Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Wang Yi Bo'nun "Super Talent" Dizisinin Fragmanı Yayınlandı (Türkçe Altyazılı)

Nadech Kugimiya ile ve Bow Maylada'nın Dizisinin İlk Posterleri ve Kamera Arkası Görüntüleri Yayınlandı

Yang Mi ve Wei Da Xun'un Beraber Yaşadıkları Dedikoduları Yayıldı

Ito Kentaro’nun “Withonline” Röportajı

Sezon 1 26. Bölüm Müzayedede ne olacak?
Çin Dizileri - Arsenal Military Academy - 26. Bölüm
Müzayedede ne olacak?

DİZİ HAKKINDA

Xie Xiang erkek rolü yaparak kardeşinin yerine orduya katılır. Zengin Gu Yan Zhen ve sakin Shen Jun Shan ile aynı sınıfta yer alır. Sert eğitimleri sırasında üçünün arasından bir bağ oluşur ve dost olurlar. Bu süre zarfında Xie Xiang sırrını saklamaya çalışır. Bir sürü olaydan sonra Xie Xiang üstlerinin de arkadaşlarının da saygısını kazanır. Aynı zamanda iki yakın arkladaşının da hayatında önemli bir yer edinir. Ama Japon Ordusu genç kahramanların savaşa girmesine yol açınca bu aşk üçgeninde neler yaşanacak?

Dizinin OST'sine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://www.rotaasya.com/forums/topic/arsenal-military-academy-ost/

Yayın Yılı
2019
Kanal
iQiyi, Netflix
Bölüm Sayısı
48
Kategori
Aksiyon, Savaş, Romantik, Tarihi

OYUNCULAR

Bai Lu
Bai Lu
Rol: Xie Xiang / Xi Liang Chen
Xu Kai
Xu Kai
Rol: Gu Yan Zheng
An Yue Xi
An Yue Xi
Rol: An Wen
Li Cheng Bin
Li Cheng Bin
Rol: Shen Jun Shan
Hong Yao
Hong Yao
Rol: Shen Ting Bai

YORUMLAR

 • Avatar

  Eyzuni

   

  Yorumum Spoiler İçerebilir!! Çavuş Guo bizim şapşiğe sakar diye güvenmedi ama bak ne işler etti ^_^ Man Thing Yan Zhen'in, Oda da Jun Shan'ın dikkatini dağıtıp onları görevlerinden alıkoydular. O dördünün içinde en iyi işe yaran Huang Song'du şüphesiz. Liang Chen boğazıma kadar dayandı artık. İnsan hiç mi etkilenmez, hiç mi sevmez ya? Diziyi yarıladık, hanımefendi hala Jun Shan da Jun Shan. Vallahi kızıyorum, yeter ama! Herifte mavi boncuk mu var ya? Hayır, Yan Zhen ile ikisini karşılaştırıyorum da, Jun Shan ortalama bir görünüşteyken Yan Zhen ay parçası maşaallah bebeğim. Bu kız vallahi salak. Nasıl Man Thing kendisini yıllardır gerçek bir sevgiyle deli gibi seven adamı umursamayıp tutup Yan Zhen'e abayı yaktıysa, salak Liang Chen de Yan Zhen'i görmüyor. Hayır, Liang Chen hanım Yan Zhen'in ufacık bir şeyinde suratını döküp trip ata ata uşağın içini göçürüyor ama Jun Shan Oda konusunda ona güvenmemek bir yana kızıp azarlamasına rağmen, Oda onu ölümle tehdit etmesine rağmen hala Jun Shan'a zarar gelmesin diye kendi canını hiçe sayıp kanıt bulmak peşinde. E ne diyeyim sana Liang Chen, Jun Shan'ın salaklığından daha büyük bir aşka düşesin de, ''Yan Zhen, Yan Zhen'' diye peşinde deli divane sürünesin benim haylazımın. Haylaz demişken, kızı kapıya sıkıştırmışken nasıl da mutlu olup güldü de sonra kendisini toparladı şebelek ya, yerim!!! *_*

 • Avatar

  Bir fangirl

   

  site sizin çevirinizi çalmış. Ya cidden büyük emek hakkına giriyorlar. En nefret ettiğim şey (Admin Notu: Site adını silerek cevaplıyorum, hırsızları reklam etmeye gerek yok. Hakkımız helal değil hiçbirine, bu onlara yeter de artar.)

 • Avatar

  Home_74

   

  kraliyyet mührünü sanki elma aparıyor gibi sallıyarakda gidiyor mübarek

 • Avatar

  Mor

   

  Ooo doz yükselmeye devam ediyor kralın karısı uçtu ,ikiyüzlü kadın yakacak onun cirasini , kralda yanındaki karısına sahip çıkamadı ya yuh ve bölüm sürprizi aptal ve sakar görünen liang chen in arkadaşı başardı vay be ama liang chen mührü yanına alarak salaklık yaptı biliyorsun o ikiyüzlü senin peşinde birde elini kolunu sallayarak yürüyor öyle değerli birşey öyle mi taşınır bari ceketinin içine koysaydın izlerken delirdim burada, haliyle av da oldu ama gu yan chen yetişti:)) bakalım kurtulabilecekler mi ve mührü kurtarabilecekler mi ? (Bu diziyi daha çok seviyorum gerçek hayati yansıtmaya çalıştıkları için duygular daha samimi geliyor hayal ürünü değil )

 • Avatar

  Beyza nur

   

  Çok guzel bir dizi,ceviri icin tesekkurler tayvan drama ekibi

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com