Menü
Sezon 1 23. Bölüm Gu Yan Zhen, Shen Jun Shan'ı fena kıskanır
Çin Dizileri - Arsenal Military Academy - 23. Bölüm
Gu Yan Zhen, Shen Jun Shan'ı fena kıskanır

DİZİ HAKKINDA

Xie Xiang erkek rolü yaparak kardeşinin yerine orduya katılır. Zengin Gu Yan Zhen ve sakin Shen Jun Shan ile aynı sınıfta yer alır. Sert eğitimleri sırasında üçünün arasından bir bağ oluşur ve dost olurlar. Bu süre zarfında Xie Xiang sırrını saklamaya çalışır. Bir sürü olaydan sonra Xie Xiang üstlerinin de arkadaşlarının da saygısını kazanır. Aynı zamanda iki yakın arkladaşının da hayatında önemli bir yer edinir. Ama Japon Ordusu genç kahramanların savaşa girmesine yol açınca bu aşk üçgeninde neler yaşanacak?

Yayın Yılı
2019
Kanal
iQiyi, Netflix
Bölüm Sayısı
48
Kategori
Aksiyon, Savaş, Romantik, Tarihi

OYUNCULAR

Bai Lu
Bai Lu
Rol: Xie Xiang / Xi Liang Chen
Xu Kai
Xu Kai
Rol: Gu Yan Zheng
An Yue Xi
An Yue Xi
Rol: An Wen
Li Cheng Bin
Li Cheng Bin
Rol: Shen Jun Shan

YORUMLAR

 • Avatar

  Mor

   

  Ne tatlı bir bölümdü :))gu Yan zhen in halleri çok tatlı:))suratsız olmaya çalıştığı yerde gülmekten çatladım :)))) istesede suratsız olamıyor çok tatlı ve haklı alerji bile yakisikliligina engel değil :)))) Ama üzüldüğü yerde bende üzüldüm liang chen üzme artık onu , bırak öteki suratsizi gu Yan Chen gibisini bulamazsın ;)))) bu bölüm şarkıcı kıza da üzüldüm ama shen Jun shan in abisi hep onu koruyor kolluyor, ona da yazık karşılıksız seviyor ,eger liang chen ve gu yan zhen in tatlı atismalari olmasa bu bölümler çekilmez çok üzüyorlar yakisiklimi yalnız kendini begenmislikten ödün vermek yok :)))

 • Avatar

  sema

   

  Gu Yan Zheng baya komikti bu bölümde. Emeğinize sağlık..

 • Avatar

  Snowqueen

   

  Yaa bu diziye bayılıyorummmmm

 • Avatar

  Seyda

   

  Admin lütfen bütün bölümleri yayınla (Admin Notu: Çevirdiğimiz dizilerin yayınlandığı günleri anasayfamızın {anasayfa adresimiz, www.tayvan-drama.com} sağındaki rengarenk "Dizi Çeviri Takvimi"ne bakarak öğrenebilirsiniz.)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com