Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Lai Kuan Lin, Hayır İçin Düzenlenen Basket Maçında Oynadı

"Kidnapping Game" Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

"Missing Persons" Dizisinin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Viann Zhang, Neden Dilraba ile Çalışmak İstemediğini Açıkladı

Sezon 1 2. Bölüm Tae erkek arkadaş krizinde ne yapacak?
Japonya Dizileri - Kareshi wo Ron de Kaimashita - 2. Bölüm
Tae erkek arkadaş krizinde ne yapacak?

DİZİ HAKKINDA

Tae Ukishima bir şirkette rsepsiyonda çalışmaktadır. Sağlam bir adamla evlenip ev hanımı olmanın hayalini kurmaktadır. Erkek arkadaşı Shunpei Shiraishi de aynı şirkette çalışmaktadır. Bir süredir çıkıyorlardı ve erkek arkadaşıyla evlenebilmek için Tae Ukishima onun karşısında saf ve utangaç rolü yapmaktadır. Aslında gerçekte lafını sakınmadan konuşan keskin çıkarımlarda bulunan biriydi. Tae Ukishima stresten kurtulmak için erkek arkadaş kiralamaya karar verir. Borcunu ödeyebilmek için Jun Setsuna, Tae Ukishima'nın itaatkâr erkek arkadaşı olmayı kabul eder.

Dizinin OST'sine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://www.rotaasya.com/forums/topic/kareshi-wo-ron-de-kaimashita-ost/

Yayın Yılı
2018
Kanal
dTV
Bölüm Sayısı
8
Kategori
Romantik

OYUNCULAR

Erina Mano
Erina Mano
Rol: Tae Ukishima
Ryusei Yokohama
Ryusei Yokohama
Rol: Jun Setsuna

YORUMLAR

 • Avatar

  Mor

   

  Kusura bakmayın benim kafam karıştı galiba iki kere aynı bölümü mü izledim ne yaptım bilmiyorum :)) çeviri için teşekkürler :))

 • Avatar

  Mor

   

  Admin ilk bölümün İkinci yarısı yüklenmiş , ilki mi yanlış yüklendi yoksa bu mu onu anlayamadım ,bütün seceneklerde aynı maalesef yeni bölüm beklerken ilkinin aynısı geldi (Admin Notu: Neye nasıl baktığınızı anlamadım ama var olan 11 linke tek tek baktım. Çalışmayan Moly linki dışında hiçbir yanlışlık yok, 2. bölüm yayınlanmış. Herhalde baştaki "Önceki Bölümde" yazını görmeyip ilk bölüm zannediyorsunuz. Keşke biraz dikkatli olup bizi bu linklerle tekrar tekrar uğraştırmasanız.)

 • Avatar

  Mor

   

  Japon gördüm diye sevinmiştim ama sevincim kursağımda kaldı onların uçuk kaçık dizilerindenmis maalesef Japon sevsemde her yapımını izleyemiyorum bunda da resmen insan kacakciligina ozendirmis bazı yönleri çok çok abes ama japonlari izlemeyi özledim bir iki bölüm daha şans vericem

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com