Menü
Sezon 1 3. Bölüm Zhao Yao, Ming Xuan'a gider
Çin Dizileri - The Legends - 3. Bölüm
Zhao Yao, Ming Xuan'a gider

DİZİ HAKKINDA

Dağlarda büyükbabası tarafından yetiştirilen Lu Zhao Yao'nun dış dünya ile hiçbir bağlantısı olmamıştır. Acı ve keder nedir bilmeden büyüyen Zhao Yao dünyası başına yıkılana kadar mutlu bir hayat sürer. Zorba ve korkusuz şeytani Wan Lu Tarikatı lideri Zhao Yao, ulu Wan Lu Kılıcı'nı elde etmek ister ama bu kararı onu yanlışa sürükler. Zhao Yao 10 ölümsüz tarikat tarafından tuzağa düşürülür ve yenilir. En yakın müttefiki olan Wan Lu Tarikatı'ndan Mo Qing'in bunun arkasında olduğuna inanan Zhao Yao intikami için yemin eder. 5 sene sonra asıl adı Li Chen Lan olan Mo Qing, İblis Kralı'nın oğlu olarak Wan Lu Tarikat'nın başına geçer. Qin Zhi Yan'ın yardımıyla Zhao Yao alçak hain Li Chen Lan'ı alaşağı etmek için bir zamanlar ev dediği yere geri döner ama işler planladığı gibi gitmez ve ona âşık olur. Bazı gerçekler ortaya çıkmaya başlayınca Zhao Yao aslında düşmanlarının dost bildikleri olduğunu anlar. Dizi, Jiulu Fei Xiaang'ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Yönetmen: Steve Cheng

Yayın Yılı
2019
Kanal
Hunan TV, iQiyi, iQiyi
Bölüm Sayısı
56
Kategori
Aksiyon, Fantastik, Macera, Romantik, Tarihi

OYUNCULAR

Bai Lu
Bai Lu
Rol: Lu Zhao Yao
Xu Kai
Xu Kai
Rol: Mo Qing / Li Chen Lan

YORUMLAR

 • Avatar

  Harmony

   

  Benim amacım hiçbir şekilde emeğinizi göz ardı etmek değildi gerçekten. Kusura bakmayın yanlış anlaşılmadan dolayı. Sadece merak etmiştim.

 • Avatar

  Harmony

   

  Kabalık etmek istemiyorum. Ama geçen perşembe yayınlanması gereken bölüm yayınlanmadı. Belki bugünde yayınlanmaz. Ama merak ediyorum gerçekten acaba siteyle ilgili bir sorun mu var? Şimdiden teşekkürler. (Admin Notu: Geçen perşembe 28.Kasım.2019'du ve dizinin 3. bölümü yayınlandı. Arkadaşlar, bizi herhangi bir şeyle suçlayacaksanız öncelikle lütfen iyice araştırın, bu haksız suçlamaları okuyunca emeklerimizin boşa gittiğini düşünüyoruz ve çok üzülüyoruz. Biz dizileri takvimimize göre her zaman düzenli yayınladık,bir sıkıntı olduğunda ve yayınlayamadığımızda da hep açıklama yaptık. Siteden takip etmekte güçlük çekiyorsanız buyurun Facebook'tan ya da Twitter'dan takip edin bizleri, dizilerin aksatılmadığını zaten göreceksiniz. "Belki bugün yayınlanmaz" ibaresine de şunu yazalım: Diziler, takvimdeki günlerinde herhangi bir saatte siteye yüklenir. Sabah 6'da da olabilir gece 12'de de. Yani belli bir yayın saatimiz yoktur.)

 • Avatar

  Jonn Eross

   

  Çok güzel :))

 • Avatar

  Harmony

   

  Merhaba. Son olarak emeğinize sağlık. (Admin Notu: Yardım etme isteğinize teşekkür ederiz ama OST'leri aldığımız yerde bulmuştuk dizinin OST'lerini zaten ama 57 parça olduğu için henüz siteye eklenememiş. En kısa zamanda eklenecektir.)

YENİ YORUM

Çeviri zamanı soran yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Ana sayfadaki takvime bakınız.
info@tayvandrama.com