Menü
Sezon 1 43. Bölüm Xu Feng düğüne gelir...
Çin Dizileri - Ashes of Love - 43. Bölüm
Xu Feng düğüne gelir...

DİZİ HAKKINDA

Çiçek Tanrıçası bir kız doğurduktan sonra vefat eder. Jin Mi adlı kızının kendisi gibi bir hayat sürmesini istemez. Bu yüzden vefatından önce Jin Mi’ye âşık olmasını önleyecek sihirli bir top verir ve kızının doğumunun gizli kalmasını emreder. 10,000 yıl boyunca Çiçek Krallığı’na hapsedilecek olan Jin Mi her şeyden bihaber yaşar. Ancak dış dünyaya açılmak isteyen Jin Mi, bu kararıyla en yakın arkadaşının zarar görmesine neden olacaktır. Arkadaşını geri getirmek ve intikamını almak isteyen Jin Mi büyük bir maceraya atılır. Xu Feng, Jin Mi’nin talih kuşu olurken Jin Mi ise Xu Feng’in en büyük imtihanı olacaktır.

Yayın Yılı
2018
Kanal
JSTV, QQLive, iQiyi, Youku, iQiyi
Bölüm Sayısı
60
Kategori
Fantastik, Komedi, Romantik, Tarihi

OYUNCULAR

Yang Zi
Yang Zi
Rol: Jin Mi / Xiao Tao Tao
Deng Lun
Deng Lun
Rol: Xu Feng

YORUMLAR

 • Avatar

  Şhs

   

  Lanet olsun ya bu nasıl bölümdü böyle sinirlerim alt üst oldu nefret ediyorum herkesten skdısndjwk

 • Avatar

  busralella

   

  Agaa Run Yu ne yaptı, Xu Feng yoluna gitti hepsi Sue Hei'nin suçu.

 • Avatar

  inci

   

  SPOİ SPOİ bu bölümü 2. kez ingilizce altyazılı izleyince biraz daha netleşti kafamda daha iyi anladım diyebilirim run yu akrabası olan imparatora böyle yazmak istedim üzgünüm diğer türlü yazmak istemiyorum onu 4 saat yaşatacak zehir verdi ve akrabası olan anka kuşunun ölmesini istiyordu bunu da böyle yazdım çevirende aynı şeyleri hissetmiştir neyse run yu gözleri biraz duygusallaşsa da daha vicdanlı olur sanıyordum. imparator acımasızdı kayıplar oldu netleşmeyen şeyler vardı.

 • Avatar

  inci

   

  Çok değişik bir bölümdü çok üzüldüm bir şeyler çok yarım kaldı ukte kaldı ukte :(( çokta etkilendim bu bölümü izledikten sonra hiç pişman olmadım iyi ki izlemişim çok güzel duygular uyandıran bir dizi nefret kin babayıda kadeşi de düşman eder şarkıları çok güzel bi kaçı faklı dizileri hatılatsada küçük üzüm naptın sen :( bunu neden yaptın?

 • Avatar

  Suzi

   

  Şu ana kadarki en güzel bölümdü ağlamadım desem yalan olur, Don çiçeği ne yaptın öyle sen.....Zavallı Anka kuşum yapılırmı bu sana......

 • Avatar

  cyangUsagi

   

  Aman Allahımm ya ne bölümdü sessiz ejderhayi sonunda uyandırdılar ortalik kaos o degilde ben baba ejderha napti öle yaa off kesinlikle en can alici bölümdü harikaa

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com