Menü
Sezon 1 10. Bölüm Kade, May'e hastanede naz yapar
Tayland Dizileri - Jao Sao Jum Yorm - 10. Bölüm
Kade, May'e hastanede naz yapar

DİZİ HAKKINDA

Maysarin, Sarut'la nişanlı olan ünlü sosyetik bir kızdır. Ama düğün gecesi terk edilir. Kadethaen ise 30 yaşında gayrimenkul işinde olan bir iş adamıdır. Lüks bir otelde gelini Pinmanee'yi beklemektedir ama onun bir adamla düğünden kaçtığını görür. Kade plajdaki partiye gider ve orada May ile karşılaşır. May'ın üzerinde hâlâ gelinliği vardır ve tek başına içmektedir. Beraber içmeye başlarlar ve herkes onları çift zanneder. İkili, insanların bu fikrini reddetmez ve oyuna uyar. Kade şakadan May'a evlenme teklif eder. Kade ve May otele girip geceyi beraber geçirir. Sabah May geçirdiği geceden pişman olur ama Kade'nin May'ı bırakmaya hiç mi hiç niyeti yoktur.

Yayın Yılı
2018
Kanal
Channel 7
Bölüm Sayısı
16
Kategori
Dram, Romantik

OYUNCULAR

Mick Thongraya
Mick Thongraya
Rol: Kadethaen / "Kade"
Pooklook Fonthip Watcharatrakul
Pooklook Fonthip Watcharatrakul
Rol: Maysarin / "May"

YORUMLAR

 • Avatar

  Tuana

   

  Moschino çantasını göstere göstere ayak serçe parmağı sandaletinden ayrı özgürlüğünü ilan eden botoxlu kızımızın bölümüydü :) Kade ve May ın muzip surat ifadelerine bayılıyorum ya keşke daha çok şakalaşsalar çok hoşuma gidiyor. Hepinizin eline sağlık :) @ATeŞ 1 kedi, 2 çocuk ve özel hayatından fedakarlık edip gönüllü olarak yaptığın emeğine saygılarımı gönderiyorum. Yaşasın anti Satiskan kardeşliği :P

 • Avatar

  ATeŞ

   

  @mermaid01 çevirmen arkadaş benim ve maalesef bu diziyi haftada 2 güne çıkarma şansım yok. Zaten haftada 3 gün yayınlanan Hua Jai Sila'yı da çeviriyorum. Ayrıca bu dizinin replikleri çok uzun Hua Jai Sila gibi değil. Bir bölüm yaklaşık 1300-1400 replik oluyor yani diğer dizimin iki katı replik sayısı var. Ayrıca İngilizce kaynağımız oldukça kötü binbir zorlukla çeviriyoruz bu dizileri. Hem ben hızlı çevirdim diyelim ama ekipte tek ben yokum ki. Bu dizilerin alt yazı dosyaları yok, gömülü haldeki alt yazıyı bir arkadaşımız çıkarıyor. Bunun zamanlamasını başka bir arkadaşımız yapıyor. Ben sadece çeviriyorum. Bu dizinin yayına hazırlanması var, editi var. Yani sizin izlediğiniz tek bölüm kaç kişinin elinden geçiyor. Haliyle biz de insanız bu işi de gönüllü yapıyoruz. Yani kendi özel zamanlarımızdan fedakarlık yaparak oluyor tüm bunlar. Evde ilgilenmem gereken bir kedi, iki çocuk var. Bazen Satiskan gibi bir karaktere denk gelince çevirmek bile istemiyorum o bölümü. Biraz uzun oldu ama bilmem anlatabildim mi? Zaten haftada 2 bölüm yapabileceğimiz bir dizi olsa inanın ben ve ekip arkadaşlarım bunu yapardık. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.

 • Avatar

  mermaid01

   

  çevirmen arkadaşın bu diziyi haftada 2 güne çıkarma şansı yok mu ? cevaplarsanız sevinirim :)

 • Avatar

  Papita01

   

  may de değişik desene adama ben evliyim sen ne yapıyorsun??

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com