Menü

ASYARAZZİ'DEN HABERLER

Nadech Kugimiya ile ve Bow Maylada'nın Dizisinin İlk Posterleri ve Kamera Arkası Görüntüleri Yayınlandı

Yang Mi ve Wei Da Xun'un Beraber Yaşadıkları Dedikoduları Yayıldı

Ito Kentaro’nun “Withonline” Röportajı

"Ashes of Love" Yıldızları Yang Zi ve Deng Lun Tekrar Bir Araya Gelebilecek Mi?

Sezon 1 16. Bölüm Zhi Yan'ı gezdirme görevi Chen Lan'a düşer
Çin Dizileri - The Legends - 16. Bölüm
Zhi Yan'ı gezdirme görevi Chen Lan'a düşer

DİZİ HAKKINDA

Dağlarda büyükbabası tarafından yetiştirilen Lu Zhao Yao'nun dış dünya ile hiçbir bağlantısı olmamıştır. Acı ve keder nedir bilmeden büyüyen Zhao Yao dünyası başına yıkılana kadar mutlu bir hayat sürer. Zorba ve korkusuz şeytani Wan Lu Tarikatı lideri Zhao Yao, ulu Wan Lu Kılıcı'nı elde etmek ister ama bu kararı onu yanlışa sürükler. Zhao Yao 10 ölümsüz tarikat tarafından tuzağa düşürülür ve yenilir. En yakın müttefiki olan Wan Lu Tarikatı'ndan Mo Qing'in bunun arkasında olduğuna inanan Zhao Yao intikami için yemin eder. 5 sene sonra asıl adı Li Chen Lan olan Mo Qing, İblis Kralı'nın oğlu olarak Wan Lu Tarikat'nın başına geçer. Qin Zhi Yan'ın yardımıyla Zhao Yao alçak hain Li Chen Lan'ı alaşağı etmek için bir zamanlar ev dediği yere geri döner ama işler planladığı gibi gitmez ve ona âşık olur. Bazı gerçekler ortaya çıkmaya başlayınca Zhao Yao aslında düşmanlarının dost bildikleri olduğunu anlar. Dizi, Jiulu Fei Xiaang'ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Yönetmen: Steve Cheng

Dizinin OST'sine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://www.rotaasya.com/forums/topic/the-legends-ost/

Yayın Yılı
2019
Kanal
Hunan TV, iQiyi, iQiyi
Bölüm Sayısı
55
Kategori
Aksiyon, Fantastik, Macera, Romantik, Tarihi

OYUNCULAR

Bai Lu
Bai Lu
Rol: Lu Zhao Yao
Xu Kai
Xu Kai
Rol: Mo Qing / Li Chen Lan

YORUMLAR

 • Avatar

  Eyzuni

   

  Spoiler İçerebilir!!! Chen Lan'ın ''Seni yerken izlemek daha eğlenceli'' deyip de kızı tıkadıktan sonra utanması :D Allahım bu nasıl bir tatlılıktır Ya Rabbim. Velet ya *-* Zhao Yao, Si Ma Rong'u sakat bırakan tarikatı Chen Lan'ın yok ettiğini, hem de tek başına yok ettiğini öğrenince etkilendi biraz. Hadi bakalım, yavaş yavaş da olsa geliyor bir şeyler ^-^ En son ki adam Si Ma Rong'un ajanıymış, Zhi Yan'ın amcasınındır diye düşünmüştüm. Ellerine kalmadan kendini devreden çıkarması güzel oldu. Ve sonunda Jiang Wu'nun gücünün kaynağını da öğrenmiş olduk. Hadi bakalım.

 • Avatar

  Lara Şahin

   

  Uptobox indirme linki geçici olarak kullanılamıyor diyor. Kendiliğinden düzelir mi yoksa sizin mi bir şey yapmanız gerekiyor acaba ? (Admin Notu: Geçicidir büyük ihtimalle. Internete tüm dünyada büyük bir yüklenme olduğundan bu tip sorunlar olabiliyor.)

 • Avatar

  ozelll

   

  hangi linkte izlemeye baslasam o link kalkiyor libkler nezamn duzelicek hepsinde sknti yasiyorum netimdede sknti yok okade cok donuyorki 2 satte bitiyor bir bolum (Admin Notu: Yeni dizilerimizde herhangi bir sorun yok. Linkler gayet düzgün açlışıyor. Kullandığınız tarayıcıyı değiştirin.)

 • Avatar

  Ayça

   

  Bir sonraki bölümü sabırsızlıkla bekliyorum

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com