Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Leo Lu, Bai Lu'yu Neden Kucaklamış Olabilir ki?

Amber Liu, Eski Grup Arkadaşı Sulli'nin Doğum Gününü Kutladı

Hyun Bin, Bir Düğünde İlgi Odağı Oldu

Wong Kar Wai’nin Yeni Dizisinin Çekimleri Nisan Ayında Başlıyor

Sezon 1 47. Bölüm Liang Chen ortaya çıkacak mı?
Çin Dizileri - Arsenal Military Academy - 47. Bölüm
Liang Chen ortaya çıkacak mı?

DİZİ HAKKINDA

Xie Xiang erkek rolü yaparak kardeşinin yerine orduya katılır. Zengin Gu Yan Zhen ve sakin Shen Jun Shan ile aynı sınıfta yer alır. Sert eğitimleri sırasında üçünün arasından bir bağ oluşur ve dost olurlar. Bu süre zarfında Xie Xiang sırrını saklamaya çalışır. Bir sürü olaydan sonra Xie Xiang üstlerinin de arkadaşlarının da saygısını kazanır. Aynı zamanda iki yakın arkladaşının da hayatında önemli bir yer edinir. Ama Japon Ordusu genç kahramanların savaşa girmesine yol açınca bu aşk üçgeninde neler yaşanacak?

Yayın Yılı
2019
Kanal
iQiyi, Netflix
Bölüm Sayısı
48
Kategori
Aksiyon, Savaş, Romantik, Tarihi

OYUNCULAR

Bai Lu
Bai Lu
Rol: Xie Xiang / Xi Liang Chen
Xu Kai
Xu Kai
Rol: Gu Yan Zheng
An Yue Xi
An Yue Xi
Rol: An Wen
Li Cheng Bin
Li Cheng Bin
Rol: Shen Jun Shan

YORUMLAR

 • Avatar

  Suu

   

  Çeviri için teşekkürler. 2020 .yılı tam bi felaketlerle başladı Biz evlere hapsolmuşken sizin bize sunduğunuz (moral deposu) çeviriler için teşekkür ederiz .kendinize dikkat edin

 • Avatar

  HANDAN YARICI

   

  Nasıl bir bölümdü? Ne cinayeti resmen katliam yaptılar. Umarım son bölümde Oda ve komutan manyakları acı bir şekilde can verirler. Dizi bitince baştan başlayıp kesintisiz tekrar izleyeceğim. Elinize sağlık.

 • Avatar

  Mor

   

  SPOILOR İÇERİR: Amaa çavuş guo:(((( bayan huo ve o çok acı cekmislerdi artık mutlu olacaklardı :((( bayan huo nun aldığı intikamı beğendim daha aktif olmasını bekliyorum finalde.cadı tam gaz ediyor komutan ve cadi finalde acayip şekilde ölmeli ....gu yan zhen liang chen i aglattigin gibi beni de ağlattın :(((liang chen ın mutlu hatıraları hatırlaması ,hep birlikte restoranda oldukları zamanlar ne güzeldi kimsenin ölmediği mutlu zamanlar :(((( Bir tek şeyi anlamadım bayan huo bomba patlayınca shu ting intikamını aldım dedi büyük ihtimalle ölen arkadaşından bahsetti man thing in ....olan neden onun ismini andı anlayamadım

 • Avatar

  alienleng

   

  SPOILOR İÇERİR: bu ne kadar sacma bir bölümdü böyle. sinir oldum . finali nasıl sıkıştıracaklar acaba. resmen dizide ölmeyen bir avuç insan kaldı. utanmayın bu bölümde jun shanı liang cheni yan zhengi filan öldürün. oda rongun elinde kaldık . ne sacma sey. kadın hiç bir işi beceremedi ama bir insan cıkıp indirmedi. çok pis uyuzum . ceviri için tşkler .

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com