güneşlik :))))Güzel cerezlik dizi yormadan sakın havası var ama başrol erkek bu kadar cıvık olmasa daha çok hoşuma giderdi ağır abilerden hoşlanıyorum :))ama bu da güzel izlemeye devam:))

 • Avatar

  Pinarkoo

   

  Allahım bu bölüm çok güzel.

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com