Menü
Sezon 1 37. Bölüm Man Ting hayal kırıklığı yaşar
Çin Dizileri - Arsenal Military Academy - 37. Bölüm
Man Ting hayal kırıklığı yaşar

DİZİ HAKKINDA

Xie Xiang erkek rolü yaparak kardeşinin yerine orduya katılır. Zengin Gu Yan Zhen ve sakin Shen Jun Shan ile aynı sınıfta yer alır. Sert eğitimleri sırasında üçünün arasından bir bağ oluşur ve dost olurlar. Bu süre zarfında Xie Xiang sırrını saklamaya çalışır. Bir sürü olaydan sonra Xie Xiang üstlerinin de arkadaşlarının da saygısını kazanır. Aynı zamanda iki yakın arkladaşının da hayatında önemli bir yer edinir. Ama Japon Ordusu genç kahramanların savaşa girmesine yol açınca bu aşk üçgeninde neler yaşanacak?

Yayın Yılı
2019
Kanal
iQiyi, Netflix
Bölüm Sayısı
48
Kategori
Aksiyon, Savaş, Romantik, Tarihi

OYUNCULAR

Bai Lu
Bai Lu
Rol: Xie Xiang / Xi Liang Chen
Xu Kai
Xu Kai
Rol: Gu Yan Zheng
An Yue Xi
An Yue Xi
Rol: An Wen
Li Cheng Bin
Li Cheng Bin
Rol: Shen Jun Shan

YORUMLAR

 • Avatar

  devrimci63

   

  38.bölümü bekliyorum sabırsızlıkla, 1 saattir bu bölümün sonunu tekrardan izliyorum

 • Avatar

  f_zeynep

   

  Shen Ting Bai gibi seven var mıdır ? Şimdi çıkacak her dediğim an da çıktı. Nişanı bozma sahnesindeki o masum bakışlar ')

 • Avatar

  Sumian

   

  Bu bölümde gu yana çok üzüldüm o dans yüzüden of ya ☹️

 • Avatar

  dizikolik1034

   

  İlk kez bu bölümde Man Ting'e üzülmedim. Gu Yan Zeng ısrarla ondan kaçarken o kovaladı. Bir de büyü artık diyor. Kendisi ondan ayrılmamak için türlü çocukça davranışlar sergiledi. Neyse ki Yan Zeng kesin konuşup bitirdi. Ama bu sefer kendisi Man Ting'in durumuna düştü. Onların baloda dans ettiğini öğrenince çıldıracak. Çok güzel bölümdü.

 • Avatar

  Ayça

   

  Man Ting'e ve Gu Yan Zheng'e çok üzüldüğüm bir bölümdü. Xie Xiang Shen Jun Shan ile partide dans ederken Yan Zheng Xie Xiang ı hayal ederek musluk tamir ediyor ah ah

 • Avatar

  Mor

   

  Man ting e üzüldüm ama gerekliydi gerçekle yuzlesmesi lazım çocuk gibi daha ne kadar inat edecek çok tatlı çok havalı ama olmadı mı olmuyor işte....shen jun shan a bak hele nasıl plan yapmissss......boşa uğraşma sen önceden liang chen e hiç inanmadın orda düştün gözümden çoktan ..... gu yan zhen yazık yavrum sana musluğu tamir etmiş masum masum liang chen i bekliyor yazık ya :(((liang Chen ise başka adamın kolunda dansediyor iyi ki görmedi yan zhen :(( Ama bu arada evet sen daha tatlısın en tatlısı sensin (sorusu bile şeker :)))

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com