Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Lai Kuan Lin, Hayır İçin Düzenlenen Basket Maçında Oynadı

"Kidnapping Game" Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

"Missing Persons" Dizisinin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Viann Zhang, Neden Dilraba ile Çalışmak İstemediğini Açıkladı

Sezon 1 3. Bölüm Fang Leng gördüklerini anlamaya çalışır
Çin Dizileri - My Girlfriend is an Alien - 3. Bölüm
Fang Leng gördüklerini anlamaya çalışır

DİZİ HAKKINDA

Dizi, Cape Town gezegeninden gelip, sinyalini kaybedince dünyada kalmak zorunda kalan Chai Xiao Qi ile her yağmur yağdığında hayatındaki kadınları unutan zorba bir CEO’nun arasında gelişen aşk hikâyesini anlatıyor. Chai Xiao Qi sadece bir uzaylı değil aynı zamanda büyülü güçlere sahip bir kız. Dünyalı erkeklerin salgıladığı erkeklik hormonu ile kendinden geçer. İnsanların arasındaki yaşamaya devam edebilmek için Xiao Xi bazen güçlerine başvurur. Uzaylı kızımız Chai Xiao Qi ile tatlı ama bir o kadar da zorba CEO’muz Fang Leng arasındaki olağanüstü durum, sonunda harika bir romantik komediye dönüşür. Uzaylı kızımız, soğuk patronun kalbini kazanabilecek mi? Zorba patron, her şeye rağmen Xiao Qi'yi dünyada tutabilecek mi?

Dizinin OST'sine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://www.rotaasya.com/forums/topic/my-girlfriend-is-an-alien-ost/

Yayın Yılı
2019
Kanal
QQLive
Bölüm Sayısı
28
Kategori
Fantastik, Komedi, Romantik

OYUNCULAR

Wan Peng
Wan Peng
Rol: Chai Xiao Qi
Hsu Thassapak
Hsu Thassapak
Rol: Fang Leng

YORUMLAR

 • Avatar

  Melekmasso

   

  Yukarıdaki yorum yapan arkadaş bana gönderim yapmış galiba bende kendimi açıklama gereği duydum ben adminlere sitem etmedim eleştiri de de bulunmadım hakarette etmedim benim sadece takvim olayından haberim yoktu belkide my girlfriend is aileni izlemek istemeseydim bu siteyi de hiç bilmiycektim yani bu bilmiyordum ve sordum bu kadar neden anlamıyormuşum gibi muamele yapıyorsunuz ki bisey sordum sadece ama o kadar iğneleyici konuştunuz ki kendimi çok kötü hissettim yada bilmiyorum ben çok alınganım.

 • Avatar

  Oznur

   

  Nerdeyse 1 senedir bu siteden dizi izliyorum.. ana sayfada hangi dizi ne zaman yaziyo bunun daha nesi anlasilmiyo anlamiyorum.. ya haftada 1 kez yada 2 kez yayinlaniyo genelde... birakin rahat rahat cevirsin insanlar..

 • Avatar

  Melekmasso

   

  Bakıyorum ama bulamıyorum doğrusu böyle şeylere pek aşina bi insan değilim sadece merak ettiğim yeni bölümleri yüklediğiniz gün nezaman cidden bilmiyorum ve bulamıyorum ve cevap verdiğiniz için teşekkür ederim (Admin Notu: Kusura bakmayın ama bu aranacak bir şey değil. Anasayfanın sağına bakmanız yeterli. Bir sitenin anasayfası nedir sanırım onu bilmiyorsunuz. Anasayfa demek o sitenin asıl adresidir. www.tayvan-drama.com adresinde sağa bakın, takvimimizi göreceksiniz. Ayrıca sitemizin sol üstündeki "Tayvandrama" yazısına basarsanız da anasayfaya gidersiniz.)

 • Avatar

  Melekmasso

   

  Ya demissiniz yeni bolum nezman gelir sormayin diye ama insan merak ediyor kezman yeni bölümleri yüklersiniz bi ipucu verseniz çünkü meraktan çatlayacağım (Admin Notu: İpucu vermemize gerek yok çünkü biz 5 yıldır takvimize göre düzenli çeviri yapan bir siteyiz. Anasayfanın sağ tarafındaki takvime bakmanız yeterli.)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com