Menü
Sezon 1 7. Bölüm Min, Sila'nın Tor olduğunda ısrarcıdır
Tayland Dizileri - Hua Jai Sila - 7. Bölüm
Min, Sila'nın Tor olduğunda ısrarcıdır

DİZİ HAKKINDA

Tor zengin bir adamın metresinden olan bir çocuktur. Annesi ölünce Tor babasının ailesinin yanında yaşamak zorunda kalır. Ancak üvey annesi ve üvey abisi ona resmen işkence ederler. Tor da komşusu Min ile arkadaş olur. Min de sözde annesi ve ablasından sıkıntı yaşamaktadır. Bir gece Tor üvey annesinden kaçarken nehre atlar ve öldüğü sanılır. Ancak annesini tanıyan bir fahişe onu kanatları altına alır, onu büyütür. Tor artık Sila adını almıştır. Yıllar sonra zengin biri olduktan sonra tek amacı annesinin intikamını ve kendisine yapılan işkencelerin intikamını üvey annesinden ve üvey abisinden almak olmuştur. Ancak çocukken tek arkadaşı olan Min ile karşılaşmayı beklemiyordur. Karşılaştıkları anda Min onu çok tanıdık bulur ve kolyesinden öldüğü sandığı çocukluk arkadaşı Tor olduğunu anlar. Ama Tor intikam planı yüzünden bunu reddeder.

Yayın Yılı
2019
Kanal
GMM One
Bölüm Sayısı
27
Kategori
Dram, Romantik

OYUNCULAR

Tor Thanapob Leeratanakajorn
Tor Thanapob Leeratanakajorn
Rol: Tor / Sila
Ferny Nopjira Lerkkajornnamkul
Ferny Nopjira Lerkkajornnamkul
Rol: Min / Mingta

YORUMLAR

 • Avatar

  Princess02

   

  SPOİ İÇERMEKTEDİR! Min nin ablası çok gıcık ya, eski ayakkabısını veriyor, bide kendini bişey zannediyor!! Mine kötü davrandığı halde min niye hala onu korumaya alıyor anlamadım?? Nr güzel işte adam ikinizinde intikamını alsın :D

 • Avatar

  clk123

   

  Ya kwanla annesi beni deli edicek minin sakinligi iyice deli edicek. Ve kwan sila sahnesinden cok min sila sahnelerini seviyorum. Ama sila surekli mini bi seylere zorluyor ustelik seviyorda anlamadim gitti.

 • Avatar

  YODA

   

  Yok böyle bir site 5 numara 10 yıldız

 • Avatar

  Ayca

   

  Ben Mine çok sinirleniyorum.Kendini korumasi gerek.Bide Kwon thailandli birine benzemiyor sanki koreli.Bide alakasiz bir sey bu taylarin adlari soyadlari cok uzun be

 • Avatar

  xstay3

   

  büyümelerine rağmen hiçbir şey değişmeiş min tor yüzünden hala kwandan dayak yiyor

 • Avatar

  ruya6565

   

  Ya ben neden yorumları mı göremiyorum lütfen yardımcı olun. (Admin Notu: Siteye uygun olmayan yorum yaptığınız için yorumlarınız yayınlanmamış olabilir. Ağır spoilor veren ya da spoilor isteyen, başka siteden bahseden ya da link veren, sitemize hakaret eden yorumlar onaylanmamaktadır.)

 • Avatar

  whisper

   

  3 gün olması çok mutlu etti. Teşekkür ederiz.

 • Avatar

  SU YAREN

   

  Çevirmen sen müthişsin. Haftanın üç günü olmasına çok sevindim.Kolay gelsin.Min bu ailesini korurken ezilmesine katlanamıyorum.

 • Avatar

  Serap

   

  Min nasil boyle bi ablayi koruyo anlamadim

 • Avatar

  Mhtp

   

  Kwan'a herşey müstahak!¡

 • Avatar

  Serap

   

  Haftada 3 günmü oldu super cok sevindim

 • Avatar

  economist007

   

  Yeni bölümü bugün de görünce çok şaşırdım. Haftada 3 bölüm... Çevirmenin eline koluna sağlık. Bileğine kuvvet;) Teşekkürler.

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com